sadsad x
asdasd
Ürün Kodu:TGIDKUR.00003
Biryağ Ayçiçek Yağı Teneke 5 lt
101,50 TL
86,27 TL

• Her yemekte kullanılabilir

• 5 lt teneke

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Kategoride Çok Satılan Ürünler
  • Biryağ Ayçiçek Yağı Teneke 5 lt
    101,50 TL
    86,27 TL

 

Ayçiçek Yağı

Ayçiçeği bitkisinin tohumlarının presleme gibi işlemlerden geçirildikten sonra elde edilen ayçiçek yağı, bitkisel yağlar içerisinde yer alıyor. Hava ile temas etmeyen özel bir ambalajlama sürecine giren yağlar, bitkisel yağ kategorisinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yağ türlerinden biri olarak da biliniyor. Ayçiçek yağı markaları, tarladan sofralara uzanan yolculukta tüm işlemlerini titizlikle sürdürerek kullanıcıların yemeklerini en lezzetli şekilde hazırlamalarına olanak tanıyor. 1, 2 ve 5 litre gibi zengin boyut seçeneğine rastlayabileceğiniz ayçiçek yağları, birçok mutfakta duyulan yağ ihtiyacı miktarını karşılıyor.

 

Her kategoride olduğu gibi bitkisel yağ kategorisinde de kaliteyi kullanıcılara sunan Haibrag, geniş ürün skalası ve cazip fiyat etiketleri ile kullanıcıların keyifli bir alışveriş deneyimi elde etmelerini hedefliyor. Açık sarı bir renge sahip olan ayçiçek yağları, tohumların doğal yapısında bulunan yüksek besin değerleri ile yiyeceklerin sağlıkla hazırlanmasına yardımcı oluyor. Kızartma, soğuk ya da sıcak yiyeceklerinizde kullanabileceğiniz Bizim ayçiçek yağının soğuk ya da rafine sıkım seçeneklerine de rastlamak mümkündür. Soğuk sıkım yağlar, tohumun içeriğindeki besleyici özellikleri koruyor. Rafine Biryağ ayçiçek yağ çeşitleri, yüksek ısıya dayanıklıdır ve kızartma yemeklerde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kızartma yemeklerin haricinde bu tür bitkisel yağları salata ya da soğuk mezelerle birlikte de kullanabilirsiniz.

 

Mineral ve vitamin açısından zengin bir içeriğe sahip olan ayçiçek yağları, 2 ya da 1 litre gibi farklı ambalaj boyutları üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Mutfakta sıklıkla bitkisel yağ kullanan kişiler genellikle teneke ayçiçek yağı seçeneklerini tercih ederek mutfaklarında ihtiyaç duydukları bitkisel yağ gereksinimini pratik bir şekilde elde ediyor. Ayçiçeğinin tohumlarını presleme ya da rafine işlemleri sonrası en saf hali ile kullanıcılara sunan markalar, ürünlerini plastik şişe ya da tenekeler kullanarak piyasaya sürüyor. 2 litre ayçiçek yağı seçenekleri, uzun süreler boyunca lezzetli yemekler hazırlamak için tek yaşayan kişiler ya da çekirdek aileler tarafından tercih ediliyor.

 

Sitemizden yemek hazırlama süreçlerinin vazgeçilmezi olan ayçiçek yağı seçeneklerini inceleyebilir, uygun fiyatlandırmalar üzerinden dilediğiniz ürünü satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.