x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Monitör

 

 

Monitör gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayar ekipmanları içerisinde olmazsa olmazlardan biri olarak yer alıyor. Farklı monitör modelleri şirketler tarafından film meraklıları ve oyuncular için özel olarak geliştiriliyor. Bu sayede ekran başında geçirdiğiniz süre zarfı oldukça keyifli bir hal alıyor. Kullanışlı monitör modelleri hareket kabiliyeti, yüksek çözünürlüğü sayesinde kaliteli bir deneyim sunuyor. LED monitör modelleri kendi içinde IPS, PLS, TN panel, dokunmatik ekran ve LCD şeklinde ayrılıyor. Farklı özelliklere sahip monitörler arasından ihtiyacınıza en uygun olanını ürün açıklama kısmında yer alan detaylı özellikler listesini inceleyerek bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı ürünler arasında karşılaştırmada yapabilirsiniz.

 

Gelişen teknoloji ile birlikte monitör modellerinde gelişiyor. Monitör çeşitleri içerisinde yer alan işlemci modellerinin yükselmesi ile birlikte yüksek hıza kavuşabilirsiniz. Oyuncu bilgisayarlarında rahatlıkla kullanılabilen monitör modellerinde hız sorununa bağlı olarak görüntünün gecikmesi gibi problemlerin önüne geçiliyor. IPS ve PLS monitör çeşitlerini profesyonel fotoğraf ve video düzenlemek için ve farklı görsel dosyalar içerisinde çalışmalar yapabilmek için kullanabilirsiniz. Profesyonel monitör modellerinde görüntülerin baskı sürümüyle aynı olmasını sağlıyor. Profesyonel iş hayatında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir monitör çeşidi satın alabileceğiniz Haibrag sayfasını inceleyebilirsiniz. Yüksek renk canlılığı ve düşük görüş açısı sayesinde fotoğraf ve video düzenlemenin yanında oyuncular içinde oldukça kullanışlı oyuncu monitörü çeşitleri satışa sunuluyor. Yüksek grafiklere sahip oyunları rahatlıkla oynayabileceğiniz monitör çeşitleri sayesinde oldukça yüksek bir görüntü kalitesi ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Grafiklerin desteklemesi sayesinde aynı zamanda görüntü gecikme ve oyun içerisinde donma gibi sorunların önüne geçiliyor.

 

Teknolojik gelişmeler ile birlikte dokunmatik ekranlı LCD monitörlerin üretimi ve kullanımı yaygınlaşıyor. Yenilikçi teknolojiler kullanılan ürünleri kullanmayı seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dokunmatık monitör modelleri ile birlikte klavye ve mouse kullanımı tamamen isteğe bağlı bir hal alıyor. Dilerseniz yardımcı ekipman olarak klavye ve mouse kullanabilirsiniz.

 

Mikrofon fiyatları ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünlerin açıklama kısımlarından detaylı bir şekilde özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir monitör çeşidini güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.