Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yapışkanlı Not Kağıdı

 

Ofis çalışanlarının ve öğrencilerin favori ürünlerinin başında yer alan yapışkanlı not kağıdı modelleri küçük olmalarına rağmen çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde kişilere farklı bir deneyim yaşatıyor. Ürünlerin arka tarafının bir kısmında yapışkan bulunuyor. Bu sayede önem arz eden notlarınızı bilgisayar masasında ya da farklı ortamlarda dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

 

Ürünlerin bir diğer adı postit olarak biliniyor. Çok çeşitli renk seçenekleri çalışma ortamınızı cıvıl cıvıl bir hale getiriyor. Ürünlerin farklı renk seçeneklerini yanı sıra farklı şekilde seçenekleri bulunuyor. Kalp, kare, dikdörtgen, oval ya da yuvarlak gibi değişik şekillerde dizayn edilen ürünlerin boyutları arasında da değişiklikler görülüyor. Küçük boy, orta boy ve büyük boy gibi farklı ölçülerin bulunduğu yelpazede istediğiniz özellikte bir ürün kolayca bulabilirsiniz.

 

Özellikle son dönemlerde konuşma balonu şeklinde tasarlanmış olan çeşitler büyük küçük herkesin dikkatini çekiyor. Tek üründe farklı yaprak sayıları bulunan kağıtları dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk olarak satın alma şansınız bulunuyor. Görünüş olarak basit ancak işlev olarak oldukça avantajlı olan ürünler, özellikle unutmamanız gereken önemli bilgiler noktasında size yardımcı oluyor.

 

Arka kısmında yer alan özel yapışkan etkisini uzun süre koruyor. Bu sayede kağıtlar yapıştırdığınız yerden uzunca bir süre düşmüyor. Yapışkanın etkisini uzun süre koruması ürünü yapıştırdığınız zeminle de doğrudan ilgili. Kumaş gibi yüzeylerde tozlanma tarzı sorunlar ortaya çıkacağından dolayı, yapışkan kısmı dilediğiniz verimi vermeyebilir. Bu nedenle kağıtları daha sert ve tüysüz zeminler üzerinde kullanmanız tavsiye ediliyor.

 

Renkli postit çeşitleri uygun olarak fiyat aralıklarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Kişiler ürünlerin şekilleri ve renkleri gibi detaylarla yakından ilgilenirken satış rakamları da büyük merak uyandırıyor. Fiyat skalası farklı etkenlere bağlı olarak şekil alıyor. Yaprak sayısı, tek pakette kaç ürün olduğu ya da şekil gibi detaylar rakamlara doğrudan etki ediyor.

 

Şekilli postit çeşitlerinin satış rakamları arasında çok ciddi farklar olmasa dahi bazı farklılıklar görülebiliyor. Hem kaliteli hem de ekonomik ürün seçimi yapmak isteyen kişiler için çok sayıda alternatif sunuluyor.

 

Haibrag yapışkanlı not kağıtlarının bütün çeşitlerini en ince detaylarıyla beraber kişilerin beğenisine sunuyor. Yaptığınız detaylı incelemeler sonucunda karar kıldığınız ürünler için sayfa üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.