Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 46 ürün bulunmaktadır.

Boya Ekipmanları Çeşit ve Fiyatları

Boya ekipmanları, boya yapılacak alanda boya öncesi ya da sonrası ihtiyaç duyulan tüm malzemelerini kapsıyor. Fırçadan malaya birçok boya ekipmanı, kişilerin iç ya da dış cephe boyama alanında pratik bir kullanım elde etmelerine yardımcı oluyor. Belirli bir alanı boyamadan önce süpürgelik, kapı çevresi ve pencere pervazlarına boya bulaşmasını önlemek adına kağıt bant kullanılması öneriliyor. Duvar boyama işlemi öncesinde yüzeye branda sererek boyanın yüzeye sıçramasını engelleyebilir, daha temiz bir çalışma alanı elde edebilirsiniz. Boya ekipmanı siparişlerinde hızlı teslimat avantajı ile ihtiyaç duyduğunuz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Sıva alçısı seçenekleri, duvar üzerinde bulunan çatlak ve delik gibi pürüzlerin kapatılmasında sıklıkla tercih ediliyor. Duvar yüzeyinin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayan sıvalar, sıva malası yardımıyla pratik bir şekilde duvara sürülüyor. Sıva malalarının düz yüzeyleri sayesinde duvar üzerindeki pürüzleri yok edebilir, boya yapacağınız alanın kusursuz bir görünüm elde etmesine yardımcı olabilirsiniz. Eski boya kalıntısı gibi küçük pürüzlerde zımpara seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Ispatula çeşitleri, boya kovası içerisinde bulunan boya kalıntılarının kolaylıkla giderilmesini sağlayan boya ekipmanları içerisinde yer alıyor. Ayrıca bu tür aletler ile alçı sonrası duvar oluşabilecek pürüzleri de giderebilirsiniz.

 

Haibrag, boya işlemlerinde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tek bir çatı altında toplayarak alıcılarına keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Boya fırçası seçenekleri, birçok boyut seçeneği ile duvar boyama işlemlerinde rulonun erişemediği köşe gibi alanlarda kullanıcıların imdadına koşuyor. Pratik bir boya işlemi elde etmek adına su bazlı boyalarda plastik materyale sahip, sentetik yağlı boyalarda ise yağlı boyalar için özel olarak tasarlanan saplı fırçalar tercih etmeniz öneriliyor. Boya ruloları, saten ve post olarak iki farklı kategori içerisinde kullanıcılara sunuluyor. Büyük rulolardan daha ufak tasarımlara sahip olan parmak ruloları geniş ruloların erişemediği kalorifer arkası, pencere kenarları ve süpürgelik üstleri gibi alanlarda tercih edebilirsiniz.

 

Sitemizden dış cephe rulosundan spatulaya kadar aletler içerisinden alıcılarına sunulan boya malzemelerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alarak cep dostu alışveriş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.