x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Addison - Addison Rampage Mp-12 340x260x2.5mm Gaming Mouse Pad Addison - Addison Rampage Mp-12 340x260x2.5mm Gaming Mouse Pad (1)
Addison Rampage Mp-12 340x260x2.5mm Gaming Mouse Pad
44,13 TL

Aynı Gün Kargo

 

Rampage - Rampage Smx R51 Flare Usb Siyah 10000 Dpi Rgb Profesyonel Makrolu Gaming Mouse Rampage - Rampage Smx R51 Flare Usb Siyah 10000 Dpi Rgb Profesyonel Makrolu Gaming Mouse (1)
Rampage Smx R51 Flare Usb Siyah 10000 Dpi Rgb Profesyonel Makrolu Gaming Mouse
235,00 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Mouse

Bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılan mouse, ekran üzerindeki yazı ve resimleri hareket ettirmek amacına yönelik yapılan bir ürün olarak öne çıkıyor. Üzerinde yer alan tekerlek ve iki tuş yardımıyla ekrandaki imlecin her yöne olan hareketini kolaylaştırıyor. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak arayüzlerin çoğalması, bu ürünlere olan ihtiyacın günden güne artmasını sağlıyor. Farenin içinde bulunan silindir toplar ve çipler, kablo yardımıyla bilgisayarın ekranının kontrolünü sağlıyor.

Bilgisayarda yapılan işlemlere göre farklı aktarım çeşidine sahip olan mouse modelleri, kullanıcıların tercihlerine göre değişkenlik gösteriyor. İşlemlerin daha seri bir şekilde yapılmasına imkan tanıyan imlecin üzerinde birden fazla tuş olanlar mevcut. Standart tasarımları sayesinde her bilgisayara uygun olan kablosuz mouse, farklı alanlarda kolay kullanım imkanı sunuyor. Alt kısımlarında yer alan lazer ışınları bilgisayarda yaptığınız hareketlerin en küçük ayrıntılarının bile algılanması sağlıyor.

Mouse çeşitleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurabilirsiniz. Gerekli olan enerjiyi bilgisayardan karşılayan kablolu mouse modelleri, pil ihtiyacını ortadan kaldırır. Fare seçimlerinizde kablo uzunluğunu kullanım alanınıza göre seçerek istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Hız açısından kablolu mouselar, kablosuzlara oranla daha yüksek tepkime süresi sağlıyor. Tercih edeceğiniz ürünlerin el ergonomisine uygun olması kullanım esnasında büyük rahatlık ve konfor sunuyor.

Üst yüzeyinde beş ya da altı tuş bulunan oyuncu mouse seçimleri, hızlı ve seri hareketleri kolaylaştırıyor. Oyun tutkunları için tasarlanan mouseları komutlar vererek daha aktif hale getirebilirsiniz. DPI yüksekliğine göre algılama hızları artan modeller arasından kullanımınıza uyan seçimler yapabilirsiniz. Oyunlarda performans üzerinde olumlu etkisi olan modeller sayesinde rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Farklı markaların üstün özelliklerle donatarak sunduğu mouse fiyatları, performansa ve kullanılan işleme göre değişkenlik gösteriyor. Oyun için kullanılan modeller daha işlevsel oldukları için diğerlerinden daha üst seviyede fiyatlara sahip oluyor. Elinizin yapısına göre seçeceğiniz ürünler, sağladığı kullanım kolaylığına göre değişen fiyat aralığında sunuluyor.

Siz de farklı özelliklere sahip olan ürünleri bütçenize uygun fiyatlar üzerinden satın almak için Haibrag sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin kolay kullanımı sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri hızlı ve uygun fiyatlı olarak sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.