x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Takım Çantası Çeşitleri ve Fiyatları

 

Takım çantası genellikle tesisat ve inşaat ustaları tarafından çalışma hayatında sıklıkla kullanılıyor. Tesisat ve inşaat alanlarının dışında günlük hayatta da kullanılabilen takım çantası çeşitleri Haibrag tarafından sizler için satışa sunuluyor. Tesisat ve tamirat işlerinizi yaparken sahip olduğunuz ürünleri rahat ve kolay bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz takım çantalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çalışma esnasında takım çantası sayesinde aletlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dayanıklı gövdeleri sayesinde birçok ürünü aynı anda bünyesinde taşıyabilen takım çantaları kolay taşınabilir olma özelliğe sahip bir şekilde üretiliyor. Darbelere karşı son derece dayanıklı, göz dolduran takım çantası çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 

Genel olarak dikdörtgen şekilde tasarlanan takım çantası çeşitleri fonksiyonel kullanım sağlıyor. Sert plastik gövdeleri ve düz tabanları sayesinde takım çantanız zemine kolayca uyum sağlıyor. Konforlu bir kullanım sunuyor. Genel olarak siyah-sarı, beyaz-kırmızı ve siyah-turuncu gibi renklerde tasarlanan takım çantaları farklı ve canlı renklerde de tasarlanıyor. Takım çantası çeşitlerine göz atarak beğendiğiniz bir tasarıma sahip olan takım çantasını satın alabilirsiniz.

 

Bölmeli organizer özelliği bulunan takım çantası modelleri sahip olduğu bölmeleri sayesinde malzemelerinizi gruplandırarak toplu bir şekilde rahatça muhafaza etmenizi sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuzda aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Çantalar kapaklı tasarıma sahip olduğu için küçük boyutlardaki çivi, vida, plastik, dübel gibi malzemeleri kaybetmez ve saklayabilirsiniz. Geçmeli kapanma özelliği sayesinde yanlışlıkla kapak ya da bölmeler açılmıyor ve malzemeler çanta içerisinden dışarı çıkamıyor. Dilerseniz metal kilitler kullanarak hırsızlıklara karşıda malzemelerinizi koruyabilirsiniz. Üst kapak kısmında bulunan geniş tutma yerleri sayesinde kolayca farklı yerlere taşıyabiliyorsunuz. Ürünü maksimum derecede doldurduğunuzda dahi sağlam sapları sayesinde taşımakta zorluk çekmezsiniz.

 

Takım çantası fiyatları ürünlerin çeşitli özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Ürünlerin boyutları, bölme sayısı, markası gibi birçok farklı değişkene bağlı olarak ürünlerin fiyatları belirleniyor. Sizde ihtiyacınız olan büyüklükteki ve beğendiğiniz tasarımdaki takım çantası modellerini bulabilmek için ürünleri inceleyebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak ve düzenli bir şekilde çalışabilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanan takım çantası modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.