x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Beko

Koç Holding adı altında faaliyet gösteren Beko firması, 1955 yılında İstanbul Sütlüce’de kurulmuştur. Beko firması dünya genelinde faaliyet gösteren ve genellikle beyaz eşya kategorisinde kendini kanıtlamış bir firmadır. 1950’li yıllarda Vehbi Koç Türkiye’nin sanayileşmesinin de etkisi ile Türkiye’ye döviz kazandırmak adına girişimlere başlamıştır. 1950’li yıllarda Vehbi Koç, Türkiye’de faaliyet gösteren ve salça ve konserve fabrikası işleten Bejerano şirketi ile ortaklık kurmak için hamleler yapmış ve ortaklık kurulmuştur. 1954 yılında kurulan ortaklık şirketinin ismi ise Bejerano ve Koç kelimelerinin ilk iki harfinin birleşmesi sonucu oluşan Beko olarak belirlenmiştir. Ancak o dönemlerde Türkiye’nin içerisinde bulunduğu sorunlardan dolayı şirket bir süre faaliyete geçememiştir.

O dönemlerde General Elektrik satışını ve bayiliğini kurma fırsatı yakalanınca Beko şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş olarak yeniden belirlenmiştir. Bu girişimlerin yapılması ile birlikte Vehbi Koç, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kurulmasına öncülük etmiştir.

Beko, yurtdışına kendi markası ile satış yapan ilk şirket olarak tarihe geçmiştir ve hedefinin dünya markası olduğunu açıklamıştır. Türkiye pazarında oldukça tercih edilen ve başarılar kazanan Beko, günümüzde 100’den fazla ülkeye ürünlerini satmakta ve tanıtımını yapmaktadır.

Beko Kahve Makinesi Modelleri Nelerdir?

Eski bir gelenek olan cezve ile kahve pişirme geleneği, günümüzde yerinin kahve makinelerine bırakmış durumdadır. Kahve makineleri pratik olması ve kullanışlı bir ürün olması sebebi ile oldukça sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mutfak ve ev gereçleri üreten birçok markanın ürün kataloğu içerisinde muhakkak kahve makineleri yer almaktadır. Kahve makineleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için hemen herkesin ihtiyacına yanıt vermektedir.

Türkiye’nin beyaz eşya ve elektronik aletler açısından önce gelen markalarından olan Beko’da ürettiği kahve makineleri ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Çift kişilik, dört kişilik ya da daha fazla kişiye aynı anda pratik ve hızlı bir şekilde kahve yapma fırsatı sağlayan Beko kahve makineleri kahve hazırlama ve içme işini daha keyifli hale getirmektedir. Beko kahve makineleri ile kahve yaparken makinenin başında beklemek gerekmediği için zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Beko kahve makineleri üst düzey bir kalite ile üretilmektedir ve indüksiyon teknoloji ile üretilen çelik iç hazneleri sayesinde kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca indüksiyon teknolojisi ile üretilmiş çelik iç haznesi sayesinde yıkama işlemi de oldukça kolay bir hale gelmektedir.

Beko Bkk-213 P İkili Türk Kahvesi Modeli Nedir?

Beko BKK-213 P ikili Türk kahvesi modeli tek seferde 4 kişilik kahve yapma fırsatı sunan bir üründür. Beko BKK-213 P ikili Türk kahvesi modeli kalabalık aileler ya da sık sık misafir ağırlayan kişiler için oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Evlerde kullanımın yanı sıra işyeri, ofis ve benzeri toplu alanlarda da oldukça rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Başında beklemeye gerek duyulmayan Beko BK-213 P ikili Türk kahvesi makinesi lezzetli bir Türk kahvesi içmek için oldukça ideal bir üründür. Ayrıca temizlenmesi de çelik iç haznesi sebebi ile oldukça kolaydır. İşlevsel açıdan da oldukça yenilikçi olan BK-213 P ikili Türk kahvesi modeli pişirme ve emniyet teknolojileri ile donatılmıştır.

Beko Bkk-213 P İkili Türk Kahvesi Modeli Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  • Jet su püskürtme ve pişirmeyi algılama teknolojilerine sahip olan kahve makinesi modeli karıştırma ve kıvam ayarlama ile uğraşmadan bol köpüklü bir Türk kahvesi yapmayı mümkün hale getirmektedir.
  • İki farklı hazneye sahip olan BKK-213 P kahve makinesi modeli iki farklı seçenekte kahve yapma fırsatını sunmaktadır.
  • Maksimum 4 kişilik kahve yapma kapasitesine sahip olan makine iki buçuk dakika içerisinde kahvenin hazır olmasını sağlamaktadır.
  • Özel olarak eklenen Anti Spill teknolojisi sayesinde kahve yaparken taşma gibi problem yaşanmasını engellemektedir.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.