sadsad x
asdasd

 

Pantene - Pantene Temel Bakım 2si1 Arada Şampuan ve Saç Bakım Kremi 500 ml
Pantene Temel Bakım 2si1 Arada Şampuan ve Saç Bakım Kremi 500 ml
18,20 TL
15,47 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Head & Shoulders - Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuan 400 ml Head & Shoulders - Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuan 400 ml (1)
Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuan 400 ml
37,98 TL
32,66 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

No name - Keops Saç Boyama Seti 3'lü No name - Keops Saç Boyama Seti 3'lü (1)
Keops Saç Boyama Seti 3'lü
5,53 TL
4,76 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Avokado ve Kalendula Özlü Şampuan 600 ml
Dove Avokado ve Kalendula Özlü Şampuan 600 ml
21,35 TL
18,36 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Loreal - Loreal Paris Casting Creme Gloss Parlak Kumral Saç Boyası No:700
Loreal Paris Casting Creme Gloss Parlak Kumral Saç Boyası No:700
34,71 TL
29,85 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Loreal - Loreal Paris Magic Retouch Beyaz Saç Kapatıcı Koyu Kahve Sprey 75 ml
Loreal Paris Magic Retouch Beyaz Saç Kapatıcı Koyu Kahve Sprey 75 ml
57,81 TL
49,72 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Head & Shoulders - Head & Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuan 400 ml Head & Shoulders - Head & Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuan 400 ml (1)
Head & Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuan 400 ml
21,06 TL
18,11 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Wella Kit Saç Boyası Şarap Kızıl 5-66
Koleston Wella Kit Saç Boyası Şarap Kızıl 5-66
25,90 TL
22,27 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Röfle Seti
Koleston Röfle Seti
30,17 TL
25,95 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Set Boya Fındık Kabuğu 7-3
Koleston Set Boya Fındık Kabuğu 7-3
30,18 TL
25,95 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Wella Kit Saç Boyası Sarı 9-0
Koleston Wella Kit Saç Boyası Sarı 9-0
25,90 TL
22,27 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Wella Kit Saç Boyası Kahve 4-0
Koleston Wella Kit Saç Boyası Kahve 4-0
25,90 TL
22,27 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Koleston - Koleston Wella Kit Saç Boyası Siyah 2-0
Koleston Wella Kit Saç Boyası Siyah 2-0
25,90 TL
22,27 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Loreal - Loreal Elseve Mucizevi Canlandırıcı Saç Bakım Yağı 100 ml Loreal - Loreal Elseve Mucizevi Canlandırıcı Saç Bakım Yağı 100 ml (1)
Loreal Elseve Mucizevi Canlandırıcı Saç Bakım Yağı 100 ml
36,27 TL
31,19 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Loreal - Loreal Paris Casting Creme Gloss Kestane Saç Boyası No:400
Loreal Paris Casting Creme Gloss Kestane Saç Boyası No:400
34,71 TL
29,85 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Pantene - Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi 470 ml
Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi 470 ml
18,13 TL
15,59 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Pantene - Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuanı 700 ml
Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuanı 700 ml
23,83 TL
20,49 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Ronaldo Spc Ed Erkek Şampuan 600 ml
Clear Men Ronaldo Spc Ed Erkek Şampuan 600 ml
32,90 TL
28,29 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Yağlı Saç Derisi İçin Maksimum Ferahlık Erkek Şampuanı 600 ml
Clear Men Yağlı Saç Derisi İçin Maksimum Ferahlık Erkek Şampuanı 600 ml
32,90 TL
28,29 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Hızlı Stil 2si1 Arada Erkek Şampuan 600 ml
Clear Men Hızlı Stil 2si1 Arada Erkek Şampuan 600 ml
32,90 TL
28,29 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Yoğun Arındırıcı Erkek Şampuan 600 ml
Clear Men Yoğun Arındırıcı Erkek Şampuan 600 ml
32,90 TL
28,29 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Erkek Şampuan 600 ml
Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Erkek Şampuan 600 ml
32,90 TL
28,29 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Clear - Clear Men Cool Sport Menthol Erkek Şampuan 600 ml
Clear Men Cool Sport Menthol Erkek Şampuan 600 ml
26,95 TL
23,18 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Micellar Narin Bakım Saç Bakım Kremi 400 ml
Dove Micellar Narin Bakım Saç Bakım Kremi 400 ml
18,19 TL
15,64 TL
%14
İndirim

Aynı Gün Kargo

Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2

Saç Bakımı

Dış görünüşü etkileyen ve estetik duruş sağlayan insanın en önemli detaylarından biridir saçlar. Saçların korunması, bakımı, kesimi çok önemlidir. Sağlıklı saçlar için de bakım gereklidir. Saçların insan sağlığına da doğrudan etkisi vardır. Saç bakım ürünleri saçları dış faktörlerden koruyan, sağlık açısından etki eden, şık ve parlak olmasını sağlayan ürünlerdendir.

Sağlıklı, bakımlı, canlı ve parlak saçları herkes ister. Doğru ürün temini ile saç bakımı konusunda yanılmazsınız. Konu çoğu kişiyi ilgilendirdiği için birçok firma saç bakım ürünü yapmaktadır. Ürün ve firma gamı çok geniş olduğu için doğru ürünü doğru firmadan seçmek çok önemli bir hal almakta. Saç bakım ürünleri, saçların ihtiyaçlarını karşılayacak malzemelerden üretilmektedir. Saçların ihtiyacına göre nemlendirecek, fazla yağı dengeleyecek hatta bitirecek özelliklere sahiptir. Güç ve şekil vermek de saç bakım ürünlerinin sağladığı faydalardandır. Saç bakımı denilince akla gelen ne varsa nemlendiricileri, temel saç bakım ürünlerini, saç kurutma makinelerini, saç şekillendiricilerini sitemizden bulabilirsiniz. Şampuanlar, saç boyaları, saç kremleri de çeşitli saç bakım ürünlerindendir.

Farklı seçenekleri ile farklı saç tiplerine özel üretilen şampuanlar saçları yağdan arındırır, temizler, parlak ve gür görünmesini sağlar. Şampuanlar saç yapısına destek olur ve saça koruyucu bir özellik katar.

Saç kremleri de saçın koruyuculuğunu üstlenmekte vazgeçilmez bir kozmetik ürünüdür. Saç tararken kırılmaları önler, saçın taranmasını kolaylaştırır, saçın yüzeyine pürüzsüz bir görünüm vermede yardımcı olur. Besleyici özelliği de ayrıca tercih edilme sebeplerinden biridir. Düzenli saç bakımı yaparak saçlarınızı güçlendirir, saçın elektriklenmesini önleyebilirsiniz. Parlak, güçlü, ışıl ışıl saçlar için sitemizi inceleyebilirsiniz. Eskisinden daha güçlü, daha şık, daha yumuşak, daha parlak saçlara sahip olmak sizin elinizde.

Saç maskeleri, saç bakım konsantreleri saçları nemlendirme ve beslemek için üretilmiş saç bakım ürünleri arasında yer alır. Saçlara yoğun nemlendirme ve besleyicilik özelliği vaat eden ürünlerdendir.

Bitkisel içerikli karışımlar ile üretilen spreyler, maskeler içerdikleri koruyucu yağlarla saçlara canlılık ve parlaklık kazandırırlar. Uzun süre boyunca etkisini yitirmeyen bu maske ve spreyler saçların daha güçlü olmasını sağlarlar. Özel formülü serumlar ise saç köklerinin onarılmasında saçların eski gücünü yeniden geri almasında yardımcı olur.

Saç şekillendirmesinde yardımcı olarak kullanılan kurutma makineleri, fön makineleri, saç düzleştiriciler ve saç maşaları saçların sağlıklı bir şekle gelmesine yardımcıdırlar.

 

Saç Bakımı

Hoş bir görüntünün en önemli yapı taşlarından birisi olan saçların bakımı da çok önemlidir. Kötü hava şartları, egzoz dumanları ve kirli hava saçları yıpratıp zayıflatır. Kepek, yağlanma ve zaman zaman saç dökülmelerine kadar giden saç problemleri etkili formüllü doğru ürünler ile ve düzenli besleyici yapılacak bakım ile sağlığına tekrar kavuşur. Görünümü de etkileyen saç bakımı bu sebeplerle önemli bir hal almıştır. Saç bakım ürünleri ile saçlarınızı sağlıklı hissedeceğiniz ürünlere ulaşmak için sitemizden ayrılmayın. Keratin özlü kremler saçı zararlı ışınların etkisinden, aşırı ısı değişimlerinden korur. Saç temizliğini kökten uca sağlayıp saça ferahlık verir.

Saç Boyama Gereçleri, Aksesuarları ve Diğer Yardımcı Ürünler

Saç renginizi değiştirmek, kendi tarzınızı bulmak artık çok kolay. Evde saçlarınızı boyayabilir, istediğiniz saç rengine değiştirebilirsiniz. Saç boyamayı kolaylaştıran birçok ürün sizleri bekliyor.

Saç boyama setleri olduğu gibi ayrı ayrı ürünler de almanız gerekmektedir. Bazı ürünlerde tek kullanımlık fırça ve eldiven çıkmaktadır. Ayrı şekilde satılan boya kapları, fırça seti ve tarak seti gibi setleri de edinebilirsiniz. Boyanın iyi karışması, düzgün bir şekilde uygulanması da önemlidir. Saçlara uygulanan boyanın saç yüzeyine eşit bir şekilde dağıtılmasına ve işlenmesine yardımcı olur. Boyanın ziyan olmaması da bu aksesuarlar sayesinde gerçekleşir. Saç bakım setleriyle saçlarınızın profesyonele yakın boyandığından emin olabilirsiniz. Doğru ürünleri aldığınızda kolayca temizlenmesi sayesinde sizi evde fazla uğraştırmayacak ve yormayacak işler yapabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı geçici boyalarla boyayabilir, ürünlerin renklerini tarzınıza göre deneyebilirsiniz. Kalıcı saç boyaları alternatifleri ile de saçlarınızı uzun süre sevdiğiniz renklerde kullanabilirsiniz.

Geçici Saç Boyaları ile Tarzınızı Seçin

Saçlarını kalıcı olarak boyamak istemeyenlerin tercihi geçici saç boyalarıdır. Saçını eski haline daha çabuk getirmek isteyenler, saç boyalarını deneme amaçlı kullanmak isteyenler, iş ve okul nedeniyle kısa süreli saçını boyamak isteyenler olabilir. Geçici saç boyaları da bu sebeplerle kullananlar için sık satılmakta ve uygulanmaktadır. Geçici saç boyaları farklı formatlarda olabilmektedir. Spreyler ve krem tüpleri ile satışı bulunmaktadır. Tüplerin ve kutuların üzerindeki talimatları iyi okuyup uyguladığınızda mükemmel bir görünüme kavuşacaksınız. Kullanma talimatlarını okumadan saç boyama işlemine başlamayınız. Saç tebeşirleri de geçici olarak kullanılabilen saç boyalarındandır. Bazı saç boyaları ilk duşta çıkıyor olsa bile yarı kalıcı saç boyaları birkaç yıkamaya kadar dayanabilmektedir.

Saç Bakımı

Boyalı saçın bakımı, normal saçın bakımından farklı olabilmektedir. Aldığınız ürünlerin talimatları doğrultusunda bu bakımları farklı şekillerde uygulayabilirsiniz. Genel olarak saç bakımı ve boyalı saçların bakımından biraz bahsedelim. Boyalı saçlarınızın bakımını düzgün bir şekilde yaparsanız saç sağlığınızı önemli ölçüde korursunuz. Saç renginizi ve saçınızın yumuşaklığını korumak için de saç bakımı oldukça önemlidir. Bakım için ilk önce boyalı saçlara özel üretilen şampuan ve saç bakım kremini kullanmalısınız. Bu ürünler hem saçlarınız için zararlı kimyasal bileşenleri barındırmadığı için sağlıklı hem de saçınızın nem ihtiyacını karşılayacaktır. Boyalı saçlardaki renk farklılıklarını gidermek için özel serum şampuanları da kullanmanız mümkün.

Saç Tiplerine Göre Saç Boyama İşlemi

Saçlarınızı boyarken dikkat etmeniz gereken bazı etmenler vardır. Saç tipiniz, daha önce boyayıp boyamadığınız, saçınızın uzun ya da kısa olması bunlardan bazılarıdır. Kıvırcık ve dolgun saçlar saç rengini daha net gösterir. Bunun nedeni ise bu saç tiplerinin saç boyasını daha iyi tutmasıdır. Kıvırcık ve dalgalı saçlar için sıcak tonlar seçilmesi daha uygunken, düz ve ince telli saçlar için ise soğuk tonlar tercih edilebilir. Saçınızın yağlı olmasından ise hiç korkmayın. Yağlı saçlarda saç boyası deriye daha az temas eder ve saça daha kolay tutunur. Hatta saçınız kuru ise boyadan birkaç gün önce yıkama yapmayıp saçınızın biraz yağlanmasını bekleyebilirsiniz. Kullandığınız ürünün kullanma talimatlarını okumadan ise hiçbir işlem yapmamanızı öneririz. Saç bakım ve boya ürünlerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Saçınız omuz hizasından uzun ise iki paket saç boyası kullanarak saçınızın her yüzeyini eşit biçimde boyayabilirsiniz.

Saç Rengini Açmanın Yolları

Saç renginizi açmanın yolları rengi açma sebeplerine göre değişiklik göstermektedir. Boyamam istediğiniz saç rengi kendi saçınızın renginden daha açık bir renk ise öncelikle saç renginizi açmalısınız. Aksi takdirde boyayacağınız açık renk modeli saçınızda kendini belli etmeyebilir. Boyama öncesinde uygulayacağınız karışımlarla saç renginizi açabilirsiniz. Ayrıca saçınızı güneşte açılmış havası veren parıltılı tonlar sağlayan spreyler ve jeller de satın alabilirsiniz. Saç bakım ürünlerinden, saç boyalarına, şampuan çeşitlerinden saç serumlarına, fırçalardan boyama kaplarına kadar her şeyi sitemizden satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer konularda da sitemizin zengin içeriğinden faydalanabilir, ürünleri inceleyebilir, yorum yapabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.