Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Bahçe Malzemeleri Nelerdir?

Profesyonel olarak ya da hobi olarak bahçeyle ilgilenenler için farklı işlevlerde birçok bahçe malzemesi bulunur. Bahçede her türlü işi kolaylaştıran bahçe malzemeleri ile çiftlik ve bahçelerde istenen verim alınabilir. Bahçe peyzajını tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm malzemelere Hairbag aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bahçe malzemeleri olarak tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerimiz oldukça geniştir.

 • Kazma ve kürekler
 • Tırmıklar
 • El çapaları-çapalar
 • Testereler
 • Budama makasları
 • Ot ve fide sökücüler
 • Çim makasları
 • Çit makasları
 • Bitki ekme ve bağlama aletleri
 • Alet sapları
 • Bahçe süpürgeleri
 • Yıkama tabancası
 • Hortumlar

Kolay kullanım ve sağlamlık sunan bahçe malzemeleriyle tüm kullanıcılar bahçede istedikleri işlemleri gerçekleştirebilir. Bahçe düzenleme, çit düzenleme, bitki ekme ya da bahçe temizliği gibi işlemler için gereken her türlü malzemeye sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Şarjlı zincirli testere gibi bahçe işlerinde önemli yere sahip ürünleri de avantajlı fiyatlarla sitemizden sipariş edebilir, güvenle uzun seneler kullanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Bahçe Malzemelerini Nasıl Seçebilirsiniz?

Bahçe işlerinde ihtiyacınız olan malzemeleri belirlemek için bahçede ne gibi işler yapacağınıza karar vermelisiniz. Her bahçenin ihtiyacı olan bazı bahçe malzemeleri vardır. Örneğin; bahçe eldivenleri veya bahçe süpürgeleri gibi ürünler bu kategoriye girer. Bahçe düzenlemede çim ve kenar kesme aletleri çok işe yarar. Profesyonel aletler tercih ederek işinizi çok kolaylaştırabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlerken bir liste yaparak pratik şekilde seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bahçede ağaç varsa ya da odun kesme ihtiyacınız varsa şarjlı testereleri tercih edebilirsiniz. Bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız bahçe peyzaj ürünlerine göz atmalısınız. Bahçede ekim işleri yapıyorsanız tırmık, bitki ekme ve sökme aletleri, kazama gibi ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Bahçe budama işlemleri için makas, testere gibi malzemelere sahip olmanız gerekir. Fideleri geliştirmek için fide çubukları, bitkiler için aşı gereçleri ekim işlerinde akıllı çözümler sunar. İhtiyaçlarınızı belirleyerek sitemizden kolay arama ile bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri Hairbag avantajlarıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bahçede uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve kullanışlı ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bahçenizi güzelleştirmek ve daha iyi bakmak için geniş ürün seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bahçe Malzemesi Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bahçe malzemesi almadan önce kullanım alanı, kullanım amacı ve donanım özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bahçe malzemeleri alırken her şeyden önce kullanım kolaylığına dikkat etmelisiniz. Kullanamayacağınız aletler bahçeden soğumanıza neden olabilir. Kolay kullanım sunan pratik aletler bahçe düzenleme motivasyonunuzu artırır. Bir diğer önemli detay da bahçe malzemelerinin sağlamlığı ve kalitesidir. Bahçe malzemelerinin hepsi dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Çabuk bozulan ya da kırılan bir alet istemezsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz paslanmaz ve dış etkenlerden etkilenmeyen sağlam ürünler tercih etmelisiniz. Örneğin, tırmık alırken hem gövde hem de uç kısmının kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Testere alırken şarjlı ve zincirli olanları tercih ederek uzun yıllar pratik şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bahçe malzemelerinde kalite, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına dikkat ederek seçim yapmak önemlidir. Çok yönlü ve pratik aletlerle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Motorlu aletler alırken motor gücüne dikkat etmek önemli bir detaydır. Kullanım kolaylığı, sağlamlık, kalite bahçe malzemelerinde dikkat etmeniz gereken özelliklerdir.

En Çok Kullanılan Bahçe Malzemeleri Nelerdir?

Bahçede yapılan işlere göre tercih edilen bahçe malzemeleri de değişir. Ama olmazsa olmaz bacı ürünler de vardır. Örneğin, bahçe eldivenleri her bahçede kullanılan malzemelerdir. Ekim yapılan bahçelerde ekim ve dikim araç gereçleri öne çıkar. Budama aletleri her bahçeye lazım olan aletler arasında yer alır. Şarjlı testereler bahçe işlerini kolaylaştıran en önemli ürünlerdendir. Çim biçme makineleri bahçe peyzajı açısından olmazsa olmaz ürünler arasında öne çıkar. Akülü budama makası ürünler son yıllarda popüler olan ve çok kullanışlı ürünlerdir. Budama makasları, tırmıklar, kazmalar ve süpürgeler en çok kullanılan bahçe malzemelerinden bazılarıdır. Şarjlı zincirli testereler yaygın olarak kullanılan ve çok tercih edilen bahçe melemelerindendir. Bahçe yapısına ve iş düzenlerine göre tercih edilen bahçe malzemeleri de değişmektedir. Ekim ve dikim yapılan bahçelerde ekim ve dikimi kolaylaştıran bahçe malzemeleri kullanılır. Aklınıza gelebilecek her türlü bahçe malzemesini sitemizden uygun fiyatla alabilirsiniz. Avantajlı olanaklardan yararlanarak bahçe işlerinde ihtiyaç duyacağınız malzemelere kolay, hızlı ve ekonomik olarak ulaşabilirsiniz.

 • Şarjlı Zincirli Testere

Bahçe malzemelerinin yıldız ürünlerinden biri olan şarjlı zincirli testere birçok bahçe işini kolay yapmanızı sağlar. En zorlu kesim işlemleri bile şarjlı testere ile oldukça kolay şekilde yapılabilir. Şarjlı zincirli testere modelleri tasarım ve donanım olarak farklı seçenekler sunar. Motor gücü ve kullanım açısından alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ağaç budama, tahta kesme, kalas ve kütük kesme, dal budama gibi işlemlerde şarjlı zincirli testere kullanılabilir. Simetrik kesim olanakları sunan şarjlı testereler herkesin kullanabileceği ürünlerdir. Emniyet ve tetik mandalı ile güvenliği sağlayan şarjlı zincirli testere güvenle kesim işlemleri yapmanızı sağlar

 • Çim Biçme Makineleri

Bahçe düzenlemesinde kurtarıcı rol üstlenen çim biçme makinelerinde kullanım, donanım ve tasarım olarak alternatif model seçenekleri vardır. Çimleri çok kolay ve pratik şekilde kesmenizi ve düzenlemenizi sağlayan çim biçme makinelerinde yüksek kalite ürün seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Çim biçme makinelerinde yeni teknolojileri keşfederek sessiz çalışan ve yüksek verimlik sağlayan model tercihi yapabilirsiniz. Çim biçme makineleriyle bahçe düzenlemeleri çok kolay şekilde yapılabilir. Çimleri istenen boyutlarda düzenlemek mümkün olur. Dar ve köşeli alanlar için bazı makine modellerinin özel kesim teknolojileri bulunur. Nasıl bir makine istediğinize karar vererek özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin, sessiz çalışma özelliği olan makineleri tercih edebilirsiniz. Boyut olarak kompakt ve küçük boyutlu makine tercihi yaparak alandan tasarruf edebilirsiniz. Kolay kullanım sunan çim biçme makineleri herkes tarafından pratik şekilde kullanılabilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı çim biçme makinesi modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 • Akülü Budama Makası

Budama işlerini çok kolaylaştıran akülü budama makasları bahçe malzemeleri arasında en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Klasik budama makaslarına göre daha hızlı ve pratik işlem yapmanızı sağlar. Akülü budama makasları çok geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Marka ve model olarak farklı seçenekler değerlendirilebilir. Akülü budama makası ile budama işlerinizi pratik ve hızlı şekilde çözebilirsiniz.

 • Çit Kesme Makinesi

Profesyonel çit budama yapmayı sağlayan çit kesme makinesi akülü ve aküsüz seçeneklerle sunulur. Çitleri simetrik şekilde budamanızı sağlar. Kullanım, donanım ve tasarım olarak farklı model seçenekleri bulunur. Bahçe peyzajında özel kesme ve düzenleme aletleri ön plandadır. Sitemizde yer alan bahçe malzemeleri popüler ve kalitesiyle çok tercih edilen ürünlerdir. Bahçe işlerinizi kolaylaştırmak için sitemizdeki bahçe malzemelerine göz atabilirsiniz.

 • Basınçlı Yıkama Makinesi

Basınçlı yıkama makineleri bahçe temizliği ve bakımı açısından gerekli aletlerden biridir. Masa sandalye, veranda, bahçe zemin, duvarlar, motosiklet, araba araç-gereçleri basınçlı yıkama makinesi ile yıkamak mümkündür. Çok yönlü ve pratik kullanım sunan basınçlı yıkama makineleri hayatı kolaylaştıran bahçe malzemeleri arasında yer alır. Basınçlı tazyik oluşturan makine sayesinde zor temizlenen ürünlerin hepsini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.