sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ariel

Procter & Gamble şirketine ait olan Ariel, dünyanın önde gelen çamaşır deterjanlarından birisidir. Çamaşır deterjanı ve el yıkama için tasarlanmıştır. Procter & Gamble, 1946 yılında ilk deterjan markası olan Alo markasını piyasaya sürmekle tüketicilerini kazanmaya başladı. Ariel, yerini sağlamlaştırmak adına yeni bir marka, yeni bir deterjan düşünmeye başladı. Yeni marka haline gelecek olan Ariel, ilk olarak 1967 yılında İngiltere’de piyasa çıkmıştır. Leke çıkarma konusunda dünya da ilk marka oldu. Bu ürün, üstten yüklemeleri çamaşır makineleri için üretilmiş ve tasarlanmış yüksek köpüklü toz oldu.

Öncelikle beyaz giysiler için üretilen, beyaz giysilerden leke çıkarmak için üretilen bu üründen sonra şirket, renkli; ipek, yün, kumaş ve başka kumaşların temizlenebilmesi için ürünler üretmiş ve satışa sunmuştur. Toz deterjanlar dışında, 1990 yıllarında şirket sıvı çamaşır deterjanı ve kapsüller şeklinde ürünlerini kullanıcılarına sundu. 1992 senesinde, yıkama ürünü olarak sundukları renk dostu, ağartıcı bulunmayan Ariel Color’u sunarak renkleri soldurmak yerine canlandırmayı tercih etti. 2001 senesinde, tabletleri satışa sundu. Dünyanın, 100’den fazla ülkesinde tercih edilen Ariel, dünyanın da bildiği en iyi deterjanlardan birisidir.

2010 yılında, Ariel için hazırlanmış olan reklam videolarında oynayan ünlü oyuncular ise şu şekildedir:

  • Charlie Chaplin
  • George Bush
  • Mahatma Gandi

Ariel Ürünleri

Birçok deterjan çeşidi ve tablet üreten Ariel markası, bu alanda dünyada en çok tercih edilen markalardan birisidir. Ariel’in kullanıcılarına sunduğu ürünler şu şekildedir:

Ariel Matik Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi Renklilere Özel 12 KG

Kıyafetlerinizde bulunan ve çıkmamakta özen gösteren kirleri sorunsuz bir şekilde giderir ve kıyafetin üzerinde kalıcı olmasını engeller. Renkli kıyafetlerinizin renklerini canlı tutarak solmasını engeller. Kısa sürede çözünmesinin yanında kalıntı bulundurmaz. 30 derece de bile mükemmel temizlik gücüne sahip olan Ariel Matik, enerji tasarrufu sağlamanıza da yol açar.

Ariel Matik Sıvı Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 24 Yıkama 1690 ml

Ariel, lekelere karşı oldukça kuvvetli bir sıvı deterjan üretmek isteyerek bu ürünü piyasaya sunmuştur. Toz çamaşır deterjana göre daha kuvvetli ve güçlü olan sıvı çamaşır deterjanı, çamaşırın en derinliklerine kadar işlemeyi başarır. Vücut ve ter kokusu gibi kötü kokuları giderir. İlk yıkamada mükemmel leke çıkarma gücüne sahiptir. Renkli giysilerinizin canlılığını korur.

Ariel Matik Sıvı Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi Beyazlar İçin 26 Yıkama 1690 ml

Ariel sıvı çamaşır deterjanı, mükemmel leke çıkarma özelliğine sahiptir. Kapağı sayesinde lekelere ilk işlemi yapmanızı, çıkarmanızı, ovmanızı sağlayacak miktarı ve hassasiyeti sağlar.

Ariel Matik Çamaşır Deterjanı Febreze Etkili Kötü Koku Karşıtı Beyazlar

Kirlerin derine yerleşmesini engeller ve renklerin canlı görülmesini sağlar. Kısa sürede çözülmesiyle kalıntıları yok eder.

Ariel Matik Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar İçin 10 KG

Lifleri derinlemesine temizleyerek kirleri yok eder ve deriye işlemesini engeller. Vücut ve ter kokusunu tamamen giderir, renk solması yapmaz, bu sayede giysilerinizin daima canlı kalır, temiz kokar ve tertemiz görüntü sağlar. Renkli ürünlerinizin canlı kalmasını istiyorsanız 30 derecede yıkamalısınız.

Ariel Diğer Ürünleri

Ariel Matik birçok ürünü kullanıcılarına sunmakla beraber en çok tercih edilen markalar arasında da yer almaktadır. Ariel’in diğer ürünleri şu şekildedir:

  • Ariel Oxi Ekstra Hijyen Aqua
  • Ariel Plus Febreze Etkili 5 KG 33 Yıkama
  • Ariel Professional Alfa White Max 15 KG

Siz de Ariel Matik’in bu ürünlerini temin etmek isterseniz, haibrag.com adresini ziyaret edebilir, ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz!  


Çamaşırların belirli periyotlarda yıkanması sağlık ve hijyen açısından son derece büyük  önem taşıyor. Çamaşırları yıkarken renklerine uygun ürünlerin kullanılması gerekiyor. Genel olarak çamaşır yıkama ürünleri renklilere ve beyazlara uygun olsa da, sadece siyah renkler için üretilen seçenekler de bulunuyor. Çamaşır yıkama ürünleri giysilerin ilk günkü canlılığının korunmasını sağlıyor. En çok ilgi çeken ürünler arasında sıvı deterjan yer alıyor. Sıvı deterjan, son dönemin popüler ürünleri arasında yer alıyor. Etkili sonuç verirken çamaşırların temiz kokmasını sağlayan sıvı deterjan çeşitleri birçok marka tarafından satışa sunuluyor. Sıvı deterjan tek başına kullanılmasıyla da biliniyor. Özellikle yumuşatıcı kullanmak istemeyen kişiler tek başına sıvı deterjan kullanarak hem hijyen hem de mis kokuyu tercih ediyor.

 

Toz deterjan ise geleneksel ürünlerden vazgeçmeyen kişilerin tercihleri arasında yer alıyor. Makinede ya da elde yıkamaya uygun olan toz deterjan çeşitleri renkli ve beyaz çamaşırlarda iki ayrı ürün olmak üzere kullanılıyor. Renkli çamaşırlar için üretilen toz deterjanlar renklerin canlılığını korurken temizlenmesini sağlıyor. Beyaz lar için uygun olan deterjan çeşitleri ise lekelerin giderilerek kusursuz temizlik ortaya çıkarıyor. Birçok insan çamaşırları sadece deterjanla yıkamayı tercih etmiyor. Bununla birlikte yumuşatıcı kullanarak çamaşırların temiz kokmasını sağlıyor. Yumuşatıcı, çamaşırların uzun süreli ferah kokmasını sağlamasının yanı sıra sertleşmesini de engelliyor. Yumuşatıcı çeşitlerinin bebekler için uygun olan seçenekleri de bulunuyor. Bebek yumuşatıcı çeşitleri bebeklerin hassas tenlerini tahriş etmeden kıyafetlerin yıkanması açısından tercih ediliyor. Ayrıca, bebek yumuşatıcı çeşitleri alerjik maddeler içermiyor.

 

Sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir tanesi de çamaşır suyudur. Çamaşır suyu beyazların etkili şekilde temizlenmesi için kullanılıyor. Özellikle zorlu lekelerin temizlenmesi açısından çamaşır suyunun kullanılması gerekiyor. Bazı deterjan çeşitleri çamaşır sulu olması sayesinde ekstra beyazlatıcı kullanmanıza gerek bırakmıyor. Birçok markada çamaşır suyu çeşitleri yer alıyor. Çamaşır suyunun hem beyaz kıyafetler hem de yüzey temizliğinde kullanılabilen birçok çeşidi bulunuyor. Farklı büyüklüklerde satılan ürün seçenekleri çamaşırlarınızın kar beyazı olmasını sağlıyor.  Haibrag üzerinden kritelerinize uygun olan çamaşır yıkama ürünlerini inceleyebilir, ekonomik ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.