x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dilman

1960’larda kurulan Dilman, ilk olarak İstanbul’da bir kırtasiye olarak kuruldu. Geçen yıllarla beraber kurumsal bir marka olmuştur. 2001 yılından beri İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu üretim binası ile çeşitli kırtasiye – kâğıt ürünleri üretmeye devam etmektedir. Yaklaşık 60 yıldır kırtasiye sektöründe olan Dilman oldukça başarılı bir marka olarak hizmet vermektedir. Özellikle zarf ve tahsilat makbuzu üretmektedir. Eğer sizin de kâğıt işleriniz için zarf, tahsilat makbuzu, otokopili fatura defteri gibi ürünlere ihtiyacınız varsa Dilman markasını güvenle tercih edebilirsiniz. İmza dosyasından tediye makbuzuna kadar pek çok ürün çeşidini Dilman üretmektedir. Kırtasiye sektöründe defter, makbuz kâğıdı gibi kâğıt ürünleri üretilirken kâğıt kalitesi oldukça önemlidir. Kâğıdın kalitesinin yüksek olması müşteri memnuniyeti anlamına gelmektedir. Yüksek kalite kâğıt kullanarak ürettiği ürünlerden Dilman markasını tercih edenler oldukça memnun kalmaktadır.

Dilman Markası Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Dilman markası oldukça uzun yıllar boyu kırtasiye sektöründe hizmet vermiş bir markadır. İlk kurulduğunda yalnızca bir kırtasiye bayisinden ibaret olan Dilman, günümüzde üretim binasına sahip olan kurumsallaşmış bir marka olmuştur. Dilman markasının ürettiği pek çok kırtasiye ürünü vardır. Bu kırtasiye ürünleri kâğıt ürünleri ağırlıklıdır. Dilman markasının ürettiği ürünler şunlardır: A4 ara kartonu, A5 ara kartonu, fotokopili 3 nüshalı tahsilat makbuzu, imza dosyası, otokopili gider pusulası, otokopili tediye makbuzu, otokopili fatura defteri, otokopili irsaliye defteri, otokopili para makbuzu, otokopili sipariş fişi, otokopili imza devam defteri, müdürler kurulu karar defteri, iş güvenliği ve iş sağlığı karar defteri. Gördüğünüz üzere pek çok iş sektöründe kullanılan kağıtları Dilman markası oldukça başarılı bir şekilde üretmektedir. Yüksek kalite kağıtlar kullanan Dilman müşteri kitlesinin takdirini kazana bir markadır. Eğer siz de kalite arıyorsanız Dilman markasını tercih edebilirsiniz. Dilman, yüksek kalite ürünleri ile sizi oldukça memnun edecektir.

Dilman Marka Ara Kartonunun Özellikleri Nelerdir?

Dilman markasının en çok satan ürünlerinden biri A4 ve A5 ara kartonudur. Bu ara kartonlar tıpkı diğer Dilman marka ürünlerde olduğu gibi oldukça yüksek kaliteli malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Dilman marka ara kartonu kâğıt ve evraklarınızın karışmaması için bir separatör olarak kullanabilirsiniz. Oldukça kaliteli olmasından ötürü uzun yıllar boyu kâğıt ve evraklarınızı dosyalarken kullanabilirsiniz. Dilman markası hem A4 hem de A5 boyutunda ara kartonlar üretmektedir. Sahip olduğu delikler sayesinde telli veya karton dosyalarınızda kullanabilirsiniz. Dilman markası ara kartonları 100’lü paket halinde satmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli olmasından ötürü Dilman müşterileri memnun kalmaktadır. Eğer sizin de kâğıt ve evraklarınızı ayırmada ara karton kullanmanız gerekiyorsa Dilman markasını kullanabilirsiniz.

Dilman Marka İmza Dosyasının Özellikleri Nelerdir?

Dilman markasının bir diğer çok satan ürünlerinden biri de imza dosyasıdır. 20 yaprak olan Dilman imza dosyası pek çok amaç için kullanılabilmektedir. Hem sunum hem de imza işleri için Dilman marka imza dosyasını kullanabilirsiniz. Kapağında bulunan kartlık kısmına ad, soyad gibi bilgiler yazarak kişiselleştirebilirsiniz. Dilman markası diğer ürünlerinde olduğu gibi bu ürününde de oldukça kaliteli malzemeler kullanmıştır. Yaklaşık 60 yıldır kırtasiye sektöründe olmasından ötürü oldukça başarılı ürünler çıkarmaktadır. Bu başarılı ürünlerden bir tanesi imza dosyasıdır. Özellikle devlet memurları imza dosyasını sıklıkla kullanmaktadır. Eğer sizin de imza dosyasına ihtiyacınız varsa Dilman markasını tercih edebilirsiniz. Dilman markası en kaliteli kırtasiye markalarından biridir. Özellikle pek çok iş sektöründe kullanılan kağıtları ve kâğıt ürünlerini üretmektedir. İmza dosyaları da bu ürünlerden biridir. Dilman mutlaka tercih etmeniz gereken markalardan biridir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.