sadsad x
asdasd

 

Cif - Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml Cif - Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml (1)
Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml
47,30 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Power & Shine Banyo Temizleyici Sprey 750 ml
Cif Power & Shine Banyo Temizleyici Sprey 750 ml
52,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Power & Shine Mutfak Temizleyici Sprey 750 ml
Cif Power & Shine Mutfak Temizleyici Sprey 750 ml
52,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Her Yer Ultra Hijyen Sprey 750 ml
Cif Her Yer Ultra Hijyen Sprey 750 ml
47,30 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml (1)
Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml
42,79 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml (1)
Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml
42,79 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml
Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml
41,69 TL

Aynı Gün Kargo

Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Limon Kokulu 750 ml
41,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr (1)
Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr
33,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Krem Ultra Hijyen 675 ml
Cif Krem Ultra Hijyen 675 ml
51,70 TL

Aynı Gün Kargo

 

Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr (1)
Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr
33,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bulutix - Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 20 kg
Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 20 kg
480,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

 

Bulutix - Bulutix Yağ Sökücü Sprey 750 ml
Bulutix Yağ Sökücü Sprey 750 ml
34,90 TL
3

  İş Gününde Kargo

 

Bulutix - Bulutix Wc Banyo Temizleyici 5 lt
Bulutix Wc Banyo Temizleyici 5 lt
190,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

 

Bulutix - Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 5 kg
Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 5 kg
190,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

 

Bulutix - Bulutix Wc Banyo Temizleyici 20 lt
Bulutix Wc Banyo Temizleyici 20 lt
480,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

 

Bulutix - Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 30 lt
Bulutix Pas ve Kireç Sökücü 30 lt
540,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

Kargo Bedava!

 

Bulutix - Bulutix Wc Banyo Temizleyici 30 lt
Bulutix Wc Banyo Temizleyici 30 lt
540,00 TL
3

  İş Gününde Kargo

Kargo Bedava!

 

Asperox - Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücü 1 L
Asperox Sarı Güç Ultra Yağ Çözücü 1 L
65,89 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Mutfak ve Banyo Temizleyici

Tuvalet temizleyicileri tuvaletlerin daha hijyenik ve temiz olmasını sağlamaktadır. Tuvalet ve lavabolar gün içinde en fazla kullanılan alanlar olduğundan dolayı büyük hijyen ve sağlıklı olması gerekiyor. Büyük mikroplardan korunması için titizlikle temizlenmeli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Ürünün içeriği ve temizleyici yapısı diğerlerine bakış daha önem taşımaktadır.

Mutfak ve Banyo Temizleyici Çeşitleri

Tuvalet temizleyicileri etkililik bakımından kullandığınız alana göre çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik sayesinde ürünün daha etkili olması göz önünde bulundurulmuştur. Göz önünde bulundurmasının sebebi farklı içeriklere sahip olmasıdır. Çamaşır suyu en bilindik temizlik ürünlerinin arasında yerini almaktadır. En etkili üründür. Kokusu ve etkisi birçok kişide yan etki bırakabilmektedir. Temizliği ise fazlasıyla etkili ve iyi olabilmektedir. Kullanımında hiçbir sıkıntı çekmeden yapma imkanı sunabilmektedir.

Paslanma önleyici temizlik tuvaletlerde bulunan musluk veya klozet demirlerinin paslanıp kötü görüntü oluşmasını sağladığından dolayı bunu önlemek için bu tarz temizlik ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanımında hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadan paslanan yere bir miktar uyguladıktan sonra kolaylıkla temizlemiş bulunuyorsunuz. Bakım seti tuvaletlerin de kendi içlerinde oldukça mantıklı bakım yerleri bulunmaktadır. Tuvalet temizliği denildiği zaman akla tuvalet taşı temizliği gelmektedir. Aslında temizliğinde tuvalet terliği, peçetesi, koku, sifon gibi alanları bulunmaktadır. Bu alanlarında bakımını sağladığımız zaman temizlik bir nevi gerçekleşmiş bulunuyor.

Klozet blok temizleyiciler blok halinde hangi bölgeye nasıl uygulayacağınızı belirledikten sonra o kısıma koyarak koku giderilmesini sağlamış bulunuyoruz. Tuvalet temizliği iki alana ayrılıyor. Biri alaturka tuvalet diğeri klozet bunların alanları farklı olduğundan dolayı temizlik şekilleri de farklı olabilmektedir.

Rezervuar küpleri klozet alanında kullanılmaktadır. İnce ve mavi-yeşil renkte bulunan küpler sayesinde kokuyu ve klozetteki nem oranını düzenlemiş bulunur. Nilco temizleme ürünü tuvalet temizliği üzerine kullanılan bir üründür. Kullanılması daha verimli ve hijyenik olmasını sağlamaktadır. İçerisini ve kokusunu düzenlemektedir.

Tuvalet kâğıdı tuvalet temizleyicisinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Tuvalet temizliği ve beden temizliği için büyük önem taşımaktadır. Temiz olması sayesinde ürünlerin ve bedenin sağlıklı olmasını düzenlemektedir. Tuvalet temizliği bu ürünler sayesinde daha güzel bir görünüm elde eder.

Klozet Tuvalet Temizliği

Klozet son zamanlarda çocukların ve yaşlı kesimin rahatlıkla kullandığından dolayı hijyene önem verilmektedir. Klozetlerde bir de olması gereken ince ve detay fırçalarıdır. Klozete küçük ve ince alanlar çok olduğundan dolayı küçük parçalara çok yer verilmektedir. Klozette diğer dikkat edilmesi gereken unsurlar temizliği yapıldıktan sonra koku bandı veya kalıplarından yerleştirilmesi gerekir. Klozetler sürekli kullanılmayan yerler olduğundan dolayı koku yapabilmektedir. Bu sorunu önlemek için koku araçlarına ihtiyaç duyulur. Klozet ürünlerinin vazgeçilmezi aslında fırçadır. İnce ve uzun yerlere sahip olduğundan insan gücüyle temizlenmesi zor bir sorun elde etmektedir. Daha temiz ve dikkatli olunması gerekiyorsa bunlara ihtiyaç duyulur.

Mutfak, Banyo ve Tuvalet Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tuvalet temizliğinde çok fazla deterjan karışımı uygulayıp zehirlenen birçok kişi bulunmaktadır. Bu zehirlenmeler sonucunda mide sıkıntıları ve vefatlar olmaktadır. Daha yoğun ve dikkatli temizlik yapmak istiyorsanız tek bir ürün ve sırayla yapılacak ürünleri belirleyerek temizlik yapılması daha kolay olmaktadır. Tuvalet temizliğinde koku da baş sırada yerini almaktadır. Koku dahil etmek için farklı ve alerji yapabilecek kokular dahil edildiği zaman alerji gibi reaksiyonlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Tuvalet temizliği detaylı olmasını istiyorsanız süngerinize veya fırçanızın kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat ettiğiniz sonuçta daha verimli ve doğru temizlik yapmış bulunuyorsunuz. Tuvalet temizliği sağlık için büyük önem taşımaktadır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.