sadsad x
asdasd
 

Kargonuzun Bedava Olması İçin TL'lik Daha Ürün Ekleyin.

375 Güç 50 mm. Geniş Açılı Spor Teleskop

Ürün Kodu : S00008003
2.505,94 TL
%18
2.054,87 TL
Bu Üründe Kargo Bedava!
kargo-bedava.png (3 KB)
3-is-gununde-kargoda.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • 375 Güç 50 mm. Geniş Açılı Spor Teleskop


  Meraklı kaşifler gökyüzünü keşfedecek!

  Okuldaki derslere de yardımcı olan bu teleskop seti ile çocukların hem derslere olan ilgisi artacak hem de eğlenceli dakikalar geçirecekler.

  Teleskobun kurulumu için; tripod dik olarak yerleştirilir ve ayakları tam olarak açılır. Ayaklarda bulunan kilit kolları sıkılır. Düğme cıvatası ve rakım ayar kolu gevşetilir. Tripod altlığı, tripod üzerindeki ilgili brakete kaydırılarak yerleştirilir. Teleskop düğme cıvatası ve yükseklik ayar kolu sıkılarak teleskop güvence altına alınır.

  Barlow merceğini yerleştirmek için; köşegen ayna çıkarılır ve Barlow merceği odaklama borusuna yerleştirilir. Bu durumda göz merceği Barlow merceğine yerleştirilebilir. Gerekli durumlarda, köşegen ayna Barlow merceğiyle göz merceği arasına takılabilir.

  Güç, bir teleskobun bir görüntüyü büyütme veya bu görüntüye bakan kişiye yaklaştırma özelliğini ifade eder. Büyütme gücü bir sayı ve arkasından bir X okuma gücü ile gösterilir. Dolayısıyla bir nesne 20X’te görüntülenirse o nesne 20 kat daha yakındaymış gibi görülür.

  Göz merceğinin odak uzunluğu ne kadar uzun olursa teleskobun büyütme gücü o kadar az olur. Bu nedenle bir göz merceği seçildiğinde gerçekten gözlem için kullanılmak istenen büyütme gücü seçilir.

  Kutu içerisinde; köşey ayna, 21 x mikroskop, geniş açılı göze sahip astronomik teleskop, alüminyum tripod, 3x BarLow Lens ve evrensel akıllı telefon adaptörü bulunmaktadır.


  Çapı: 50 mm.

  Odak Uzunluğu: 500 mm.

  Gözler: 20 mm, 4mm.  Yaş Grubu : 8+ Yaş
  Barkodu: 4893669080034
  Item No : S00008003
  Kutu Ölçüleri : 64 x 15 x 29 cm.
  Desi Değeri: 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.