sadsad x
asdasd
Ariel Matik Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi Renklilere Özel 12 kg
99,05 TL
81,90 TL
%17
İndirim
Kargo Bedava!

 

Ariel - Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Parlak Renkler 24 Yıkama 1690 ml Ariel - Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Parlak Renkler 24 Yıkama 1690 ml (1)
Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Parlak Renkler 24 Yıkama 1690 ml
41,40 TL
37,26 TL
%10
İndirim

 

Ariel - Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Dağ Esintisi Beyazlar için 26 Yıkama 1690 ml Ariel - Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Dağ Esintisi Beyazlar için 26 Yıkama 1690 ml (1)
Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Matik Dağ Esintisi Beyazlar için 26 Yıkama 1690 ml
41,40 TL
37,26 TL
%10
İndirim

 

Ariel - Ariel Matik Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar İçin 10 kg
Ariel Matik Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar İçin 10 kg
116,23 TL
104,61 TL
%10
İndirim
Kargo Bedava!

 

Ariel - Ariel Matik Toz Çamaşır Deterjanı Febreze Etkili Kötü Koku Karşıtı Beyazlar İçin 5 kg
Ariel Matik Toz Çamaşır Deterjanı Febreze Etkili Kötü Koku Karşıtı Beyazlar İçin 5 kg
63,14 TL
56,83 TL
%10
İndirim
Kargo Bedava!
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Çamaşır Yıkama Ürünleri


Çamaşırların belirli periyotlarda yıkanması sağlık ve hijyen açısından son derece büyük  önem taşıyor. Çamaşırları yıkarken renklerine uygun ürünlerin kullanılması gerekiyor. Genel olarak çamaşır yıkama ürünleri renklilere ve beyazlara uygun olsa da, sadece siyah renkler için üretilen seçenekler de bulunuyor. Çamaşır yıkama ürünleri giysilerin ilk günkü canlılığının korunmasını sağlıyor. En çok ilgi çeken ürünler arasında sıvı deterjan yer alıyor. Sıvı deterjan, son dönemin popüler ürünleri arasında yer alıyor. Etkili sonuç verirken çamaşırların temiz kokmasını sağlayan sıvı deterjan çeşitleri birçok marka tarafından satışa sunuluyor. Sıvı deterjan tek başına kullanılmasıyla da biliniyor. Özellikle yumuşatıcı kullanmak istemeyen kişiler tek başına sıvı deterjan kullanarak hem hijyen hem de mis kokuyu tercih ediyor.

 

Toz deterjan ise geleneksel ürünlerden vazgeçmeyen kişilerin tercihleri arasında yer alıyor. Makinede ya da elde yıkamaya uygun olan toz deterjan çeşitleri renkli ve beyaz çamaşırlarda iki ayrı ürün olmak üzere kullanılıyor. Renkli çamaşırlar için üretilen toz deterjanlar renklerin canlılığını korurken temizlenmesini sağlıyor. Beyaz lar için uygun olan deterjan çeşitleri ise lekelerin giderilerek kusursuz temizlik ortaya çıkarıyor. Birçok insan çamaşırları sadece deterjanla yıkamayı tercih etmiyor. Bununla birlikte yumuşatıcı kullanarak çamaşırların temiz kokmasını sağlıyor. Yumuşatıcı, çamaşırların uzun süreli ferah kokmasını sağlamasının yanı sıra sertleşmesini de engelliyor. Yumuşatıcı çeşitlerinin bebekler için uygun olan seçenekleri de bulunuyor. Bebek yumuşatıcı çeşitleri bebeklerin hassas tenlerini tahriş etmeden kıyafetlerin yıkanması açısından tercih ediliyor. Ayrıca, bebek yumuşatıcı çeşitleri alerjik maddeler içermiyor.

 

Sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir tanesi de çamaşır suyudur. Çamaşır suyu beyazların etkili şekilde temizlenmesi için kullanılıyor. Özellikle zorlu lekelerin temizlenmesi açısından çamaşır suyunun kullanılması gerekiyor. Bazı deterjan çeşitleri çamaşır sulu olması sayesinde ekstra beyazlatıcı kullanmanıza gerek bırakmıyor. Birçok markada çamaşır suyu çeşitleri yer alıyor. Çamaşır suyunun hem beyaz kıyafetler hem de yüzey temizliğinde kullanılabilen birçok çeşidi bulunuyor. Farklı büyüklüklerde satılan ürün seçenekleri çamaşırlarınızın kar beyazı olmasını sağlıyor.  Haibrag üzerinden kritelerinize uygun olan çamaşır yıkama ürünlerini inceleyebilir, ekonomik ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.