x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Klavye

Bilgisayarın temelini oluşturan klavye, üzerinde bulunan tuşlar sayesinde komutların algılanmasına yardımcı oluyor. Harflerin dışında farklı işlemler yapmayı sağlayan sayı ve semboller, tüm kullanıcılara uygun olarak geliştiriliyor. İçerisindeki bellek ve mikro işlemciden destek alan ürünler, kullanılan kodlar sayesinde kolay komuta edilebiliyor. Bilgisayarla bağlantılı olan klavyede sinyaller çift taraflı olarak gönderiliyor.

Kullanım amacına göre farklı isimlerle adlandırılan modeller vardır. Özellikle yoğun iş temposunda olanlar için bir yere bağlı kalmadan kullanıma imkan sağlayan kablosuz klavye iyi bir seçim oluyor. Hem ofiste hem de kişisel kullanımda tercih edilen kablolu klavye, USB girişleriyle bilgisayarlara bağlanıyor. Klavyeleri tercih ederken kablo uzunluğunu kullanımınıza göre seçmeniz önem taşıyor. Aktif bilgisayar kullananlar daha yumuşak tuşlu olan modellerden yana seçim yaparak ellerini zorlanmalara karşı koruyabiliyor. Yoğun yazı yazanlar için tuşların mesafesi ve kolay kullanımı önem arz ediyor.

Renk değişimleriyle dikkat çeken aydınlatmalı klavye modelleri, grafik tasarımcılar ve oyunseverler tarafından tercih ediliyor. Her bir tuşun verdiği komut ve işlevi farklılık gösteriyor. Genel olarak bu tip klavyeler, karanlık ve ışıksız ortamda bilgisayar kullananların dikkatini çekiyor. Oyuncu klavyesi olarak bilinen bu ürünler, değişen ışıkları ve renkleriyle görsel olarak farklı tasarıma sahiptir. Mekanik tuşlara sahip olan modeller, oyun severlere farklı deneyimler yaşatmayı vaat ediyor. Tabanında ve tuş takımlarında yer alan LED aydınlatmalar sayesinde tüm ortamlarda oyun oynayabilirsiniz.

Her kullanıma ve el ergonomisine hitap eden klavye fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün markasına, tasarımına ve donanımsal özelliklerine göre değişken parametrelerde satışa sunuluyor. Sağlam ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilen modeller, oyun deneyimlerinizde uzun yıllar eşlik ediyor. İçerisinde bulunan yedek switchleri sayesinde bozulan tuşları yenileriyle değiştirme imkanı bulabilirsiniz. Fonksiyon tuşlarını kullanarak kişisel ihtiyaçlarınıza uygun şekle gelen klavyeleri, bütçenize uygun fiyat aralıklarında tercih edebilirsiniz. İster standart isterseniz oyuncu klavyeleri her bütçeye uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenilerine sunuluyor.

Siz de keyifli ve güzel zamanlar geçirmek için tercih edeceğiniz tüm klavye çeşitlerini Haibrag sayfamızı ziyaret ederek inceleme imkanı bulabilirsiniz. Bütçenize ve kull

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.