x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri

 

Carioca - Carioca 40380 Kuruboya Kalemi 12' li
Carioca 40380 Kuruboya Kalemi 12' li
23,07 TL

Aynı Gün Kargo

 

Carıoca - Carioca 30996-31 Seramik Hamuru 500Gr Beyaz
Carioca 30996-31 Seramik Hamuru 500Gr Beyaz
24,75 TL

Aynı Gün Kargo

 

Carıoca - Carioca 30996-21 Seramik Hamuru 500Gr Kahve
Carioca 30996-21 Seramik Hamuru 500Gr Kahve
24,75 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Carioca

Carioca boya kalemi türleri üreten oldukça başarılı olan bir markadır. Ürün yelpazesinde boya kalemleri adına pek çok ürün bulunan Carioca, 1965 yılından beri kusursuz ürünler üretmektedir. Özellikle çocuklar için boya kalemi üreten Carioca tasarım olarak benzersiz ürünler üreterek kullanıcı kitlesinin beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerinin yüzde sekseni İtalya’da üretilmektedir ve ürünlerinin satışı pek çok ülkede yapılmaktadır. Olumlu geri dönüşler sayesinde satışları başarıyla devam etmektedir. Carioca tasarladığı kalemlerle hem çocukların hem de bebeklerin motor becerilerini geliştirmeye odaklı olmuştur. Yeni kalem tutan bebekler dahi Carioca marka ürünleri oldukça pratik bir şekilde kullanacaktır. Kullanım kolaylığının yanı sıra tasarımın da ilgi çekici olması çocuk ve bebeklerin dikkatini çekmektedir. Bu şekilde bebek ve çocukların motor gelişimine katkı sağlamaktadır. Eğer sizin de bebeğiniz veya çocuğunuz resim yapmayı seviyorsa Carioca marka ürünler tam çocuğunuza göre. Carioca marka ürünleri belirli standartlarda üretilmiş olmasından ötürü güvenle tercih edebilirsiniz.

Carioca Markası Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Carioca markası bebek ve çocuklara yönelik pek çok boya kalemi çeşitleri satmaktadır. Carioca ürettiği tüm ürünleri dermatolojik ve sağlık testlerine sokarak piyasaya sunmaktadır. Bebek ve çocuklar için uygun olmayan ürünler hiçbir koşulda satılmamaktadır. Bu nedenle Carioca markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Bebek ve çocuklarda farklı yaş gruplarına göre üretilen farklı ürünleri bulunmaktadır. Böylelikle motor gelişimi, el becerisi gibi özelliklerin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Carioca markasının ürettiği ürünler şunlardır: pastel boya, kuru boya, keçeli kalem, yıkanabilir keçeli kalem, sulu boya, seramik hamuru. Gördüğünüz üzere çocuğunuzun motor becerilerini ve el becerilerini geliştirmeye yardımcı olan boya kalemi çeşitlerini Carioca başarıyla üretmektedir. Çocuğunuz için en uygun olan ürünü seçerek çocuğunuzun motor becerilerine ve el işine katkıda bulunabilirsiniz. Carioca farklı yaş aralıklarına farklı özelliklerdeki ürünleri üretmektedir.

Carioca Marka Keçeli Kalemlerin Özellikleri Nelerdir?

Carioca marka keçeli kalemler 8’li, 12’li ve 24’lü olabilmektedir. Bazı tür Carioca keçeli kalemler yıkanabilir tipte olabilmektedir. Böylelikle çocuğunuz boya uygulanmaması gereken bir yüzeye boya uygulasa dahi yıkayarak çıkarabilirsiniz. Carioca marka kalemlerin tümü sağlık ve dermatolojik testlerden geçtiği gibi keçeli kalemleri de geçmektedir. Bu nedenle Carioca’yı güvenerek tercih edebilirsiniz. Günümüzde çocuklar ve bebeklere yönelik boya kalemi ürünleri denilince akla ilk gelen marka Carioca’dır. Ürettiği keçeli kalemlerin yaşa göre pratik kullanımı olmasının yanında benzersiz tasarımı da oldukça dikkat çekmektedir. Kalemlerin tasarımı çocuğun kalemin hangi renk yazdığını anlayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Ek olarak tutuş şeklinin kolaylığı açısından diğer markaların ürettiği kalemlere göre oldukça basittir. Günümüzde pek çok kırtasiye markası çocuk ve bebeklere yönelik kalemler üretmektedir. Bunlardan en başarılı ve kaliteli olanı elbette ki Carioca’dır.

Carioca Marka Kuru Boyaların Özellikleri Nelerdir?

Carioca marka kuru boyalar 10’lu, 12’li ve 24’lü olabilmektedir. Diğer tüm Carioca kalemleri gibi kuru boyaları da dermatolojik ve sağlık testlerinden başarıyla geçmiştir. Carioca markası bu testleri geçmeyen ürünleri seri üretime sokmamaktadır. Bu nedenle pek çok ebeveyn tarafından sevilerek tercih edilen bir markadır. Carioca’nın pek çok kuru boya seti bulunmaktadır. 10’lu olanlar genelde jumbo boy olup bebekler ve küçük yaştaki çocuklar için idealdir. Bunun nedeni tutuş kolaylığının olmasıdır. 12 ve 24’lü olanlar ise çocuklar için uygun olup pek çok renk seçeneği içermektedirler. Bu ürünler çocuğunuzun motor becerisini ve el becerisini geliştirdiği gibi hayal gücünü de geliştirmektedir. Carioca marka boya ürünleri bu anlamda oldukça başarılı olan ürünlerdir. Başarının yanında kalite sahibi olan Carioca günümüzde en çok tercih edilen bebek – çocuk boya kalemleri markalarından biridir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.