sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Activex

2009 yılında, dünya genelinde artan hijyen problemi ve endişesi, kişisel hijyeninize kişilerin ve Evyap Port’un vermiş olduğu değerle, önem sebebi maksadıyla Activex markasını üretime başlamıştır. Özel olarak üretilmiş ve geliştirilmiş anti bakteriyel formülleri sayesinde bakterilere karşı %99.9 etkinliği kanıtlanmış olan Activex; sıvı sabun; katı sabun, duş jeli ve el temizleme jeli kategorilerinde, ürünlerini çok değer verdiği tüketicilerine ve dünyaya duyurmuştur.

Bu doğrultuda; Türkiye Cumhuriyet’i başta olmak üzere, Rusya; Asya, Ukrayna ve Afrika Ülkeleri, Irak ve Türk Cumhuriyetlerinin de içerisinde olduğu, Dünya’nın birçok farklı ülkesi için üretim ve ihracat yapıyor ve tüm insanlık için “hijyen elinde” sloganını mutlulukla ve gururla duyurmuşlardır. Türkiye Kişisel Temizlik Pazarı kapsamında sıvı sabun kategorisinde açık ara liderliğini sürdürmüş olan Activex, kişisel hijyen rutininde en çok sevilen marka olma adında ilerlemekle beraber, tüketicilerin ilgisine de bir hayli sahip çıkmaya çalışmaktadır. 1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölyede başlayan Evyap ve Activex’in gelişimi…

Bugün dahi son teknoloji cihazlarla üretilen ürünler de bu temel prensip çerçevesinde yediden yetmişe herkesin beğenisine kazanma amacı güdülmüştür. Evyap, yakaladığı kalite ile el sabunundan; duş jeline, şampuandan, tıraş ürünlerine; cilt bakım kremlerinden, koku içeren kozmetik ürünlerine ve konforlu bebek bezinden, herkesin dişlerine iyi gelecek diş macununa kadar birçok kategoride tüketicilerinin vazgeçilmez bir parçası olmak üzere emin adımlarla çalışmaktadır.

Duru, Arko Nem, Arko Men, Fax, Evy Baby ve Activex gibi önemli kişisel bakım ürünleri üreten markaları bünyesinde bulunduran Evyap, 2006 yılında Duru ve Arko markaları ile Turquality programına dâhil olmaya hak kazanmıştır.

Evyap, yaptığı inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına özen gösterirken, güçlü Ar-Ge merkezleri sayesinde kişisel temizlik ve kişisel bakım odaklı tüketici ürünleri kapsamında araştırma ve geliştirme faaliyetlerini halen daha göstermektedir. 4.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasındaki yerini koruyan Evyap, dünyanın önde gelen firmaları için de üretim ve ihracat servisi de yapmaktadır. Siz de Activex’in kişisel bakım ve kişisel temizlik ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz!

Activex Ürünleri

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından birisi olan kişisel bakım ve kişisel temizlik ürünleri Activex ile daha da güçlü hale geliyor. Activex kişisel bakım ve temizlik ürünleri şu şekildedir:

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1.5 lt ve 700 ml

Vücudunuzdaki ve el, kol kısmınızdaki zararlı bakteri ve virüsleri %99.9 oranında temizleyen Activex antibakteriyel aktif sıvı sabun, cildinizde herhangi bir tahriş ya da kızarıklığa da sebebiyet vermemektedir. Bunun nedeniyse oldukça hassas formüllerle üretilmiş olmasıdır.

Activex Nemlendiricili Antibakteriyel Sıvı Sabun 700 ml

Vücudunuzdaki ve el, kol kısmınızdaki zararlı bakteri ve virüsleri %99.9 oranında temizleyen Activex antibakteriyel nemlendiricili sıvı sabun, cildinizde herhangi bir tahriş ya da kızarıklığa da sebebiyet vermemektedir. Bunun nedeniyse oldukça hassas formüllerle üretilmiş olmasıdır. Dermatolojik olarak test edilen bu ürün, özel formülü sayesinde cildi kurutmadan temizleme özelliğine sahiptir.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Hassas 1.5 lt + 700 ml

Vücudunuzdaki ve el, kol kısmınızdaki zararlı bakteri ve virüsleri %99.9 oranında temizleyen Activex antibakteriyel hassas sıvı sabun, cildinizde herhangi bir tahriş ya da kızarıklığa da sebebiyet vermemektedir. Bunun nedeniyse oldukça hassas formüllerle üretilmiş olmasıdır. 12 saat boyuna aktif olarak koruma sağladığı Bacteria Blocking System tarafından tescillenmiştir. Siz de Activex’in kişisel bakım ve kişisel temizlik ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.