sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Canon Muadil Kartuş

Kartuşlar, yazıcı ve fotokopi makinesi gibi basım cihazlarının türüne bağlı olarak kağıda aktarılan boyayı içerisinde barındırıyor. Markalar tarafından ya da muadil olarak adlandırılan marka ile eşdeğer üretilen kartuşlar, yazıcı ya da fotokopi makinelerinin içerisinde bulunan kartuş haznesi içerisine yerleştirilerek kullanılıyor. Siyah ve renkli olarak iki farklı kategoriye ayrılan kartuşlar, cihazın çalıştığı esnada cihaz tarafından ısıtılarak kağıt üzerine basılabilir hale geliyor. Kartuşlar, marka ve boyutlarına bağlı olarak kullanıcılara farklı çıktı sayıları sunuyor. Kartuşlardan mürekkep rengi ve basılacak sayfanın doluluk oranına bağlı olarak 23.000 sayfaya kadar çıktı alınabiliyor.

 

Canon muadil kartuş markaları, renkli ve siyah mürekkep seçenekleri ile tüm Canon basım cihazlarına uyumluluk gösteren ürünleri alıcıları ile buluşturuyor. Kartuş üzerinde bulunan ve genellikle turuncu renkte olan güvenlik etiketini dikkatli bir şekilde çıkararak, ürünü cihazın kartuş haznesi içerisine yerleştirebilirsiniz. Doldurulabilir kartuşlarda mürekkep azaldığı ya da bittiği takdirde hazne içerisine yeterli miktarda mürekkep enjekte etmeniz gerekiyor. Kartuş içerisine iç hacminden fazla fazla enjekte edilen mürekkep, basım sırasında cihazın içerisine mürekkep sızmasına sebep olabiliyor. Kartuş satın alırken sahip olduğunuz basım cihazı ile uyumlu bir model tercih ederek belgelerinizi güvenle dijital ortamdan fiziksel ortama aktarabilir ya da çoğaltabilirsiniz. 

 

Marka, çıktı sayı adedi ve mürekkep kalitesi gibi unsurlar, Canon muadil kartuş fiyatlarını etkileme konusunda büyük rol oynuyor. Çipli kartuşlar yeniden doluma elverişli değilken, çipsiz kartuşlar ise kartuşa uygun bir mürekkep temin edildiği takdirde yeniden doldurularak kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine yardımcı oluyor. Alışverişlerinizde kaliteli mürekkebe sahip olan kartuş seçeneklerini tercih ederek dilediğiniz belgeyi kusursuz bir şekilde basabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Kaliteli mürekkep içeren kartuşlar, hatasız bir basım sunarak çıktı sayısı ve mürekkep kullanımı açısından kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine de yardımcı oluyor.

 

Sitemizden ihtiyaç ve kullanım alanına hitap eden Canon marka yazıcı ve fotokopi gibi basım cihazlarına uygun muadil kartuş seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlar üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.