Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Paket Lastiği

 

Düşük maliyet ve düşük fiyatlı olmasına rağmen geniş kullanım alanı bulunan paket lastiği çeşitleri, aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılıyor. Üstelik uzun süre deforme olmaması sayesinde defalarca kez kullanım olanağı bulunuyor. Ürünlerin tamamı kauçuk malzemeler kullanılarak dizayn ediliyor. Elastik yapıları suya ve ısıya karşı ekstra dayanıklılık sergiliyor. Paket lastiklerinin ihtiyaç duyulmadığı alan neredeyse yok gibi. Dolayısıyla ürünleri fazla fazla almış olsanız dahi bir zararı yoktur.

 

Ofis ortamlarından marketlere, okullardan fabrikalara kadar fazlasıyla geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Bu durum da ürünlere duyulan ihtiyaç oranının büyük ölçüde artış göstermesinde rol sahibi oluyor. Ürünler ebatlarına ve renklerine göre farklı sınıflara ayrılıyor. Paket lastiklerinin boyutları ve genişlikleri de tıpkı kullanım alanları kadar geniş.

 

Başlangıçta şeffaf olarak dizayn edilen lastikler, zaman içerisinde rengarenk bir görüntü kazanıyor. Bu sayede ürünlerin kullanım alanlarında ekstra genişlemeler meydana geliyor. Kavanoz kapağı, gıda poşetleri ya da bakliyat paketleri gibi mutfakta ağzı açılmış ürünleri daha doğru şekilde muhafaza etmek amacıyla tercih ediliyor.

 

Çiçeklerin buket haline getirilmesinde, zaman zaman saç toplamada, bazen de kapı kollarına takılarak kullanılıyor. Ürünlerin kullanacağınız alana göre uygun şekillerde dizayn edilen farklı çeşitleri de bulunuyor. Yumak halde duran lastikler, genel olarak çoklu paketler halinde satışa sunuluyor. Ürünleri çoklu halde satın almak kullanıcılar için de her zaman daha cazip oluyor.

 

Paket lastiği fiyatları tıpkı ürünlerin maliyeti gibi uygun rakam aralıklarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ürünlerin fiyat skalasının şekil almasında en büyük rol, paketlerin ağırlık oranıdır. 50 gr gibi hafif paketlerden 1000 gr gibi daha ağır paketlere kadar uzanan yelpaze kişilere daha rahat bir şekilde seçim yapma olanağı sunuyor.

 

Hem çok işlevli yapıları hem de makul fiyat aralıklarıyla her dönem ilgi odağı olan ürünler, büyük küçük herkesin dikkatini çekiyor. Renk seçenekleri arasında da seçim yaparken ürünleri kullanacağınız alanları göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Haibrag, paket lastiği çeşitlerinin tamamını tüm detaylarla beraber sizlerin beğenisine sunuyor. Gerekli incelemeleri yaparak site üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.