x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ASUS

Bilgisayarlar günümüz dünyasında en çok kullandığımız teknolojik aletlerdendir. Bilgisayar tarihi uzun bir geçmişe dayanır. Tarihi gelişim açısından başarılı bir ilerleme kaydetmiştir. Her yeni dönemde farklı özellikleri olan yeni ürünler üretilmektedir. Bilgisayarların bu gelişimi her dönemde üzerlerine eklenerek devam etmektedir. Bu teknolojik gelişim sayesinde farklı tip özelliklere sahip birçok bilgisayar ortaya çıkmıştır. Bu teknolojik ürünler sayesinde birçok bilgi küçücük bir alana sığmaktadır. Çok pratik bir şekilde işlem yapmamıza olanak sağlamaktadır. Bu teknolojik ürünler sayesinde insan hayatı fazlasıyla kolaylaşmıştır. Bilgi ve veri işlemeye yarayan bu ürünler çeşitlilik göstermektedir. Birçok bilgisayar çeşidi bulunmaktadır. Bu bilgisayar çeşitlerinin olması bilgisayar almak isteyen kişilere çeşitlilik imkânı sunmaktadır. Laptoplar ve masaüstü bilgisayarlar arasından seçim yapmak kişinin ihtiyacına ve kullanım amacına yönelik olarak değişmektedir. Laptoplar taşınabilirlik açısından çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü günümüz dünyasında pek çok konuyu çözerken ya da çalışmalar yaparken bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle eğitim ve iş alanında bilgisayar kullanımı daha sıktır. Bilgisayarların önemi son derece artmıştır. Bilgisayarları kullanarak sunular hazırlanabilir veya çizimler yapılabilir ya da evde vakit geçirmek için oyun oynanabilir veya dizi, film izlenebilir. Bilgisayarların kullanım alanları sayılamayacak derecede fazladır. Günümüz dünyasının her köşesine dağılan bir ürün haline gelmiştir. Asus da kendi markası ile bu sektörde yerini alan dev bir şirkettir. Ürünlerin ve ürün çeşitliliğinin de bir noktada fazla olmasının sebebi kullanım amaçlarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu ürün çeşitliliğinde yetini alan Asus bilgisayarlar kullanıcısına bol çeşit sunmaktadır. İşte bu kullanım amaçları bilgisayarların seçimlerini belirlemektedir. Laptoplar her yere götürebilmeleri konusunda rahatlık sağlamaktadır. Laptoplar; modeline, fiyatına, işlevine bağlı olarak çeşitlenmektedir.

Asus şirketi laptop üreten bir şirket olarak 1989 yılında kurulmuştur. İlk üretilen bilgisayarlardan birine sahip olan şirket, zaman geçtikçe ve üretim yaptıkça bünyesine farklı birçok bilgisayarı barındırmaktadır.  Yani Asus şirketi de zamanla çok daha iyi ürünler üretmektedir. Bunun zamanla olmasının sebebi her an piyasaya yeni ürün sürmenin mümkün olmamasıdır. Ayrıca zamanın teknolojisi de son derece önem taşımaktadır. Çünkü zamanın teknolojisi de ürünlerin içeriklerini ve modellerini etkilemektedir. Asus Laptop modelleri birbirinden çeşitli ve farklı ürünler sunmaktadır. Ürettikleri her bilgisayarın farklı özellikleri bulunmaktadır. Bundan dolayı da bu özelliklere bağlı olarak fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Ürünler özellikler bakımında ayrıldıklarından dolayı ve farklı özellikli çok fazla ürün olduğundan dolayı piyasa içerisindeki ürün çeşitliliği sayısı çok fazla olmaktadır. Ayrıca Asus bilgisayar adından sıkça bahsettiren popüler bir bilgisayar markasıdır. Her fiyattan ürünüyle tam anlamıyla performans ürünü olan Asus, içerdiği çeşitlilik ile de kendi başına birçok modeli kapsamaktadır. Hem kaliteli hem de güvenilir olan bu marka, ürünlerini üretirken de her zaman daha fazlasını düşünerek ürünlerini üretmektedir.

Asus Laptop Özellikleri

Asus, bilgisayar ürettiği günden beri her büyük üretimde daha farklı içerikli bilgisayarları satışa koymaktadır. Bunun sebebi üretimlerinde farklı farklı birçok bilgisayarın rol oynamasıdır. Ya da bilgisayarlara her dönem yeni özellikler getirilmesidir. Bundan dolayı da sık sık yeni bilgisayarlar satışa konulmaktadır. Bu yüzden de Asus Laptop özellikleri çok değişken olmaktadır. Rengini, boyutunu, işlemci özelliklerini yani bir bakımdan her çeşit farklı özelliklerini ürünü kullanacak kişilerin seçmesi gerekmektedir. Asus laptopları da birçok işlemci tipi çeşidine sahiptir. Bu işlemci tiplerini kişi kendi kullanım seçeneklerine göre seçebilmektedir.

Bilgisayarın çalışmasını düzenleyen işlemcinin ne olarak seçildiği son derece önem taşımaktadır. Çünkü bilgisayarı kullanırken işlemci farkı çokça hissedilmektedir. Bunun dışında RAM yani sistem bellekleri de çeşitlilik göstermektedir ve bu yüzden de bu çeşitlilik arasından da seçim yapmanız gerekmektedir. Asus Laptop yükseltilebilir RAM özelliğinde ürünler olduğu gibi daha farklı sistem belleklerine de sahip ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca ekran kartı ve ekran boyutu da değişkenlik göstermektedir ve yükseltilebilme özelliği vardır. Bunlar da görüntü ve bilgisayarı kullanım amacı açısından önemli olan noktalardandır. Özellikle ekran boyutu bilgisayar alacak kişilerin çokça dikkat ettiği bir özelliktir. Kolay taşınabilir olmasını isteyenler daha düşük inçlerdeki bilgisayarları tercih ederken nispeten daha büyük olmasını isteyenler de daha büyük inç boyutuna sahip ürünü tercih etmektedir.

Asus Laptop, Bilgisayar, Telefon, Power Bank ve Notebook Modelleri

Asus şirketi laptop bilgisayarlar ile başladığı üretim hayatına çeşitli ürünlerle devam etmiştir. Telefon, fare, klavye, monitör, notebook, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, power bank üretimlerimde markasını kullanmıştır. Siz de sitemizde bulunan Asus markasının ürünlerini inceleyebilir, güven içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.