sadsad x
asdasd
Ürün Kodu:PET440TRM1
POWEREDGE T440 SILVER 4210,16GB,3X600GB 2,5"
28.943,98 TL
23.155,18 TL
Ürün Kodu:PET40TR1
POWEREDGE T40 E-2224G 3,5GHZ,8GB ECC,1x1TB 3,5"
7.328,65 TL
5.862,92 TL
Ürün Kodu:PET340TRM4
POWEREDGE T340 E-2224, 2X8GB, 1X1TB, 3,5"
15.984,35 TL
12.787,48 TL
Ürün Kodu:PET140TR5
POWEREDGE T140 E-2124,8GB ECC,1x1TB 3,5"
14.717,08 TL
11.773,66 TL
Ürün Kodu:PET140MM2
POWEREDGE T140, E-2224,8GB ECC, 1X1TB, 3,5"
10.377,27 TL
8.301,82 TL
Ürün Kodu:PER740XDTRM1
POWEREDGE R740XD 4210, 16GB, 4X8TB, 3,5"
46.900,97 TL
37.520,77 TL
Ürün Kodu:PER740TRM5
POWEREDGE R740 SILVER 4208, 2x8GB, 2X600GB, 2,5"
26.254,02 TL
21.003,22 TL
Ürün Kodu:PER540TRM2
POWEREDGE R540 SILVER 4214, 16GB, 3X4TB, 3,5"
35.196,65 TL
28.157,32 TL
Ürün Kodu:PER440TRM1
POWEREDGE R440 SILVER 4210,16GB,2X600G, 2,5"
27.234,36 TL
21.787,49 TL
Ürün Kodu:PER240MM2
POWEREDGE R240 E-2224, 8GB, 1X1TB, 3,5"
13.079,19 TL
10.463,35 TL
Ürün Kodu:PER240MM1
POWEREDGE R240 E-2224, 8GB, 1X1TB, 3,5"
10.425,09 TL
8.340,07 TL
Ürün Kodu:H22H-05-S8AFF-STK
2288H V5 (Xeon Silver 4214x1,32GBx1,without HDD)
28.692,92 TL
22.954,33 TL
Ürün Kodu:770-BBIP
2U Cable Management Arm,CusKit
657,55 TL
526,04 TL
Ürün Kodu:770-BBIF
0 1U STATICRAILS 2-POST & 4-POST
836,88 TL
669,50 TL
Ürün Kodu:634-BSFZ
WindowsServer 2019,Essentials Ed,2SKT,R
3.945,28 TL
3.156,22 TL
Ürün Kodu:634-BSFX
WindowsServer 2019,Standard,ROK,16CORE
8.775,25 TL
7.020,20 TL
Ürün Kodu:450-AFJN
Single Hot Plug Power Supply 350W, Cust Kit
2.654,09 TL
2.123,28 TL
Ürün Kodu:450-ABKD
Power Supply,200w,Hot Swap, with V-Lock, adds redundancy to non-POE
2.713,87 TL
2.171,10 TL
Ürün Kodu:409-BBCZ
SFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or direct
2.905,16 TL
2.324,13 TL
Ürün Kodu:407-BCBN
Kit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm
944,48 TL
755,58 TL
Ürün Kodu:400-AUSS
HDD 4TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 3.5" Hot-plug
2.941,02 TL
2.352,82 TL
Ürün Kodu:400-ATMJ
960GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512n 2.5inch
8.751,34 TL
7.001,07 TL
Ürün Kodu:338-BSDG
Intel Xeon Silver 4210 2.2G 10C/20T 9.6GT/s 13.75M Cache Turbo HT (85W)
6.969,99 TL
5.575,99 TL
Ürün Kodu:338-BLTT
Intel Xeon Silver 4110 2.1G 8C/16T 9.6GT/s 11M Cache Turbo HT (85W)
6.360,26 TL
5.088,21 TL
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.