Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kağıt Ürünleri

Temizlik hayatımızda oldukça önemli bir konumda. Herkesin ortak noktalarından biri olan temizlik konusu kişiden kişiye farklı bakış açılarıyla yapılıyor. Ancak temizlik ürünlerinin kullanımında herkes ortak paydada buluşuyor. Gelişen temizlik sektörü ile birlikte birçok temizlik ürünü hayatımıza girdi. Şüphesiz ki bu ürünler günlük yaşantımızı olumlu yönde etkiliyor. Özellikle kâğıt ürünleri, temizlik ürünleri arasında oldukça önemli bir rol oynuyor. Olmazsa olmazlarımızdan olan kâğıt ürünlerini hemen hemen her yerde görmek mümkün. Evlerde, ofislerde, hatta keyifli vakitler geçirmek için oturduğumuz kafelerde bile görmek mümkün. Kâğıt ürünleri için birçok marka görmek mümkün. Kıyasıya rekabete giren markalar, kâğıt ürünlerinin gelişimi için oldukça büyük projeler piyasaya sürmüştür. Öyle ki günümüzde tuvalet kağıtları sadece temizlik ürünü olarak değil, dekoratif açıdan da kullanılmaktadır.

Kâğıt Ürünleri Nedir?

            1857 yılında üretimine başlanan kâğıt ürünleri, temizlik sektöründe oldukça önemli bir konuma sahiptir. İnsanlık tarihinde dönüm noktası yaşatan kâğıt ürünlerin birçok çeşidi bulunmakta. Tuvalet kâğıdı ile başlayan serüven, kâğıt havlu ve peçete gibi ürünlerle devam etti. Kâğıt ürünleri üretimini ve dağıtımını sağlayan dünya devi markalar bulunmakta. Markaların kıyasıya rekabeti sonucunda her geçen gün yeni gelişmelerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ürünlerin sıvıyı emiş gücünün gitgide daha da gelişmesi temizlik konusunda bizlere büyük bir avantaj sağlarken, dekoratif gelişmeler bulunduğumuz ortamı güzelleştiren ürünler olmasını sağlıyor. Hayatımızda önemli bir konuma sahip olan kâğıt ürünlerini evimizin neredeyse her odasında bulunduruyoruz. Tuvalet ve mutfakta vazgeçilmezimiz olan kâğıt ürünleri, dekoratif amacıyla kişisel odalarımızda da bulunuyor.

Kâğıt Ürünleri Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

            İlk olarak 1857 yılında üretimine başlanan tuvalet kâğıdı ile birlikte temizlik ürünleri olarak ortaya çıkmıştır. Çıktığı tarihten itibaren özellikle tuvaletlerde vazgeçilmez bir ürün olarak raflarda yerini almıştır. Kişisel temizlik amacıyla piyasaya sürülen tuvalet kağıtlarının ilk başlarda ana maddesi kâğıt olarak biliniyor. Sonrasında gelişen sektörde konforun arttırılması ve emiş gücünün yükseltilmesi için bazı ek maddelere başvurulmuştur. Gittikçe gelişen kâğıt ürünleri sektöründe, tuvalet kağıdının ardından peçete, kâğıt havlu gibi ürünler geliştirilerek piyasaya sunulmuştur. Rulo halinde satılan ve kullanılan tuvalet kağıtlarından farklı olarak üretilen peçeteler, insanların her daim yanında taşıyabileceği daha az yer kaplayan ürünler olarak üretildi. Kişisel ihtiyaçları karşılamak adına geliştirilen peçete, taşınabilir özelliğiyle büyük beğeni toplamayı başardı. Sonrasında markaların sunduğu dekoratif amaçlı kâğıt ürünleri ortaya çıkarak, kâğıt ürünlerinin sadece temizlik için değil, şık bir görünüm elde etmek için de kullanılabileceğini kanıtladı.

Kâğıt Ürünleri Nelerdir?

            Kâğıt ürünlerinin gelişen sektör ile birlikte birçok çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanına göre şekillenen kâğıt ürünleri çeşitleri gün geçtikçe çoğalmakta. Ana hedefi temizlik ve hijyen olan kâğıt ürünlerinin kullanılacağı ortama uygun şekillendiği söylenebilir. Tuvalet kâğıdı, rulo havlu, peçete, mendil olarak farklı çeşitlere ayrılan kâğıt ürünleri, çeşidine göre içerisinde farklı yapı malzemeleri bulundurabiliyor. Her ne kadar kâğıt ürünlerinin sade yapısı dikkat çekse de markaların piyasaya sunduğu geliştirmeler ile ürünler daha farklı boyuta geçebiliyor. Örneğin son zamanlarda oldukça popüler olan kokulu mendiller ve mentollü mendiller, alıcıların beğenisini toplayarak başarılı bir ürün olmayı başarmıştır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile bu kategoriye birçok ürün dahil ediliyor. Bunlardan biri olan havlu dispenseri, tuvalette rulo havluların yarattığı dağınık görüntüyü düzeltmeyi başarıyor. Oldukça pratik kullanımı olan dispenserlerin sensor özelliğine sahip ürünleri de bulunmakta. Sensor sayesinde temas etmeden kullanılacak olan kâğıt ürününe erişmek mümkün. Hijyenik açıdan oldukça önemli bir ürün.

Hijyenik bir yaşam sürmek adına üretilen temizlik ürünlerinin önemi her zaman artış gösteriyor. Temizlik ürünü denildiği zaman akla pek çok seçenek geliyor. Bazı ürünler katı bazı ürünler sıvı halde satışa sunuluyor. Kağıt ürünlerinin de temizlikteki önemi göz ardı edilemez. Temizlikte kullanılan çeşitli kağıt ürünleri ve bu ürünlerin kullanımını daha pratik bir hale getiren bazı aksesuar var.

 

Günümüzde hem mutfak hem banyo hem de tuvalet temizliğinde aktif olarak kullanılan kağıt havlu çeşitleri kalın dokusu sayesinde sıvıyı kısa süre içerisinde hapsediyor. Üstelik ürünler sadece evlerde değil hijyene gerek duyulan bütün alanlarda kullanım için oldukça uygun. Genel olarak rulo halinde satışa sunulan ürünleri tekli ya da çoklu adetler şeklinde satın almanız mümkün. Z katlı olan seçenekler de son dönemlerin dikkat çeken ürünleri arasında. Ürünlerin kat sayısının fazla olması daha geniş alanlarda kullanma imkanını da beraberinde getiriyor. 2 katlı seçenekler mutfak gibi alanlarda kullanım için uygunken, 3 katlı modeller masa gibi daha geniş zeminlerin temizliğinde tercih ediliyor.

 

Kişisel temizlik denildiği zaman akla gelen ilk ürünler arasında yer alan tuvalet kağıtları, tek kullanımlık ürünlerdir. Kullandıktan sonra atmanız gereken bu ürünler tuvaletlerde pratik ve verimli bir kullanım imkanı sunuyor. Özellikle hastalıkların en hızlı şekilde yayıldığı alanlardan biri olan tuvaletlerde temizlik konusunda ekstra hassas davranmak gerekiyor. Bu nedenle kalın ve çok katlı kağıtları tercih etmeniz daha doğru oluyor.

 

Farklı ebat ve desenlerdeki tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan peçeteler her yaş grubunun kullanıma uygun olarak dizayn ediliyor. Aklınıza gelebilecek bütün alanlarda kullanılabilen ürünler kokulu ve kokusuz olarak da farklı sınıflarda satışa sunuluyor. Cep boyutunda üretilen seçenekler günlük kullanım için oldukça ideal. Daha büyük ebatlı modeller ise masalardaki şıklığın en etkili adresi.

 

Evlerde çok fazla tercih edilmese de ortak kullanım alanlarında tuvalet kağıdı ve kağıt havluların daha pratik bir şekilde sunulabilmesi için dispenser modelleri dizayn ediliyor. Bu sayede ortak kullanım alanlarında ürünlere sayısız kişinin dokunma ihtimali ortadan kalkıyor. Ürünler kişilere hem hijyenik hem de pratik bir kullanım vaad ediyor.

 

Haibrag temizlikte kullanmak amacıyla tasarlanan tüm kağıt ürünlerini ve dispenser modellerini karşınıza çıkararak rahat bir seçim yapma olanağı sunuyor. Sayfayı takipte kalarak avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.