Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 92 ürün bulunmaktadır.

Mcdodo

Günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre tercih edilebilecek Mcdodo mobil aksesuar ürünleri, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Şarj aleti, şarj kablosu, kablosuz şarj, powerbank ve kulaklık gibi mobil teknolojiyi destekleyen Mcdodo ürünleri, kalite ve özgün tasarım farkıyla öne çıkar. Hayatınızı kolaylaştıracak teknoloji ürünleri seçeneklerini bu yerli markanın kaliteli ürün seçenekleri arasında bulursunuz. İnovatif ürünlerle dünya çapında tanınan markanın uygun fiyat avantajlarından da yararlanırsınız. 

Her Bütçeye Uygun Mcdodo Ürün Fiyatları ve Çeşitleri

Dayanıklı, kullanışlı, pratik ve şık tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak Mcdodo ürün seçenekleri arasında yenilikçi çözümler sunan ürünler ile hayatınızı kolaylaştırırsınız. Dönüştürücü kablo seçeneklerini değerlendirerek teknolojik cihaz kullanımlarınızı daha pratik ve kolay hale getirebilir, kablosuz şarj modellerine göz atarak telefon şarj ederken kablosuz şarj kolaylığından yararlanabilirsiniz. Görüntü aktarım kablolarını keşfederek istediğiniz cihazlar arasında görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Çoklayıcı kablo seçeneklerini inceleyerek birçok farklı işi bir arada yapma kolaylığına sahip olabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri sağlamlık, kalite, işlevsellik özellikleriyle beğeni toplar. Araç çakmak şarjı, çoklu şarj veya yüksek hızlı şarj gibi şarj modelleri telefon şarj etmeyi pratik ve kolay hale getiren ürün seçenekleri arasında yer alır. Mcdodo dijital verileri depolama kolaylığı sunan powerbank modellerinde de yenilikçi kullanım olanakları sunar. Günlük telefon kullanımında pratik detaylara sahip olmak için markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tablet, telefon, bilgisayar odaklı işleri kolaylaştıracak teknolojik çözümleri markanın ürün tasarımlarını sayfamızdan inceleme olanağınız vardır. Tablet kalemi, telefon tutucu, uzun şarj kablosu, 3 n 1 şarj kablosu, hızlı şarj kablosu, görüntü ve ses kabloları, çevirici ve dönüştürücüler gibi birçok pratik teknoloji ürününü markanın yüksek kalite ürün seçenekleri arasında bulursunuz. Yüksek kalite ve işlevsellik sunan Mcdodo teknoloji ürünlerini sitemizden inceleyebilir, yenilikçi çözümlerle hayatınızı her zaman kolaylaştırabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Mcdodo Modelleri

Dünya çapında tanınan yerli marka Mcdodo yüksek performansı, dayanıklı, kaliteli ve işlevsel teknolojik ürün olanaklar sunar. Akıllı telefonların günlük hayatta kullanımını kolaylaştıran, çok yönlü kullanım imkanları yaratan teknolojik ürünleri markanın ürünleri arasında bulmak mümkündür. Mcdodo powerbank modelleri son teknoloji donanımlarla fark yaratan modellerdir. Dijital göstergeli, manyetik ekranlı powerbank modelleri telefon ve powerbankın birlikte çalışmasını sağlayan ileri teknolojiye sahiptir. Video ve ses oynatabilme özelliği ile cihaz ek bir sistem katar. Çoklu uyumluluk özelliği ile tüm akıllı telefonlara uygundur. Mcdodo hızlı şarj kabloları Android ve Iphone uyumlu esnek ve güçlü performans sunan pratik ürün seçenekleridir. Dijital ekran özelliği olan hızlı şarj kablolarında şarj durumu dijital ekrandan takip edilebilir. Mcdodo type c kablolar simetrik ve minimal tasarımla yenilikçi çözümler sunar. Hızlı şarj, hızlı veri transferi, çok yönlü kullanım kolaylığı sağlayan type c kablo modelleri takması ve kullanımı kolay kablo modellerlidir. Bu kablolar daha fazla elektrik taşıyabildiği için bilgisayar, tablet ve telefonları kolaylıkla şarj edebilir. Marka her zaman yenlikçi mobil teknoloji çözümlerine ekonomik olanaklarla ulaşmanızı sağlayan kaliteli ürünler tasarlar. Lightning kablolar mobil cihazlara bilgisayar, kamera, monitör gibi cihazları bağlamayı sağlayan kompakt kablo seçenekleridir. Eşzamanlı, hızlı şarj olanağı sunan type c Lightning kablolarla hayatınızı çok kolaylaştırabilirsiniz. Markanın dönüştürücü çeşitleri ise uygun giriş portu olmayan cihaz durumlarına pratik çözümler sunar. Bağlantı sorunlarını tek bir aparat ile çözmenizi sağlar. Ses ve görüntü sistemlerinde bağlantı paylaşımını dönüştürücü kablo modelleriyle çözebilirsiniz. Mcdodo çoklayıcı kablo, dijital ses kablosu, çoklayıcı soket, 2 n 1 lightning-audo gibi dönüştürücü seçeneklerinde yüksek kalite performansını yakalamanızı sağlayıcı ürün çeşitleri sunar. Yüksek performanslı Mcdodo ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Mcdodo Ürünleri Farklı Cihazlarla Uyumlu mu?

Android ve Iphone cihazların hepsinde uyumlu olan Mcdodo ürünleri olduğu gibi sadece iPhone için üretilen ürün modelleri de vardır. Örneğin; Mcdodo CA-1060 Dijital Ekranlı iPhone Hızlı Data-Şarj Kablosu 3A, iPhone cihazlarda hızlı şarj sağlar ve Apple cihazların hepsinde yüksek performans sunar. Mcdodo 3 in 1 şarj kabloları farklı akıllı telefonları bir arada şarj etme imkanı yaratır. Tüm akıllı telefonları şarj edebilir. Markanın Apple Watch için kablosuz şarj gibi marka ve modele özel ürünleri de bulunur. Mcdodo ürünlerinde bazı özellikler bazı cihazlar için tasarlanmıştır. Örneğin, 3 n 1 kablosuz şarj ünitesindeki mıknatıs özelliği 12 serisi iPhone telefon modelleri için tasarlanmıştır. Lightning kablolar ve type c kablolarda tüm akıllı telefonlara uyan modeller bulunur. Type c kablolar, c bağlantı modu olan tüm cihazlarda çalışır. Thunderbolt 3 veya USB-C özellikli cihazlara ve ekranlara bağlanma kolaylığı sağlayan Mcdodo Thunderbolt 3 Intel 100W Type-c to Type-c Yüksek Hızlı Veri Aktarım Kablosu tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler gibi cihazlarda kullanılabilir. Markanın ürünlerini tercih ederken ürün açıklamalarına bakarak kolayca tercihlerinizi yapabilirsiniz. Tüm ürün açıklamalarında cihaz uyumluluk durumu net bir şekilde açıklanır. Tüm cihazlara uyumlu Mcdodo ürünlerini keşfederek pratik seçimler yapabilirsiniz. Cihazlarınıza uygun hızlı şarj kablosu, dönüştürücü, çoğaltıcı gibi işlevsel ürünler markanın yüksek kalite standartlarından yararlanabilirsiniz. Her cihaza uyan, farklı cihazları bir arada kullanmayı kolaylaştıran Mcdodo marka çok yönlü teknolojik ürünlerle teknoloji kullanım olanaklarınızı geliştirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan geniş ürün seçenekleri arasında seçimlerinizi yapabilir, uygun fiyatlarımızın yanında kampanyalarımız ve indirimlerimizle de bütçenize uygun seçeneklerle alışveriş yapabilirsiniz.

Mcdodo Ürünleri Dayanıklı mıdır?

Bükülme kopmalara karşı dayanıklı olan Mcdodo kablo çeşitleri yüksek kalite standartları sunar. Çok katmanlı koruma yapısıyla dikkat çeken şarj kablolarında düğüm önleyici özellik bulunur. Özel tasarım kablo uçları cihaz kullanım esnasında oluşabilecek kopma, yıpranma gibi sorunları önler. Powerbank modellerinde elektromanyetik alan koruması, yabancı cisim koruması gibi sağlamlığı artıran özellikler bulunur. Mcdodo ürünleri çok dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Özel tasarım detaylarıyla telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlarda kullanılırken yıpranmaz. Alüminyum alaşımlı dönüştürücüler dayanıklı yapı ve işlevselliği bir arada sunar. Sürekli bozulan şarj kablosu sorununa kesin çözüm olan kablo modelleri bükülme, kıvrılma, dolanma sıkıntısı olmadan özgürce şarj imkanı yaratır. Basınca ve darbeye karşı dayanıklı olan şarj kablosu modellerinde otomatik şarj kesme özelliği bulunan örgü kablo seçenekleri de vardır. Hayatı kolaylaştıran özellikleriyle Mcdodo ürünleri yüksek kalite farkıyla sağlam ve dayanıklıdır Sadece kullanılan malzeme açısından değil kullanımda ortaya çıkacak yıpranma sorunları engelleyen tasarım farkıyla da dayanıklı ürünlerdir. Şarj takılıyken oyun oynama, sosyal medyada dolaşma gibi kullanımlarda rahatlık sağlar. Şarj takılıyken telefonu istediğiniz gibi tutabilirsiniz. Kablo sorun yaratmaz. Bükülme ve düğümlenme gibi surunlar olmaz. Markanın özel tasarım kablolarında bükülme, kırılma, kopma gibi sorunları engelleyen donanımlar bulunur. Şarj kablosu, dönüştürücü, powerbank, telefon tutucu gibi birçok farklı ürünü bu markadan aldığınız uzun ve kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat olanaklarından yararlanarak hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik ürünlere kalite garantisiyle sahip olabilirsiniz. Sağlam, dayanıklı, işlevsel ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Markanın ürün kalitesine ve sağlamlığına her zaman güvenebilirsiniz. Bir tek aparatla birçok işi daha pratik yapma kolaylığını yakalayabilir ya da telefonunuzu hızlı şarj edebilir, şarj ederken kablo sorunları yaşamaktan da kurtulabilirsiniz. Markanın sağlam, kaliteli ve çok işlevsel ürünlerini sitemizden indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.