x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Focus

2007’den beri üretim yapan Focus ev, okul, iş yeri gibi alanlarda kullanıma uygun olan kâğıt ürünleri başarıyla üretmektedir. ISSA üyesi olan Focus pek çok işletmeci tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Ürettiği ürünlerin oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı olmasından ötürü oldukça fazla müşterisi bulunmaktadır. Sayısız TSE belgesi bulunan Focus aynı zamanda tuvalet kâğıdı alanında tuvalet tıkamaz sertifikasına sahiptir. Ek olarak TSEK belgesi de bulunmaktadır. Bu belge ve sertifikalar Focus markasının ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. Bunun dışında ISO’dan pek çok belgesi bulunmaktadır. Tüm bu belge ve sertifikaları göz önünde bulundurduğumuzda Focus markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca Focus, ürettiği kâğıt ürünlerin hiçbir üretim aşamasında el değmeden üretilmesine dikkat etmektedir. Çevreci bir tutum sergileyen Focus üretim yapan fabrikalarının çevreyi kirletmemesine oldukça dikkat etmektedir. Diğer kâğıt üretimi yapan markalara kıyasla daha az su tüketerek oldukça doğa dostudur.

Focus Hangi Kâğıt Ürünlerini Satmaktadır?

Günümüzde kâğıt ürünlerine ihtiyacımız giderek artmaktadır. Bu anlamda kâğıt ürünü üreten markalara baktığımızda en başarılı ürünler ortaya koyan marka elbette ki Focus markasıdır. Pek çok marka kâğıt ürünlerini oldukça ince üreterek müşterinin ürünü fazlaca kullanmasına neden olmaktadır. Focus, ürünlerini en ideal şekilde üreterek kullanımınıza sunmaktadır. Focus birçok kâğıt ürününü başarıyla üretmektedir. Bu ürünler şunlardır: dispenser, tuvalet kâğıdı, bulaşık makinesi deterjanı, kâğıt havlu, peçete. Gördüğünüz üzere ev, okul, iş, AVM, restoran gibi yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kâğıt ürünlerini üretmektedir. Focus, yüksek kalite ürünler üretmesinden ötürü alıcı kitlesi oldukça geniştir. Globalde iş yapma yolunda emin adımlarla ilerleyen Focus markasını güvenle tercih edebilirsiniz. El değmeden üretim yapan Focus, yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Focus markasını fiyat – kalite açısından incelediğinizde oldukça uygun fiyata yüksek kalitede ürün sunduğunu görebilirsiniz.

Focus Markası Kâğıt Havlularının Özellikleri Nelerdir?

Focus markası her ürününü kaliteyle ürettiği gibi kâğıt havlularını da oldukça kaliteli bir şekilde üretmektedir. Z katlamalı havludan sensörlü havluya kadar pek çok özellikte ve kullanıma uygun olan kâğıt havluları başarıyla üretmektedir. Bu üretim sürecinde hiçbir şekilde el değmeden hazırlanılmasına dikkat eden Focus, alıcı kitlesinden oldukça takdir almaktadır. Yüksek kalitede ürettiği kâğıt havlular alıcıların beklentilerini tamamen karşılamaktadır. Focus markasının ürettiği kâğıt havlu modelleri şunlardır: Z katlı havlu, rulo havlu, jumbo sensörlü havlu, içten çekmeli havlu, masaüstü dispenser peçete. Gördüğünüz üzere pek çok kullanım alanına uygun olacak şekilde kâğıt havluyu Focus başarıyla üretmektedir. Yüksek kâğıt kalitesi ile anılan Focus en başarılı kâğıt ürünü üreticilerindendir. Focus güvenle tercih edebileceğiniz bir markadır.

Focus Markası Tuvalet Kağıtlarının Özellikleri Nelerdir?

Focus markası diğer tüm kâğıt ürünlerini yüksek kalitede ürettiği gibi tuvalet kağıtlarını da yüksek kalitede üretmektedir. Tuvalet kağıtları ev, iş, AVM, okul, restoran gibi pek çok yerde kısacası lavabonun ve tuvaletin olduğu her yerde mutlaka kullanılması gereken hijyen malzemelerinden biridir. Bu sebeple dokusu ve kalitesi pek çok insan için oldukça önemlidir. Focus oldukça yüksek kalitede tuvalet kağıtları üretmektedir. Tuvalette kullanım için en iyi tuvalet kağıtlarını üreten Focus, alıcı kitlenin bir numaralı tercih ettiği bir marka olmuştur. Tuvalet kağıtlarının doku ve kalınlık anlamında uygun olmasının dışında dikkat edilmesi gerekilen bir diğer nokta da el değmemiş olmasıdır. Bu anlamda Focus markası hijyen kurallarına en çok dikkat eden markalardan biridir. Focus tüm üretim boyunca tüm işlemlerin en değmeden yapılmasına olanak tanıyan bir markadır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.