x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Faber Castell - Faber Castell Min Super Fine 05mm 2B 60mm 127820 24'lü Tüp
Faber Castell Min Super Fine 05mm 2B 60mm 127820 24'lü Tüp
4,27 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kalem Ucu

Grafit adı verilen materyalin kille birleşmesiyle oluşan kalem ucu, farklı özellikteki yazım ve resim işlerinde kullanılır. Oldukça sert olan bu madde, doğal ortamda siyah ve gri renklerde oluyor. Kurşun kalem, boya kalemi ve uçlu kalemlerin ucunda her zaman bu madde tercih ediliyor. Bazen siyah renk için kömürden yapılan karışımdan destek alınıyor. Ucuz ve kolay bulunan bir madde olan grafit sağlık için zararlı materyaller içermez. Yazı yazarken, resim yaparken ve boyamalarda sıklıkla kullanılan uçlarla, her türlü faaliyetleri yapabilirsiniz. Kömürden yapılan uçlarla göre grafitten yapılan uçların yumuşaklığı ve parlaklığı daha fazla oluyor.

Kalem uçları olarak markaların çıkardığı, özellikleriyle ve malzeme detaylarıyla değişen birbirinden farklılık gösteren bir çok model bulunuyor. Kalem ucu çeşitleri arasında yumuşak ve kolay yazı yazmaya yardımcı olanlar daha çok tercih edilir. Tüm yazılarınızı kağıda yansıtmak için kırılmaya karşı dayanıklı olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Genel olarak yumuşaklık seviyesi 2B ve HB gibi sembollerle gösterilir. Sert, orta ve yumuşak olarak kendi aralarında üçe ayrılan uçlarla yazılarınızı zevkli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kaliteli polimer ve grafit karışımının farklı işlemlerden geçirilmesiyle hazırlanan uçlar, 0.3 mm'den 0.9 mm'ye kadar kalınlıkta oluyor.

Kullanılan malzeme ve materyallerin kalitesine göre farklılaşan kalem ucu fiyatları, her bütçeye uygun seçimlerle kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. İhtiyacınıza ve kullanacağınız alana göre seçimlerinizi yapacağınız uçlar hem bütçenize hem de kaleminize uygun olur. Her bir uç çeşidi tüp içerisinde 12'li olarak satışa sunulur. Resim ve yazılarınızı daha net bir şekilde ifade edebilmek için uç seçimlerinizde titiz davranabilirsiniz. Standart uç boyları 60 cm olarak uygun kutularda satılıyor. Tüpleri tek tek satın alabileceğiniz gibi ikili veya üçlü olarak tercih edebilirsiniz. Bu seçimler size bütçenize uygunluk açısından katkı sağlar. Kullanıcılara taşıma ve kullanma kolaylığı sunan uçları, istediğiniz kalınlıkta ve sayıda satın alarak kaliteli ve dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Siz de gerek resim çalışmalarınız gerekse yazılarınız için alacağınız farklı kalınlıktaki uçlara Haibrag sitemiz üzerinden uygun fiyat alternatifleriyle sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.