Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kağıt Ürünleri

Temizlik hayatımızda oldukça önemli bir konumda. Herkesin ortak noktalarından biri olan temizlik konusu kişiden kişiye farklı bakış açılarıyla yapılıyor. Ancak temizlik ürünlerinin kullanımında herkes ortak paydada buluşuyor. Gelişen temizlik sektörü ile birlikte birçok temizlik ürünü hayatımıza girdi. Şüphesiz ki bu ürünler günlük yaşantımızı olumlu yönde etkiliyor. Özellikle kâğıt ürünleri, temizlik ürünleri arasında oldukça önemli bir rol oynuyor. Olmazsa olmazlarımızdan olan kâğıt ürünlerini hemen hemen her yerde görmek mümkün. Evlerde, ofislerde, hatta keyifli vakitler geçirmek için oturduğumuz kafelerde bile görmek mümkün. Kâğıt ürünleri için birçok marka görmek mümkün. Kıyasıya rekabete giren markalar, kâğıt ürünlerinin gelişimi için oldukça büyük projeler piyasaya sürmüştür. Öyle ki günümüzde tuvalet kağıtları sadece temizlik ürünü olarak değil, dekoratif açıdan da kullanılmaktadır.

Hangi kağıt ürünleri mevcut?

Haibrag, geniş bir kağıt ürün yelpazesi sunar. Kağıt havlu, tuvalet kağıdı, peçeteler ve ıslak mendiller gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler, farklı markalar ve özelliklerle temin edilebilir.

Kağıt havlular nasıl kullanılır?

Kağıt havlular, mutfakta, banyoda ve genel temizlik işlerinde kullanılır. Emici özellikleri sayesinde sıvıları hızlıca temizler ve yüzeyleri kurular. Haibrag'da çeşitli boyutlarda ve kalitelerde kağıt havlular bulunmaktadır.

Tuvalet kağıdı çeşitleri nelerdir?

Haibrag, tek katlı, çift katlı ve üç katlı tuvalet kağıtları sunar. Bu tuvalet kağıtları, yumuşaklık ve dayanıklılık açısından farklı özellikler sunar. Ayrıca, çevre dostu seçenekler de mevcuttur.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.