Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bilgisayar.jpg (37 KB)2-cev.jpg (40 KB)3-veri.jpg (66 KB)yazıcılar.jpg (30 KB)5-tel.jpg (33 KB) 6-kulaklık.jpg (26 KB)7-tv.jpg (30 KB)elektronik-ürünler.jpg (27 KB)

3 4
Toplam 188 ürün bulunmaktadır.

Teknoloji

 

Teknolojik gelişmeler, akıllı aletleri ve birçok işlevsel cihazı da beraberinde getirir. Hayatın her alanında kullanılan bu teknolojik aletler zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Eğitim, hobiler ve iş yaşamı gibi nedenlerle günlük hayatın ayrılmaz birer parçasıdırlar. Arama yapmak ya da sosyal medya hesaplarınıza bakmak amacıyla kullanılan akıllı cep telefonu çeşitleri, oyun oynadığınız masaüstü bilgisayarlar ya da ofiste kullandığınız tarayıcılar bu teknolojik cihazlardan yalnızca bazılarıdır.

Yazılım ve donanım açısından markaların AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen teknolojik ürünler günden güne hayata daha da entegre olur. Yalnızca kişisel amaçlarla değil, iş hayatında da kullanılan bu cihazlar, iş gücü sarfiyatını azaltır. Zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayan teknolojik aletler, hem tasarım özellikleri hem de teknik fonksiyonlarıyla öne çıkar.

Bilgisayar aksesuarları, depolama ekipmanları, akıllı telefonlar, yazıcılar, kulaklıklar ve mikrofonlar çoğu evde ve ofiste hemen hemen her gün gün düzenli bir şekilde kullanılan cihazlardır. İnsanlarla iletişim kurmayı hızlandıran ve eğlenceli dakikalar geçirmeyi sağlayan bu teknolojik ürünler her geçen gün daha fazla popülerlik kazanır. Bir çoğu ise günlük yaşamda en çok kullanılan ürünlerdendir.

Evlerin, ofislerin ve outdoor aktivitelerin destekçisi niteliğindeki ses ve görüntü sistemleri, her geçen gün yeni akıllı özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilir. Güvenlik ve aksiyon kameraları, fotoğraf makineleri ve müzik setleri bu ürünler arasında bulunur. Bu cihazları çok daha rahat kullanmak için bazı aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, doğada fotoğraf çekmek istediğinizde kameranızı sabit tutmak amacıyla tripod kullanabilirsiniz. LED TV’nizi duvara monte etmek istediğinizde ise dayanıklı askı aparatlarından faydalanabilirsiniz. Elektronik aletlerinizi birbirine bağlamak istediğinizde ise HDMI veya USB kablolarını ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Teknolojik ürünlerin listesi ciddi anlamda uzundur. Yüz temizleme ve masaj aletleri, akıllı tartılar gibi pek çok farklı ürünü içinde barındırır. Teknolojik aletler; saç kurutma makineleri, saç maşaları ve düzleştiricileri gibi bakım ürünlerinden, elektrikli scooterlara kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

Teknoloji Ürünleri ve Özellikleri

 

Hayatı giderek kolaylaştıran teknolojik aletler nelerdir diye merak edebilirsiniz. Bilgisayar, cep telefonu, TV ve ses sistemleri, küçük ev aletleri, elektrikli ısıtıcılar, kulaklıklar bu ürünlere örnek olarak verilebilir.

Bilgisayarlar; evlerde, iş yerlerinde, kamu kurumlarında, okullarda ve hayatın her alanında kullanılan teknolojik cihazların başında gelir. Laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarlarla günlük işlerinizi halledebilir, ödevlerinizi yapabilir ya da işinizle ilgilenebilirsiniz. Eğlence ya da iş amacıyla bilgisayarları kullanmak içinse bazı ekstra ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Monitör, klavye, fare, hoparlör, modem gibi parçalar da teknolojik ürünler listesi içinde yer alır. Bir bilgisayarı kullanabilmeniz için gerekli olan bu malzemeler, günlük kullanıma ve profesyonel işlere göre çeşitlenir. Örneğin, ofiste ve evde kullanmak için USB bağlantı ile çalışan kablosuz klavye ve fareleri tercih edebilirsiniz. Kablolu ve LED aydınlatmalı olan klavye ve fare modeller ise genellikle profesyonel oyunculara uygundur. Optik sensörlere sahip olan oyuncu fareleri hızlı hareket etmeye uygun hafif yapılarıyla öne çıkar. Ayrıca, el ergonomisine uygun tasarımlar kullanım kolaylığı sağlarken bilek ağrılarının da önüne geçer. Maksimum tutuş sağlayan modeller ise kaymaları önler.

Oyuncu klavyelerinde genel olarak mekanik tuşlara yer verilir. Komutların standart modellere göre çok daha hızlı algılanmasını sağlayan bu parçaların bazılarında LED aydınlatma da bulunur. Bu sayede karanlık ortamlarda da bilgisayarınızı rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hoparlörler ise hem oyun oynama hem de müzik dinleme keyfini artırır. 2+1, 5+1 gibi farklı şekillerde tercih edilebilen kaliteli ses sistemleri, sesin olabildiğince pürüzsüz ve temiz çıkmasını sağlar. Genellikle ev ve ofislerde kullanılan bu sistemlerin haricinde tekli hoparlör modelleri de bulunur. Bluetooth bağlantısıyla çalışan kompakt hoparlör modellerini açık havada vakit geçirirken de kullanabilirsiniz. Kompakt tasarımlı bu modelleri pikniğe, sahil kenarına veya kampa giderken yanınıza alabilirsiniz. Akıllı telefonunuzla bağlantı kurarak kişisel çalma listenizi her zaman ve her yerde dinleyebilir, etrafınızdaki insanlarla müziği paylaşmanın keyfine erişebilirsiniz.

 

Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Araçlar

 

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen akıllı telefonlar, yaş fark etmeksizin neredeyse herkes tarafından kullanılır. Yalnızca arama yapmak için değil; bankacılık işlemlerinde, alışverişte, iş hayatında ve sosyalleşme amacıyla da akıllı cep telefonları kullanılır. Bu anlamda, işlerinizi kısa sürede bitirmek ve kendinize vakit ayırmak için hızlı cep telefonlarını tercih edebilirsiniz.

Spor yaparken ve günlük kullanım içinse giyilebilir teknolojik eşyalar tercih edilebilir. Akıllı saatler ve bileklikler, bir cep telefonunun yaptığı birçok temel işlemi yerine getirebilir. Genel olarak IOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu olan bu aletler, çok fonksiyonlu yapıları sayesinde vücudunuzla ilgili bilgi almanızı sağlar. Örneğin, gün içerisinde kaç adım attığınız veya nabzınızın kaç olduğu gibi bilgileri size sunar.

Akıllı telefonlarınızla birlikte birçok farklı kulaklık modelini de kullanabilirsiniz. Kulak içi ve kafa üstü olmak üzere farklı tasarımlara sahip olan aletlerin çalışma prensipleri de değişir. Günümüzde kablolu modeller kadar, bluetooth bağlantısıyla çalışan kablosuz modeller de tercih edilir. Bununla birlikte, günlük kullanıma uygun modeller, bilgisayar oyuncuları için doğru tercih olmayabilir. Oyuncu fare ve klavyelerine ek olarak çoğu kişi, oyuncu kulaklık ve mikrofonlarını da kullanır. Bu ürünler, LED aydınlatmalarıyla oyun ruhuna yakışır bir estetik görünüm ve yüksek ses kalitesi sunar.

Veri depolamak söz konusu olduğunda ise USB bellekler, taşınabilir diskler ve hafıza kartları bütün işlerinizi kolaylaştırır. 32 GB, 64 GB, 128 GB, 1 TB gibi farklı depolama alanlarına sahip bu teknolojik araçlar sayesinde tüm fotoğraflarınızı, yüksek çözünürlüklü videolarınızı ve müzik dosyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

 

Ofiste Kullanabileceğiniz Teknolojik Aletler

 

Çoğu çalışan ofiste kullanılan teknolojik ürünler nelerdir merak edebilir. İşlerin çok daha kolay gerçekleşmesini sağlayan cihazlar arasında bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, veri depolama ürünleri, para sayma makinesi gibi aletler bulunur. Bu teknoloji ürünleri sayesinde iş yaşamınızda büyük rahatlık elde edebilirsiniz.

Masaüstü ve laptop bilgisayarlarla birlikte ofislerde en çok kullanılan teknoloji araçları arasında yazıcılar bulunur. Lazerli, mürekkep püskürtmeli, tonerli, tanklı gibi farklı çeşitleri bulunan yazıcılardan kullanım ihtiyacınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Ekranda görünen verileri kağıda dökmenize yardımcı olan bu cihazlarla dilediğiniz çizim ve şekilleri basabilir, sunumlar için grafiklerin çıktısını alabilirsiniz.

Evlerde ve ofislerde bilgisayarlarınızla birlikte kullanabileceğiniz bazı farklı teknolojik gereçler de bulunur. Tablet ve PC standı çeşitleri, masa üstü fanlar ve soğutucular bilgisayarınızı daha rahat kullanmanız için geliştirilir. İşe ya da okula giderken dizüstü bilgisayar çantaları kullanarak bilgisayarınızı pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çantalar, farklı boyutlardaki tablet ve dizüstü bilgisayarlar düşünülerek çeşitli ebatlarda tasarlanır. Bilgisayar çantası almadan önce mutlaka ölçülerine bakmak gerekir. Ergonomik tasarımlı soğutucular ve fanlar da aynı şekilde bilgisayarların boyutuna uygun olmalıdır. 

Ofislerde eğitim gibi etkinlikler sırasında sunum cihazları hayat kurtarıcı olur. Oldukça küçük bir yapıya sahip olan bu cihazlar, profesyonel kullanıma uygun olacak şekilde çeşitli özelliklerle donatılır. Ofis bilgisayarlarında kullanılan yazılımlarla uyum sağlayan aletler sayesinde sunumlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sunum, seminer ve eğitimler sırasında projeksiyon cihazları ile birlikte kulaklık, hoparlör ve mikrofona da ihtiyaç duyabilirsiniz. Masanın üstüne yerleştirilebilen mikrofonlar, sesinizin tüm katılımcılara ulaşmasını sağlar.

 

Teknoloji Ürünleri Fiyatları

 

Teknolojik aletler, kendi kategorilerine göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Bilgisayarlar, küçük ev aletleri, cep telefonları, ses sistemleri ve bunların aksesuarları geniş bir fiyat aralığı yaratır. Teknoloji ürünlerini indirim ve kampanya dönemlerinde ise oldukça avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Mutfaklarda yiyecek ve içeceklerin hazırlanma ve pişirilme aşamalarında birçok farklı elektronik üründen yararlanılır. Bu elektronik ürünler arasında el mikserleri, robotlar, su ısıtıcıları, tost makineleri, elektrikli cezveler, çay makineleri ve mutfak tartıları gibi çok farklı ürünler bulunur. Sabahları işe ya da okula gitmeden önce kahvaltı yapmak istiyorsanız, çok hızlı bir şekilde tostunuzu ve çayınızı hazırlayabilirsiniz. İşten geldikten sonra elektronik cezvede hızlı ve lezzeti kusursuz bir fincan Türk kahvesi yaparak günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Cezve ve su ısıtıcısı gibi teknoloji ürünleri ofis kullanımına da çok uygundur. Ergonomik ve kompakt tasarımları sayesinde dolaplarda az yer kaplayacak şekilde muhafaza edebilirsiniz. Çalışmaya biraz ara vermeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda bu ürünler sayesinde sayesinde sıcak bir içecek hazırlayabilirsiniz.

Hayata pratiklik katan teknolojik ürün çeşitlerinden biri de el süpürgeleri ve robot süpürgelerdir. Dikey şekilde kullanılan el süpürgeleri, beklenmedik anlarda yere bir şeyler döküldüğünde hızlıca kullanılabilir. Teknolojinin kaydettiği gelişmeyi adeta gözler önüne seren robot süpürgeler ise akıllı özellikleri sayesinde zemini kendi kendine temizler. Robot süpürgeler, özellikle evinde evcil hayvanı olan kişiler için vazgeçilmez bir üründür.

Elektrikli ısıtıcılar ve sobalar da ev ve ofis kullanımına uygun tasarımlarda sunulur. Duvara sabitlenerek ya da dikey şekilde kullanılabilen bu ısıtıcı modelleri, kışın soğuk havalarda güzel bir sıcaklık sağlar. Devrilmeye karşı alınan güvenlik önlemleri sayesinde bunları rahatlıkla çalışma masanızın yanında kullanabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıran ve çok farklı alanlarda ihtiyaçları karşılayan teknolojik aletleri Haibrag’de bulabilir, fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.