sadsad x
asdasd

 

Selin - Selin Limon Kolonya 200 ml
Selin Limon Kolonya 200 ml
12,60 TL
10,84 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Kotex - Kotex Ultra Gece Hijyenik Ped 6'lı
Kotex Ultra Gece Hijyenik Ped 6'lı
7,22 TL
6,21 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Bogazici - Boğaziçi Limon Kolonyası Pet 400 ml
Boğaziçi Limon Kolonyası Pet 400 ml
24,50 TL
21,07 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Bogazici - Boğaziçi Limon Kolonyası Pet 200 ml
Boğaziçi Limon Kolonyası Pet 200 ml
14,58 TL
12,54 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Green - Green World Limon Kolonya Pet 400 ml
Green World Limon Kolonya Pet 400 ml
20,93 TL
18,00 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Selpak - Selpak Professional Islak Mendil 60'lı
Selpak Professional Islak Mendil 60'lı
8,62 TL
7,41 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Elpa - Tek Kullanımlık 3 Katlı Maske Telli 50'li
Tek Kullanımlık 3 Katlı Maske Telli 50'li
45,36 TL
39,01 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Eyüp Sabri Tuncer - Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonya Sprey 150 ml
Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonya Sprey 150 ml
15,17 TL
13,05 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Eyüp Sabri Tuncer - Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonya 5 lt Eyüp Sabri Tuncer - Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonya 5 lt (1)
Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonya 5 lt
167,99 TL
159,59 TL
%5
İndirim

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Kotex - Kotex Active Ultra İnce Günlük Ped 16'lı
Kotex Active Ultra İnce Günlük Ped 16'lı
8,36 TL
7,19 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Orkid - Orkid Günlük Yaprak Pamuksu İnce Ped 80'li Orkid - Orkid Günlük Yaprak Pamuksu İnce Ped 80'li (1)
Orkid Günlük Yaprak Pamuksu İnce Ped 80'li
26,85 TL
23,09 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Orkid - Orkid Günlük Koruma Normal Ped 28'li Orkid - Orkid Günlük Koruma Normal Ped 28'li (1)
Orkid Günlük Koruma Normal Ped 28'li
12,35 TL
10,62 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Dalin - Dalin Okyanus Ferahlığı Kolonya 150 ml
Dalin Okyanus Ferahlığı Kolonya 150 ml
19,44 TL
16,72 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Kotex - Kotex Ultra Normal Hijyenik Ped 8'li
Kotex Ultra Normal Hijyenik Ped 8'li
7,22 TL
6,21 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Activex - Activex Hassas Islak Mendil 56'lı
Activex Hassas Islak Mendil 56'lı
12,21 TL
10,50 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Activex - Activex Aktif Islak Mendil 3'lü
Activex Aktif Islak Mendil 3'lü
11,21 TL
9,64 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Selin - Selin Limon Kolonyası 1 lt (7904136)
Selin Limon Kolonyası 1 lt (7904136)
44,60 TL
38,36 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

M105 Dezenfektan - M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 100 ml (7500109)
M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 100 ml (7500109)
9,91 TL
8,52 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Haspet - Haspet Nitril Pudrasız Muayene Eldiveni Medium Mavi 100'lü
Haspet Nitril Pudrasız Muayene Eldiveni Medium Mavi 100'lü
125,50 TL
107,93 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Haspet - Haspet Lateks Pudralı Muayene Eldiveni Large 100'lü
Haspet Lateks Pudralı Muayene Eldiveni Large 100'lü
68,04 TL
58,51 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Haspet - Haspet Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni Medium 100'lü
Haspet Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni Medium 100'lü
93,74 TL
80,62 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Haspet - Haspet Lateks Pudralı Muayene Eldiveni Medium 100'lü
Haspet Lateks Pudralı Muayene Eldiveni Medium 100'lü
68,04 TL
58,51 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Nilco - Nilco Sanisept El Dezenfektanı H711 5 lt
Nilco Sanisept El Dezenfektanı H711 5 lt
132,16 TL
122,91 TL
%7
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Freely - Freely Maske Çocuk 3 Katlı Lastikli 10'lu
Freely Maske Çocuk 3 Katlı Lastikli 10'lu
5,03 TL
4,33 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Hijyen ve Sağlık Ürünleri

Teknolojinin ilerlemesi ile tıp sektörü de beraberinde gelişti. Sağlık ürünleri bu anlamda oldukça gelişim gösterdi. Günümüzde birçok medikal firması hijyen ve sağlık ürünleri açısından, insan sağlığı için birçok ürün tasarlayıp üretti ve piyasaya sundu. Milyonlarca çeşit sağlık ürünü olsa bile sitemizden size uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Geliştirilmiş sağlık ürünleri sayesinde hastaneye gitmeden evinizde kendi şekerinizi ölçebilir, pratik tansiyon aletleri ile tansiyonunuzu takip edebilirsiniz. Sağlık ürünleri içerisinde cinsel sağlıktan kilo alıp vermeye, kozmetikten saç boyalarına kadar her türlü ürün mevcuttur.

Sağlık Ürünleri

Sağlık ürünleri kategorisinde en çok aranan ürün tansiyon aleti olmaya başladı. Tansiyon aletleri kullanımı bakımından artık basite indirgendi. Üzerindeki birkaç tuş ile artık herkes kullanabilir. Tansiyon aletleri eskiden çok karmaşık bir kullanış şeklindeki hava basmalı aletler yerini otomatik cihazlar aldı. Dijital ve analog olarak iki çeşit tansiyon aleti bulunmaktadır. Analog tansiyon aletini kullanmak biraz zahmetli olsa da hassas ölçüm kabiliyeti bakımından tercih edilmektedir. Dijital tansiyon aletleri kullanımlarını oldukça kolay düzeye indirmiştir. Kolunuzdan veya bileğinizden kolayca tansiyonunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında da profesyonel ölçümlerde kullanılan büyük boyutlu cihazlara da sahip olabilirsiniz.

İdeal kilo sağlıktır. Fazla kilolar seneler geçtikçe insan vücuduna fazladan ağırlık ve fazladan yorgunluk olur. Fazla kiloları normal bir şekilde verebilmek ve ideal kiloda kalmak sağlık açısından önemli bir unsurdur. Zayıflamak için de tıpın mucizelerinden faydalanmak gerekir. Zayıflama kemerleri, zayıflama ilaçları ve diğer zayıflama ürünleri sizi ideal kilonuza gelmeniz için yardımcı olacaktır. Son yıllarda zayıflama kemerleri de oldukça popüler hale gelmeye başladı. Genel itibariyle zayıflamaya yardımcı bu kemerlerin ileri düzey modelleri ile kas yapımına destek verem modelleri de bulunuyor.

Radyo dalgaları ile çalışan makineler, cilt sıkılaştırıcı ve selülit giderici makineler, varis giderici krem tüpleri de çoğunlukla kullanılan sağlık ürünlerindendir.

Tartı ve teraziler işlerinizi kolaylaştıracak, merakınızı giderecek sağlık ürünleri arasında yer alıyor. Kilo verme kilo alma gibi uğraşlarınızı takip etmenizi kolaylaştıracak ürünler bol çeşit ve modelleriyle sizleri bekliyor. Dijital ve analog çeşit çeşit renk renk tartı ve terazilerden bulabilirsiniz. Kilo takibinizi anında yapabilir, sağlığınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca yağınızı, kasınızı, protein oranlarınızı ölçen cihazlarla öğrenebilirsiniz. Vücut analizlerinizi ölçebilen ileri düzey cihazlarla hücre içindeki ve hücre dışındaki sıvıların oran bilgilerini ya da kemiklerinizin mineral oranlarınızı ölçebilirsiniz.

Bazı Sağlık Ürünleri ve Sağlık Ürünlerinin Önemi

Hipertansiyon hastalığı, beslenme alışkanlıklarının günümüzde bozulması, şehir hayatının kirliliği ve şehir hayatının getirdiği hareketsizlikten meydana gelmektedir. Günümüzde birçok insan bu hastalıklardan şikayetçidir. Takip edilip, yeme içme ve hareket olarak dikkat edilmesi gereken hipertansiyon takip edilmediği takdirde sonuçları ileri derecede hastalıklar verebilen bir rahatsızlıktır.

Hastalık takibi önemlidir. Hastalık ve rahatsızlıkları erken teşhis etmek oldukça önemlidir. Hipertansiyon gibi rahatsızlıklarda da teşhis konulmasa bile kişilerin tansiyon takiplerini yapması oldukça önemlidir. Bundan dolayıdır ki tansiyon aletleri pratikleşip artık her evde bulunan bir cihaz haline geldi. Takip edildiği takdirde tansiyonunuz yüksek ya da düşük çıktığı takdirde doğru bir beslenme ve spor ile tansiyonun hastalık boyutuna gelmeden kontrol altına alınması sağlanabilir. Tansiyon aletleri ayrıca kalp ritim bozukluklarını da belirleyip sizi uyarabilir. Bu ve bunun gibi özelliklere de sahip olan tansiyon aletlerini inceleyebilirsiniz.

Kozmetik dünyası alabildiğine geniştir. Sağlık sektörü sağlık ürünlerini bu alanda da geliştirmiş ve son kullanıcıya sunmuştur. Sağlık ürünlerinin kozmetik alanında da çok kullanıldığını görmüşsünüzdür. Doğru ürün seçimi ile rahatsızlıklarınızı giderebilirsiniz.

Bazen yoğun iş temposundan spor yapmaya vakit bulamazsınız. Günümüz iş hayatı hiçbir aktiviteye yer vermeyecek şekilde yoğundur. Kilo vermek isteyenler spor salonuna yazılsalar bile gitmeye vakitleri kalmıyor. Spor için vakit bulamayanlar da alternatif çözümler arıyor. Bunlardan biri de zayıflama kemerleri ve form ürünlerinin diğer alternatifleri. Bu ürünleri kullanarak kendinizden ilave zaman harcamadan vücudunuzu forma sokabilirsiniz. İdeal kilonuza kavuşarak daha sağlıklı olabilirsiniz.

Hijyen

Hijyen deyince akla su ve sabun gelir. Doğru markalı ürünleri tedarik ettiğinizde el ve vücut hijyeninizi ileri düzeyde karşılamış olursunuz. Günlük hayatın yoğunluğu bize suyu ve sabunu unutturabilir. Bazen de lavabodan uzak kalırız. Bu nedenle sıvı jeller el hijyenimiz için oldukça uygun. Elimizi bu jeller ile temizlediğimizde ellerimizi gün içerisinde kirden ve mikroptan uzak tutabilirsiniz. Dezenfektanlar günümüzde çok kullanılmaya başlandı. Covid 19 yüzünden hastalıktan gün içinde defalarca uzak durmamız gerekti. Elimizi gün içerisinde birçok yüzeye temas ediyoruz. Bu yüzden gün içerisinde sürekli elimizi dezenfekte etmemiz gerekiyor. El dezenfektanları, jeller, hijyen bezleri ve birçok çeşit ürün ile sağlığımızı koruyabiliriz. Az bir çaba göstererek oluşacak büyük hastalıklara karşı, önlemimizi alabiliriz.

Sabunlar

Vücudumuzda biriken kir, toz, yağ ve benzeri kirleri atmak, vücudumuzu temiz tutmak için sabun kullanmamız gerekir. Ayrıca düzenli banyo yapınca tüm vücut kirlerden arındığı gibi kendinizi de oldukça rahat hissedersiniz. Kir ve yağın vücutta birikip yerleşmesi ciltte rahatsızlıklara ve bazı enfeksiyonlara yol açabiliyor. Banyo sabunları geliştirilmiş içerikleri ile vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayıp yağdan ve kirden uzak durmanızı sağlar. Banyo sabunları, içerdiği yağ asidi sodyum tuzu ile vücut yağından sizi arındırır. Vücut gözeneklerinizin açılması ile de vücudunuz nefes alır. Bu sayede de dinlenmiş ve ferahlamış olursunuz. Yüksek köpürme özelliğine de sahiptirler. Bu özellikleri ile de tüm vücudunuza etkin bir şekilde yayılırlar.

Banyo Sabunu ile Banyo Yapmanın Faydaları

Banyo sabunları cildinizi yağdan arındırır. İçerdiği emilgatör madde ile ciltteki gözeneklerden yağları arındırır. Bitkisel özlü sabunlar vücudun yağ dengesini de korurlar. Vücut hem çok yağlı hem de kupkuru olmaması gerekir. Vücut yağ dengesinin ayarlanması için de banyo sabunları faydalıdır. Çeşit çeşit, renk renk her ne arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hem sağlığını düşünenler hem de ekonomisini düşünenler sitemizden faydalanabilirler.

Banyo sabunları cildinizi besleme ve nemlendirme özelliğine sahiptir. Cildin günlük ihtiyacı olan nemi kazanmanızda size yardımcı olur. Cildi yumuşatır. Kuru ciltler sert olduğu için çok hassastır. Banyo sabunları geliştirildikleri vitaminler sayesinde cildinize yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Cildinizin daha yumuşak ve daha nemli olması için bitkisel öz içeren sabunları kullanabilirsiniz.

Sabunlarının diğer faydalarını sıralarsak bakterileri yok eder, cildin ph dengesini korur, yaşlanmayı geciktirir, bazı cilt hastalıklarını iyileştirir, kötü kokuları önler. Hijyen ürünlerinden ve sağlık ürünlerinden istediğiniz ürünü istediğiniz çeşidi sitemizden temin edebilirsiniz.

Çok Satılan Hijyen Ürünleri

Hastalıklar çoğaldı. Önlemler arttı. Doktorlar tarafından yapılan bilimsel uyarılarla insanlar hastalıktan önce sağlığın korunmasına önem veriyor. Hijyen sağlık açısından çok önemli bir faktör olmaya başladı. Eller ve temas yüzeyleri kolonya gibi yıllardır bilinerek kullanılan ürünlerle dezenfekte edilmesi gerekmekte. Çeşit çeşit kolonyalar, sağlığımız için artık her eve girer oldu. Bunun akabinde el dezenfektanları, spreyler, ıslak ya da kolonyalı mendiller, hijyenik bezler gün içerisinde kullanılan hijyen araçlarından bazıları. Hijyen ile alakalı ürünler, kolonyalar, mendiller, spreyler, el dezenfektanları ve daha birçok ürün sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.