x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas Force Bant Kesici 33 M.(Siyah)
Mas Force Bant Kesici 33 M.(Siyah)
32,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Flash Bant Kesici 66 M.(Siyah)
Mas Flash Bant Kesici 66 M.(Siyah)
59,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Flash Bant Kesici 33 M.(Siyah)
Mas Flash Bant Kesici 33 M.(Siyah)
32,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Vege - Vege Çift Taraflı Bant 12X25 mm
Vege Çift Taraflı Bant 12X25 mm
14,12 TL

Aynı Gün Kargo

 

Vege - Vege Bant Selefon Ets 12x66 mm
Vege Bant Selefon Ets 12x66 mm
30,82 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Masa Kalemlik 815 Bant Kesicili Şeffaf
Mas Masa Kalemlik 815 Bant Kesicili Şeffaf
44,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 2612 Çift Taraflı Bant 19x25
Mas 2612 Çift Taraflı Bant 19x25
19,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Vege - Vege Çift Taraflı Bant 18x25 mm
Vege Çift Taraflı Bant 18x25 mm
14,83 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Fiesta Bant Kesici 20 M. Mavi
Mas Fiesta Bant Kesici 20 M. Mavi
14,82 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Fiesta Bant Kesici 20 M. (Siyah)
Mas Fiesta Bant Kesici 20 M. (Siyah)
14,82 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 670 Koli Bant Makinasi
Mas 670 Koli Bant Makinasi
79,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 2633 Şeffaf Bant Gorunmez 19x33
Mas 2633 Şeffaf Bant Gorunmez 19x33
11,32 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Bant

Selobant ya da selofan olarak adlandırılan bant seçenekleri, ahşap, metal, koli ya da plastik gibi birçok materyalin bir yere sabitlenmesi ya da başka bir malzemeye yapıştırılması konusunda kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bant kesicileri, her türden bantın pratik ve kusursuz bir şekilde ihtiyaç duyulan miktar kadar kesilmesine yardımcı oluyor. Bant modelleri genişlik ve uzunluk olarak iki farklı kategoride ölçülere ayrılıyor. Ayrıca bu tür ürünlerin desenli, renkli ya da simli modelleri dekoratif alanda da kullanılabilir özelliğe sahip. 

 

Her kategoride olduğu gibi kırtasiye ve ofis malzemelerinde de kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturan Haibrag, her kullanıcının ihtiyaç duydukları kırtasiye eşyalarına sahip olmalarını hedefliyor. Bant kesici satın alırken sahip olduğunuz bant türlerine uygun boyut ve genişlikte bir kesici tercih etmeniz gerekiyor. Böylelikle bandı kesici yardımıyla kolaylıkla parçalara ayırabilir, montaj ya da eşya kolileme gibi işlemlerde daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bant kesme ürünleri deri ya da kumaş gibi dış yüzey tasarımları ile ofis masalarına şık bir görünüm katıyor. Ayrıca bu tür ürünlerin paslanmaz çelik bıçakları, kişilere uzun soluklu bir kullanım olanağı sunuyor. Şeffaf bant seçenekleri, kağıt gibi yüzeylerde bulunan belgelerin sayfa düzeninini bozmamak adına sıklıklı tercih edilen ofis malzemeleri içerisinde yer alıyor.

 

Bant fiyatları, marka, boyut, desen, renk ve adet gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Kullanım alanı ve yapışkan kalitesi, ürünün fiyatını etkileme konusunda önemli bir rol oynuyor. Çift taraflı bant seçenekleri ile ufak boyutlu kağıt bantları arasında da fiyat farkına rastlamak mümkün. Çift tarafında yapışkan bulunan bantlar, iki farklı materyalin dahi kusursuz bir şekilde birbirine yapışmasına yönelik tasarlanıyor. Görünmez bant, şeffaf yapıları ile üzerinde yazı olan ambalajların paketlendikten sonra dahi kolaylıkla ayırt edilmesine yardımcı oluyor. Görünmez yapışkan bantları eşyalarınızı paketlerken veya belgelerinizi bir araya getirirken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Sitemizden dilediğiniz model, renk, boyut ve ambalaj adedine sahip ürünü inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanına hitap eden bant veya bant kesiciyi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.