x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Durex

90 yılı aşkın süredir çiftler arasında hem sağlıklı birlikteliğin hem de hijyenik koşulların oluşmasına imza atan marka; ilk olarak berber prezervatifleri ve bu alanda kullanılan aksesuarların piyasaya sürülmesi ile adını duyurdu. 1920 yılında marka tescili alan Durex, ilklerin markası olmasının yanı sıra yenilikçi ve modern bir bakış açısı ile prezervatif kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan etkinliklere ev sahipliği yaptı. Nemlendirilmiş prezervatif ile insanları ilk kez tanıştıran marka olarak, tüketicilerin beklentilerine her zaman öncülük etmiştir. Marka tescilini izleyen yıllarda, daha iyi ürünler üretmek için elektronik test uygulamasına geçen ilk marka olma unvanını da kimseye kaptırmamıştır. En iyi birlikteliği yaşayabilmeniz için anatominize uygun prezervatifi kullanmalısınız. Bu beklentiyi karşılayan Durex; bu ergonomiye sahip olarak şekillendirilen ilk ürünü de piyasaya sürmüştür. Her geçen yıl başarılarına bir yenisini ekleyen firma; dünya çapında tanınan ve ürünlerine rağbet gösterilen dünyaca ünlü bir marka haline geldi. Prezervatif kullanımı ile alakalı tabuları yıkmayı amaçlayan marka; dünya çapında yayınlanan ilk reklamını yaptı. Alanında ilk kalite bandını taşıyan ürünlerini raflara ileten firmanın talep hacmi yıllar içerisinde benzerlerini geride bırakmıştır. İlk ve farklı olmayı misyon edinen Durex; aromalı, renkli prezervatifleri ile kullanıcılara seçenekler sunmuştur. Hassas cilde sahip olan kişiler için yapısını değiştirdiği ve doğal kauçuk ile yeniden formüle ettiği prezervatifleri ile yine bir ilki başardı.

Durex Ürün Çeşitleri

Eğlenceli ve hijyenik cinsel birlikteliğin kapısını sizlere aralayan Durex ürünleri ile herkese hitap ediyor.

  • Durex Naturals,
  • Durex Chill,
  • Durex Yakın Hisset,
  • Durex Yok Ötesi Ekstra His,
  • Durex Maraton,
  • Durex Yok Ötesi Ekstra Kaygan,
  • Durex Estreme,
  • Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk,
  • Durex Klasik,
  • Durex Gerçek Dokunuş,

ve jel ürünleri ile çok geniş seçenek imkânı sunuyor. Sitemizde yer alan kişisel bakım kategorisinden de Durex ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Durex Extreme Prezervatif

Duygularınızı en üst seviyede yaşamak istediğiniz ekstra hazlı bir birliktelik için Durex piyasaya Extreme Prezervatif ürününü çıkartmıştır. Bu ürün sayesinde partneriniz ile birlikte unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Özel yapısı daha önce hiç yaşamadığınız bir duyarlılığa sebep olacaktır. Hijyenik bir ilişki ve zevkli anlar yaşamak için Durex’i tercih edebilirsiniz.

Durex Yok Ötesi Extra Zevk Prezervatifi

Her anatomiye ve isteğe uygun olarak çeşitli varyasyonlar ile üretilen ürünlerden birisi de Durex Yok Ötesi Extra Zevk Prezervatifidir. Prezervatif kullanmıyormuş hissi veren ve adeta farklı bir ilişki deneyimini vaat eden ürünün Türkiye’de ki talep aralığı da oldukça yüksektir. Kaliteli ve kullanma amacına uygun koşulları kesinlikle sağlayan firma; içeriğinde bulunan formüller sayesinde de ekstra zevk almanıza yardımcı olacaktır.

Durex Klasik Prezervatifi

Klasikten vazgeçmeyenlerin ise en çok kullandığı Durex Klasik serisi, özel anlarınızı unutulmaz kılıyor. Tırtıklı ve kayganlaştırıcı yapısı nedeni ile çiftler arasındaki uyumu arttıran ürün Türkiye pazarında da oldukça geniş bir paya sahip.

Durex Fetherline Ultima Daha Yakın Hisset Prezervatifi

Partneriniz ile yakından daha öteye geçmek istiyorsanız, beklentinizi Durex Fetherline Ultima Daha Yakın Hisset karşılayacaktır. Hızlı geçen anların en unutulmazlarını size yaşatmayı vaat eden bu ürün ince yapısı sayesinde beklentinizi karşılamak üzere üretilmiştir. Sitemizde de bulunan diğer Durex ürünlerine göz atabilirsiniz. Piyasanın lider konumundaki ismi Durex her çifte özel bir ürün geliştirmeyi amaçlamıştır. Dünyanın her yerinde satış pazarı yakalayan markaya ait ürünler farklı renkteki masaj jelleri ile bütünleyici bir birlikteliği sizlere sunuyor. Prezervatifin yanı sıra kayganlaştırıcı jel ve masaj jelleri ile de sizlere farklı bir birlikteliği vaat etmiştir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.