sadsad x
asdasd

 

Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Mavi Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Mavi (1)
Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Mavi
39,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Siyah Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Siyah (1)
Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Siyah
39,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Kırmızı Esselte - Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Kırmızı (1)
Esselte Magazinlik Karton SLT-5276 Kırmızı
39,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Siyah Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Siyah (1)
Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Siyah
99,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Lacivert Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Lacivert (1)
Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Lacivert
99,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Mavi
Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Mavi
99,90 TL

Aynı Gün Kargo

Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Kırmızı
99,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Fuşya
Mas 886 Solid Geniş Magazinlik Fuşya
99,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 540 Perfore Magazinlik Gri
Mas 540 Perfore Magazinlik Gri
249,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 840 Magazinlik Demonte Siyah
Mas 840 Magazinlik Demonte Siyah
139,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 840 Magazinlik Demonte Mavi
Mas 840 Magazinlik Demonte Mavi
139,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Magazinlik

 

Çalışma ortamında rahat bir alan oluşturmak ve düzenli çalışma sağlamak adına pek çok ürün tercih ediliyor. Magazinlik modelleri de her dönem çalışma ortamlarının en favori ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Önemli belgelerin muhafaza edilmesinde, korunaklı bir alanda saklanmasında, farklı sınıflara ayrılmasında ya da belirli bir düzen içerisinde sıralamasında bu ürünler büyük rol oynuyor. Organize görevi de gören bu ürünler dosyalama alanına dair bütün işlerde kullanıcılara ekstra kolaylık sağlıyor.

 

Ürünlerin dış kaplamalarının son derece kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılarak dizayn edilmiş olmaları dikkat çeken özellikleri arasında geliyor. Üstelik bu sayede hem ürünler uzun süre kullanılabiliyor hem de belgeler özenle saklanmış oluyor. Magazinlik çeşitleri farklı renk ve materyal seçenekleriyle de kişilere geniş bir yelpaze sunuyor. Her bir ürün farklı özelliklere sahip olarak dizayn ediliyor. Bu durum da ortaya çok fonksiyonlu ürünlerin çıkmasına imkan tanıyor.

 

Çeşitlerin tasarlanmasında kullanılan materyaller, ürünlerin ölçüleri, hacimleri, iskelet tasarımları ve renk seçenekleri modellerin farklı sınıflara ayrılmasında etkili oluyor. Esselte plastik malzemeler tercih edilerek üretilen ürünler fonksiyonlarıyla olduğu kadar şık duruşlarıyla da beğeni topluyor. Ürünler çalışma alanlarında pek çok avantaj sağlıyor. Özellikle yoğun tempoda çalışılan işletmelerde bu ürünler kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Özel kraf malzemeler ürünlerin dayanıklılık oranını artırıyor. Böylelikle kullanıcıların ürünlere duyduğu ilgi oranında da artışlar meydana geliyor. Parlatılmış mukavva dış yüzey ve rengarenk tasarımlarla ofisiniz canlı bir görünüm kazanıyor. Parlak seçeneklerin yanı sıra mat renk seçenekleri de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Dayanıklı karton malzeme ve çok bölmeli iç tasarım aktif kullanımlarda dahi kalitesini koruyor. Ayrıca gün içinde aciliyet gerektiren durumlarda da aradığınız belgeyi ya da dosyayı bulmanız oldukça kolay.

 

Magazinlik fiyatları üründen ürüne farklılık gösteriyor. Fiyatların şekil almasında ürünlerin sahip oldukları özelliklerin rolü çok büyük. Ancak skalaya göz attığınız zaman fiyat bakımından bütçenize uyum sağlayan çok sayıda seçenek olduğunu görmeniz mümkün.

 

Haibrag aradığınız ürünü kısa süre içerisinde bulmanız için sizlere özel imkanlar ve farklı avantajlar sunuyor. Sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürüne kolayca sahip olma şansını siz de yakalayın!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.