x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Carub - Carub İlk Yardım Seti Çanta Lüks Belgeli
Carub İlk Yardım Seti Çanta Lüks Belgeli
34,89 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

İlk Yardım Malzemeleri

İlk yardım malzemeleri, kaza geçiren ya da rahatsızlanan kişilere vakit kaybetmeden olay yerinde pratik bir şekilde müdahale edilmesine yönelik ürünler barındırıyor. Yara bandı, gazlı bez, tedavi kremleri ve kompresler, ilk yardım malzemeleri içerisinde hızlı müdahale için en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alıyor. Okul, kamusal alan, ev, ofis ve taşıtlarda muhafaza edebileceğiniz malzemeler, ilk yardım dolaplarında ya da çantalarında bulundurularak tek bir çatı altında toplanıyor. Acil durumlarda bu tür ürünleri kullanarak kazazedeye müdahale eden kişilerin sağlık personeli ya da ilk yardım konusunda eğitimli olması gerekiyor.

 

İlk yardım seti seçenekleri, ilk yardım konusunda ihtiyaç duyulan çeşitli ürünleri bir araya getiriyor. Bu tür setler genellikle kolay taşınabilir kırmızı beyaz çantalarda kullanıcılara sunuluyor. Doğru ilk yardım malzemesi seçimi, acil durumlarda kanamayı durdurma, acıyı dindirme ve geçici tedavi gibi birçok alanda kullanıcılara avantaj sunuyor. Soğuk kompresler yanık, diş ağrısı, burkulma, burun kanaması ve migren gibi durumlarda, sıcak kompresler ise kasları gevşetme, tansiyon kaynaklı baş ağrısı ve romatizma semptomlarında kullanılıyor. Haibrag içerisinde bulabileceğiniz soğutucu spreyler, anestezik özellikleri ile burkulma ya da düşme gibi durumlarda kazazedelerin hasar alan bölgesindeki ağrıları hızlıca dindiriyor.

 

İlk yardım malzemeleri fiyatları, marka, paket içeriği ve adet gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. İlk yardım çantalarında ya da dolaplarının demirbaş malzemelerinden biri olan gazlı bez, açık yaraların üzerine sarılarak dış etkenlerden kaynaklı enfeksiyon kapmasını engelliyor. Ayrıca bu tür bezler, açık yaranın üzerindeki kan ya da sıvıların hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Ufak yaralarda ya da çiziklerde farklı boyut seçeneklerine sahip olan yara bantları pratik kullanımları dolayısıyla tercih ediliyor. 24 saat etkili ve su geçirmez özelliğe sahip olan yara bantları, küçük sıyrılma ya da yaralarda pamuklu kısmın yaraya denk gelecek şekilde yapıştırılması gerekiyor.

 

Sitemizden geniş ürün alternatiflerine sahip olan ilk yardım malzemelerine göz atabilir, ihtiyaç ve kullanım alanına hitap eden ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.