sadsad x
asdasd

 

Grangos - Grangos GRKM05-SET 1550W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
Grangos GRKM05-SET 1550W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
1.839,24 TL
Kargo Bedava!

 

Grangos - Grangos GRKM05-TEK 1550W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
Grangos GRKM05-TEK 1550W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
1.274,13 TL
Kargo Bedava!

 

Grangos - Grangos GRKM09-SET 750W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
Grangos GRKM09-SET 750W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
1.053,00 TL
Kargo Bedava!

 

Grangos - Grangos GRKM09-TEK 750W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
Grangos GRKM09-TEK 750W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
835,38 TL
Kargo Bedava!

 

Grangos - Grangos GRKM21-SET 2000W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
Grangos GRKM21-SET 2000W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi Setli
2.372,76 TL
Kargo Bedava!

 

Grangos - Grangos GRKM21-TEK 2000W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
Grangos GRKM21-TEK 2000W Profesyonel Plastik Boru Kaynak Makinesi - Tek Makina
2.190,24 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion KF10-S1 700W Pprc Plastik Boru Kaynak Makinesi Set
Fusion KF10-S1 700W Pprc Plastik Boru Kaynak Makinesi Set
1.926,60 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion SF3-TEK 700 W Plastik Boru Kaynak Makinesi
Fusion SF3-TEK 700 W Plastik Boru Kaynak Makinesi
1.074,45 TL
Kargo Bedava!

 

Kl Pro - KL PRO KLMMA160 160 Amper İnverter Kaynak Makinesi Kl Pro - KL PRO KLMMA160 160 Amper İnverter Kaynak Makinesi (1)
KL PRO KLMMA160 160 Amper İnverter Kaynak Makinesi
7.675,20 TL
Kargo Bedava!

 

Kl Pro - KL PRO KLMMA200 200 Amper İnverter Kaynak Makinesi
KL PRO KLMMA200 200 Amper İnverter Kaynak Makinesi
9.434,10 TL
Kargo Bedava!

 

Bensco - Bensco BSKM05 1550Watt Pro Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi Bensco - Bensco BSKM05 1550Watt Pro Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi (1)
Bensco BSKM05 1550Watt Pro Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi
1.287,00 TL
Kargo Bedava!

 

Bensco - Bensco BSKM09 750W Mini Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi Bensco - Bensco BSKM09 750W Mini Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi (1)
Bensco BSKM09 750W Mini Tip Plastik Boru Kaynak Makinesi
717,60 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion MİNİ Plastik Boru Kaynak Makinası
Fusion MİNİ Plastik Boru Kaynak Makinası
2.000,70 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion SBT5 Plastik Boru Kaynak Makinası
Fusion SBT5 Plastik Boru Kaynak Makinası
2.667,60 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion SD12 Plastik Boru Kaynak Makinası
Fusion SD12 Plastik Boru Kaynak Makinası
2.371,20 TL
Kargo Bedava!

 

Fusion - Fusion SF3 700W Plastik Boru Kaynak Makinası Fusion - Fusion SF3 700W Plastik Boru Kaynak Makinası (1)
Fusion SF3 700W Plastik Boru Kaynak Makinası
2.445,30 TL
Kargo Bedava!
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kaynak Makineleri: İşlerinizi Kolaylaştıran Güçlü Araçlar

Elektrik akımının verdiği ısıyla metalleri ve alaşımları birleştiren kaynak makineleri metal iş endüstrisinde önemli bir yere sahiptir. Kaynak makinesi ile istediğiniz metal ev alaşımları birleştirebilirsiniz. Kaynak makineleri çok güçlü araçlardır ve işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Yüksek kalitede sonuçlar veren kaynak makinesi seçeneklerine yeni nesil, ödüllü alışveriş sitemizin sayfalarından güvenle ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Kaynak Makineleri Nedir? Temel İşlevleri ve Çalışma Prensipleri

Benzer yapıda metallerin ısı ile eritilip birleştirilmesine kaynak denmektedir. Kaynak makineleri temel olarak elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüşmesini kullanır. Elektrik akımındaki zıt uçların birleşmesi ile bu olay gerçekleşir. Kaynak makinesinin temel işlevi ısı yardımıyla metal ve alaşımları birleştirmektir. Kaynak makineleri metallerin birbirine kaynaması sağlanır. Kaynak makineleri elektrik direnç kaynağı ve alın kaynağı olmak üzere iki şekilde üretilir.

Kaynak Makinesi Türleri ve Kullanım Alanları

Kaynak makineleri kullanım alanına göre farklı tasarımlarda olur. Kullanım alanlarına göre kaynak makinelerinin farklı teknik özellikleri vardır. Kaynak su altı gibi alanlarda da yapılabilir. Kaynak yapılan alanlar oldukça fazladır. Kaynak makinesi türleri;

  • İnverter kaynak makineleri
  • Tig kaynak makineleri
  • PVC kaynak makineleri
  • Gazaltı kaynak makineleri

Elektrod Kaynak Makineleri: Esneklik ve Kontrol

Kullanılan elektrodun yanması ile kaynak yapılmasını sağlayan elektrod kaynak makineleri esneklik ve kontrol sağlar. Kaynak için gerekli metali tüketilen elektrod sağlar. Gazaltı kaynak makinesi olarak da bilinir. Elektrod kaynak kolay öğrenilebilen kaynak sistemidir. Metallerin elektrik gerilimindeki davranışı buradaki odak noktadır. En kaliteli elektrod kaynak makinesi çeşitlerini sitemizden avantajlı fiyat olanaklarıyla tercih edebilirsiniz.

MIG/MAG Kaynak Makineleri: Hız ve Verimlilik

Sarf elektrodu ve kaynak yapılacak malzeme arasında bir elektrik arkı oluşturan MIG/MAG kaynak makineleri hızlı ve güçlüdür. Demir dışı metallerin kaynak yapımında kullanılır. İnert gazlar ve gaz karışımlar bu kaynak türünde koruyucu olarak yer alır. MIG ve MAG arasındaki temel fark koruyucu gazın türünden kaynaklanır. Gaz altı kaynak usulü olarak da bilinen MIG/MAG kaynağında kullanılan makinelerdir. Bu güçlü kaynak makinelerini sitemizden yüksek kalite farkıyla bulabilirsiniz.

TIG Kaynak Makineleri: Hassas ve Kaliteli İşler İçin

Çok yönlü kaynak makinesi olan TIG kaynak makineleri birbirinden farklı işlemler için kullanılabilir. Kaliteli ve hassas kaynak işlerinde bu makineleri tercih edebilirsiniz. Bir ark kaynağı çeşidi olan tungsten asal gaz kaynağın temelini oluşturur. Çapaksız kaynak dikişlerinin sağlanması gereken terlerde bu makineler tercih edilir. Yüksek kalite kaynak yapmak için TIG kaynak makinelerini kullanabilirsiniz.

Kaynak Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaynak makinesi satın alırken her şeyden önce yapılacak işin ne olduğuna bakmak gerekir. Farklı alanlarda kullanılan kaynak makinesi çeşitleri farklı olur. Makine kapasitesi işin türüne göre belirlenebilir. Kullanım kolaylığı bir makinede aranması gereken özelliklerden biridir. Güvenlik donanımı da dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Garanti sürecine de dikkat etmek gerekir. Güvenilen bazı markalar vardır. Bu markaların makineleri güçlü ve kaliteli olur. Haibrag alışveriş sitemizin kullanıcı dostu sayfalarında sadece en güvenilir markaların yüksek kalitede kaynak makinelerine ulaşabilirsiniz.

İşin Türü ve Makinenin Kapasitesi

Kaynak nerede ve ne için yapılıyorsa makine de ona göre seçilmelidir. İşin türü ve makinenin kapasitesi doğru orantılıdır. İşin türüne ve kullanım alanına göre en doğru seçimi yapmak için sayfalarımıza göz atabilirsiniz. En uygun makineyi kolaylıkla bulabileceğiniz kullanıcı dostu sayfalarımızda, ayrıca indirim ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

Bir kaynak makinesinin pratik ve kolay kullanılması yapılan işin kalitesi açısından önemlidir. Makinenin tutuşu ve kullanım olanaklarına dikkat etmek gerekir. Kaynak makinesinde güvenlik en önemli özelliklerden biridir. Güvenli kullanım sunan makine seçeneklerini sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Dayanıklılık ve Garanti Süreci

Kaynak makinesi alırken garanti sürecine özellikle dikkat etmek gerekir. Herhangi bir sorun çıktığında garanti kapsamında makinenin bakımı yapılmalıdır. Dayanıklı makinelerde bu tür sorunlar yok denecek kadar az yaşanır. Dayanıklı ve kaliteli kaynak makinesi çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, markamızın güvencesi ile satın alarak kullanabilirsiniz.

Kaynak Makinelerinde Güvendiğimiz Markalar

Kaynak makinesi üretiminde ve tasarımında bazı markalar kalite farkıyla öne çıkar. Bazı markaların makineleri en kaliteli makineler olarak bilinir. Fusion, KL Pro, Bensco bu alanda öne çıkan markalardır. Bu markaların farklı kullanım alanları için tasarlanmış özel makine çeşitleri vardır. Kullanım alanı ve iş türüne göre farklı makine seçenekleri bulunur.

Fusion: Güvenilirlik ve Yenilikçilik

Güvenilir kaynak makinesi denilince ilk akla gelen markalardan biri Fusion’dur. Fusion boru kaynak makinesi en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Yenilikçi ürün seçenekleriyle Fusion kalite ve güvenlik açısından yüksek standartlar sunar.

KL Pro: Kullanıcı Dostu ve Kaliteli Ürünler

Kullanıcı dostu kaynak makineleri ile ön plana çıkan KL Pro yüksek kalite markalardan biridir. Kolay kullanım olanakları sunan KL Pro kaynak makinesi çeşitlerine yeni nesil ödüllü alışveriş sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Orijinal marka ürünleri indirimli fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

Bensco: İleri Teknoloji ve Uzun Ömürlülük

Dayanıklı ev uzun ömürlü kaynak makinesi seçenekleriyle dikkat çeken Bensco ürünlerine Haibrag ödüllü alışveriş sitemizden ulaşabilirsiniz. En iyi mar4kaların kaliteli ve avantajlı kaynak makinesi çeşitlerini Haibrag’ten indirimli fiyatlarla satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Doğru kaynak makinesini seçmek için sayfalarımızda yer alan ürünleri incelemeniz yeterlidir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.