Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Roller Kalem

Dolma kalem ile tükenmez kalem arasında bir yapıda olan roller kalem, hem ergonomik hem de daha iyi yazım sağlar. Daha çok imza kalemi olarak bilinen ürün, parlak yazı stiliyle hoş bir görünüm oluşturur. Sert alanlara yazarken daha az efor harcamanıza yardımcı olan kalemler, yüzeylerde dolma kalem etkisi bırakır. Bu sebeple sert yüzeylerde başarılı sonuçlara ulaştıran kalemleri kullanmak daha etkili yazıların oluşmasına yardımcı olur. İçinde bulunan kartuşlarındaki mürekkep zamanla tükeneceğiz için belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Çelik kullanılarak yapılan kalemin dış yüzeyi bu sayede uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. Kalemler üzerine isim yazılarak kişisel kullanıma uygun hale getirilir.

Genellikle iş insanları tarafından tercih edilen kalemler, şıklığı ve kalitesiyle öne çıkar. Bu tarz kalemler hediye olarak iyi bir alternatif olur. Üzeri isimli olarak sevdiklerinize özel günlerinde farklı seçimler yapabilirsiniz. Kullanılan malzemenin kalitesine ve isim yapan markalara göre değişen roller kalem fiyatları bütçenize uygun olarak seçilir. Geniş kullanım alanına sahip olan kalemlerin yazı stilinize göre uç kısımları farklı incelikten tercih edilir. İmza atarken ve ince yazılarda 0.5 uçlar daha estetik görünüm sunar. Normal yazılarda ise 0.7 uçlar size kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım açısından hem şıklık hem de rahatlık sağlayan kalemler yıllarca güvenle kullanılır. Uçlarının değişimini kolaylıkla yapacağınız bu ürünler, farklı yazım şekliyle ve ergonomik yapısıyla her alanda hoş görünümlü yazılar yazabilmenize imkan tanır.

Dolma kaleme benzemesi sebebiyle kullanıcılar tarafından tercih edilen Rollerlar, marka ve kalite açısından farklı içerikleriyle öne çıkar. Parlak ve ince çizgilere sahip olan kalemlerin metal aksamları dayanıklı materyallerden üretilir. Haibrag sitemiz sizler için bu kalemleri geniş bir aralıkta beğenilere sunuyor.

Farklı tasarımları ve renk kartelasıyla beğenilere sunulan kalemleri, kendi zevkinize uygun olarak kolaylıkla temin edebilirsiniz. Siz de hem bütçenize hem de zevkinize uyan tüm kalem ve aksesuarlarını güvenli bir şekilde sitemizi kullanarak satın alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize doğum günü ve yeni iş değişimlerinde adının yazılı olduğu kalemlerden hediye sunumları yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.