x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Minion - Minion Mn 918 Bone 50'li Kutu Bonetak
Minion Mn 918 Bone 50'li Kutu Bonetak
39,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

İş Güvenliği Kıyafetleri

İş güvenliği kıyafetleri, çalışma hayatında güvenliği ve konforu sağlamak adına tasarlanıyor. Çalışanların yaptığı işe göre şekillenen iş güvenlik kıyafetleri tasarımında kullanılan kumaş kalınlığına göre yazlık ve kışlık seçenekler sunuyor. Tulum, ceket, pantolon, yelek ve yağmurluklar iş güvenliği kıyafetlerini oluşturuyor. Her iş sektörü için farklı koruma detaylarına ve tasarımlarına sahip olan kıyafetler her bedene uyum sağlayan seçenekler sunuyor.

 

İş güvenliğini sağlayan kıyafetler trafiğin ya da iş makinelerinin yoğun olduğu iş alanlarında yapılan çalışmalarda büyük önem taşıyor. Özellikle gece çalışmalarında olası kazaları önlemek adına reflektör özellikle tasarlanan ikaz yeleği büyük önem taşıyor. Çalışanlara yüksek güvenlikli fonksiyonel kullanım sunan yelekler, kolay giyilebiliyor ve konforlu kalıbıyla hareketleri kısıtlamıyor.

 

İş güvenliği kıyafetlerinden bir diğeri olan yağmurluk, fosforlu ve reflektörlü özelliği sayesinde gece çalışmalarını güvenli kılıyor. Su geçirmez kumaş özelliği ile günün her anında en zorlu hava şartlarından bile maksimum kuruluk sağlıyor. Farklı beden aralıkları, farklı renkler ve tasarımlar sunan yağmurluklar hemen hemen her iş alanında kullanılıyor.

 

Toz maskesi ve galoş, iş güvenliğini sağlayan kıyafetleri tamamlayıcı özellikler gösteriyor. Toz maskeleri özellikle toz ve kimyasalların yoğun olduğu yerlerde çalışmak zorunda olan işçiler tarafından tercih ediliyor. Böyle alanlarda çalışanların sağlını korumadan büyük bir yere sahip olan toz maskeleri en kaliteli materyallerden üretiliyor. Galoşlar ise, hastane gibi sağlık sektöründe çalışan işçiler tarafından mikrop taşıma riskini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılıyor.

 

İş güvenliği kıyafetlerinde kişisel koruyucu donanımlar arasında yer alan bone, hemen hemen her iş alanında ve hayatın her anında kullanılıyor. Restaurantlar, hastanelerde, kuaförlerde, elektronik imaları yapılan alanlarda kullanılıyor.

 

Her iş sektörü için farklı koruma detaylarına sahip olan işçi tulumu çeşitleri çok sayıda seçenek sunuyor. Çalışanın hareket etmesini engel olmayan kalıplarda tasarlanan işçi tulumları, çok sayıda beden, renk ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

 

İş güvenliği kıyafetleri üreten markalar en kaliteli malzemeden ürettikleri ürün seçeneklerini uygun fiyat politikasıyla satışa sunuyor. Her bütçeye hitap eden seçeneklerle satışa sunulan kıyafetler kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği veriyor.

 

Haibrag üzerinden satışa sunulan çok sayıda seçenek arasından sizi olası tehlikelerden koruyan ve konfor veren iş güvenliği kıyafetlerini kolaylıkla seçebilir ve evinizin konforunda sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.