sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Calgon

Dünya çapında 1 numaralı kireç önleyici markası: Calgon. Calgon kireç önleyici, ilk olarak 1933'te Pittsburgh, Pennsylvania'da piyasaya sürüldü. 1956 yılında gerçekleşen relansman ile makine bakım kategorisinde ilk kireç önleyici markası haline gelen Calgon hâlâ daha kategoriye öncü olmaya devam ediyor. Son zamanlarda geliştirilmiş yeni Calgon 3’ü 1 arada formülüyle, makinenize sadece kireci önlemekle kalmıyor, çamaşır makinenizdeki kir kalıntılarını ve kötü kokuları da engelleyerek sizleri çamaşır makinesi temizliğinden de kurtarıyor. Güçlendirilmiş yeni formülü ile Calgon markasının yeni formülleri; kirleri, kireç oluşumlarını ve makine içinde kötü koku oluşmasını önleyerek ekstra hijyen sağlar. Böylece çamaşır makineniz uzun ömürlü, çamaşırlarınız tertemiz olur! Yıllardır makine temizliği ve kireç önleyici kategorisinde popülerliğini korumaya devam eden Calgon'un toz, tablet ve jel formlarından herhangi birini seçerek temizliğinize ekstra hijyen katabilirsiniz. Makinenizi korurken aynı zamanda daha temiz çamaşırlara sahip olursunuz. Bunun yanında aile bütçenizi de korumuş olursunuz. Calgon hem çamaşır makinenizin hem de cebinizin dostudur. Bulaşık makinesinin kullanımının yaygınlaşmasıyla, Calgon bulaşık makinesi formları da çıkarmıştır. Böylelikle sadece çamaşırlarınızda değil, bulaşıklarınızda da ekstra temizlik ve hijyen sağlayabilirsiniz. Aynı çamaşır makinesi formlarında olduğu gibi, Calgon bulaşık makinesi formları da bulaşık makinesinin parçalarını kireç ve kir kalıntılarına karşı korur. Ekstra hijyen ve temizlik sağlar.

Calgon Nasıl Kullanılır

Hangi formda bulunursa bulunsun tüm Calgon kireç önleyici ürünleri, çamaşır makinenizin deterjan çekmecesinin bölmesine güzelce yerleştirilmelidir. Böylelikle Calgon kireç önleyici ürünü makinelerin gizli ve gözle görünmeyen kısımlarında bile etkili olmasını sağlar. Calgon'un toz olarak kullanılan kireç önleyici ürününü makinenizin ilgili deterjan çekmecesine paket üzerindeki önerilen miktarda ekleyin. Önerilen miktarı belirlemek için bulunduğunuz ildeki suyun kireç seviyesine Calgon paketleri arkasında bulunan kireç haritadan bakabilirsiniz. Suyunuzdaki kireç yoğunluğuna göre çamaşır makinenizin deterjan çekmecesine Calgon toz kireç önleyiciyi dökebilirsiniz. Siz çamaşır makinenizi çalıştırmaya başladığınız anda Calgon da etkisini göstermeye başlar. İşte kireçten korunmak ve kurtulmak bu kadar kolay. Çamaşır makinenizi uzun süre kireçten ve artıklardan en iyi şekilde koruyabilmek için her yıkamada Calgon kullanın. Calgon'un jel formundaki kireç önleyicisini de tıpkı toz formdaki kireç önleyici gibi kullanabilirsiniz. Eğer Calgon'un katı formdaki tablet kireç önleyicisini kullanıyorsanız çamaşır makinenizdeki deterjan gözüne, deterjanınızın üstüne bir adet tablet koymanız yeterli olacaktır. Böylece Calgon'un içerisindeki kir ve kireç önleyici aktifler, çamaşır makinenizi çalıştırdığınız andan itibaren devreye girer ve makinenizde ulaşamadığınız yerleri bile kolayca temizler. Calgon kireç önleyici tablet kireci önlemenin yanı sıra, makinenizde oluşan kirlerin de makinenize yapışıp kalmasını engeller. Böylelikle makinenizi hem temiz tutar hem de ömrünü uzatır.

Her Yıkamada Mutlaka Calgon Kullanın

Zannedildiğinin aksine sadece ev hanımlarının değil, çamaşır makinesi kullanan herkesin tercihi olan Calgon kireç önleyiciler daha verimli bir kullanım ve ekstra koruma için her yıkamada mutlaka kullanılmalıdır. Uzun yıllar reklamlar da "Calgon çamaşır makinenizin rezistansını, borularını ve tamburunu korur ve makinenizde kireç oluşumunu önler. Calgon makinenizi ve bütçenizi korur. Her Yıkamada mutlaka Calgon kullanın." sözleri ve "Makineniz uzun yaşar Calgon'la" sloganıyla adından sıkça bahsettiren Calgon kireç önleyici toz, jel ve tablet çeşitleri ile sitemizde siz değerli müşterilerimizin ulaşımına sunulmuştur. Bölgenizdeki kireç yoğunluğuna göre, Calgon kireç önleyici veya Calgon ekstra kireç önleyicilerden herhangi birini seçebilir, güvenli ve tam koruma sağlayabilirsiniz. Calgon kireç önleyici kullanmaya başladıktan sonra, çamaşırlarınız ve makinenizdeki farkı ve temiz kokuyu sizler de fark edeceksiniz. haibrag.com keyifli alışverişler diler...

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.