sadsad x
asdasd

faber-castell-header.jpg (116 KB)

 

Faber Castell - Faber Kalemtraş Metal Kapakli 055100
Faber Kalemtraş Metal Kapakli 055100
23,33 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Keçeli Kalem Mavi Tekli Faber Castell - Faber Castell Keçeli Kalem Mavi Tekli (1)
Faber Castell Keçeli Kalem Mavi Tekli
8,04 TL

Aynı Gün Kargo

3

  İş Gününde Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Keçeli Kalem Siyah Tekli
Faber Castell Keçeli Kalem Siyah Tekli
9,90 TL

Aynı Gün Kargo

3

  İş Gününde Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Gold Edition Sınav Seti
Faber Castell Gold Edition Sınav Seti
46,28 TL

Aynı Gün Kargo

Faber Castell Asetat Kalemi S Serisi Siyah 152399 Tekli
28,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi M Serisi Mavi 152551 Tekli Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi M Serisi Mavi 152551 Tekli (1)
Faber Castell Asetat Kalemi M Serisi Mavi 152551 Tekli
27,58 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi S Serisi Mavi 152351 Tekli Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi S Serisi Mavi 152351 Tekli (1)
Faber Castell Asetat Kalemi S Serisi Mavi 152351 Tekli
28,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Beyaz Silgi 188530
Faber Castell Beyaz Silgi 188530
8,05 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell 18 Renk Fosforlu Kalem Faber Castell - Faber Castell 18 Renk Fosforlu Kalem (1)
Faber Castell 18 Renk Fosforlu Kalem
381,36 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Stick Yapıştırıcı 20 gr Faber Castell - Faber Castell Stick Yapıştırıcı 20 gr (1)
Faber Castell Stick Yapıştırıcı 20 gr
25,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Kırmızı Faber Castell - Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Kırmızı (1)
Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Kırmızı
69,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Boya Kalemi Pitt Monochrome Seti Faber Castell - Faber Castell Boya Kalemi Pitt Monochrome Seti (1)
Faber Castell Boya Kalemi Pitt Monochrome Seti
1.296,51 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Faber Castell - Faber Castell Fosforlu Kalem Mat Gövde Mavi 154851 Tekli Faber Castell - Faber Castell Fosforlu Kalem Mat Gövde Mavi 154851 Tekli (1)
Faber Castell Fosforlu Kalem Mat Gövde Mavi 154851 Tekli
23,65 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi S Kırmızı 152321 Tekli Faber Castell - Faber Castell Asetat Kalemi S Kırmızı 152321 Tekli (1)
Faber Castell Asetat Kalemi S Kırmızı 152321 Tekli
24,82 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Mavi Faber Castell - Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Mavi (1)
Faber Castell Kurşun Kalem Köşeli Mercanlı 12'li Mavi
69,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Boya Kalemi Goldfaber Aqua 12 li Faber Castell - Faber Castell Boya Kalemi Goldfaber Aqua 12 li (1)
Faber Castell Boya Kalemi Goldfaber Aqua 12 li
230,09 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Orman Yeşili Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Orman Yeşili (1)
Faber Castell Metalik Markör Orman Yeşili
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Antrasit Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Antrasit (1)
Faber Castell Metalik Markör Antrasit
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Deniz Mavisi Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Deniz Mavisi (1)
Faber Castell Metalik Markör Deniz Mavisi
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Turkuaz Renk Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Turkuaz Renk (1)
Faber Castell Metalik Markör Turkuaz Renk
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Bakır Renk Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Bakır Renk (1)
Faber Castell Metalik Markör Bakır Renk
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Gümüş Renk Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Gümüş Renk (1)
Faber Castell Metalik Markör Gümüş Renk
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Altın Renk Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Altın Renk (1)
Faber Castell Metalik Markör Altın Renk
28,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Metalik Markör Set 12 li
Faber Castell Metalik Markör Set 12 li
354,92 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Faber Castell

Kırtasiye ürünlerinin ve ofis malzemelerinin üretimi konusundaki iddialı tarzını her dönem konuşturan Faber Castell, kaliteli ürün tasarımlarıyla beğeni kazanıyor. Üretim sürecinde tercih edilen kaliteli malzemeler sayesinde markanın ürünleri, kişilere uzun süreli kullanım ömrünü vaad ediyor. Büyük küçük her yaş grubuna hitap eden ürün çeşitliliği aynı anda pek çok ihtiyacı karşılamayı amaç ediniyor.

 

Kalemden yapıştırıcı çeşitlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Faber Castell, her dönem kullanıcıların ihtiyaçlarını baz alarak üretimlerine devam ediyor. Kullanım alanı fazlasıyla geniş olan kalem çeşitleri marka kalitesiyle bir araya gelerek bambaşka bir boyut kazanıyor. Ürünlerin ergonomik tasarımları uzun süreli kullanımlarda dahi elleri yormuyor. Bu detay özellikle çocuk kullanıcılar için büyük bir avantaj oluşturuyor.

 

Kalem çeşitleri arasında tükenmez, kurşun, fosforlu, keçeli ya da çizim gibi farklı alternatifler mevcut. Hatta yazı tahtaları üzerinde rahat bir şekilde yazı yazmanızı sağlayan kalem seçenekleri de var. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kısa süre içerisinde rahatça bulma şansınız ortaya çıkıyor.

 

Bazen hobilerin yapılmasında bazen eğitim alanında bazen de iş sektöründe ihtiyaç duyulan yapıştırıcı çeşitlerinin tamamı Faber Castell, ürün yelpazesi içerisinde mevcut. Sıvı ya da katı halde üretilen yapıştırıcı çeşitleri özel etkili formülleri sayesinde ekstra bir işleme gerek duymadan ürünlerin yapışmasını sağlıyor. Seçenekler arasında bulunan hamur tipi yapıştırıcı modelleri de son dönemlerde rağbet görüyor.

 

Boya konusundaki kalitesini de uzun yıllar önce kanıtlayan Faber Castell markası, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürünler üretiyor. Bu sayede markanın ürünleri oldukça geniş bir kitle tarafından ilgi görüyor.

 

Ürünlerin özellikleriyle birlikte fiyat aralıkları da merak uyandıran detaylar arasında yer alıyor. Faber Castell kalitesiyle üretilip satışa sunulan her bir ürün için belirlenen fiyat aralıkları farklıdır. Skalanın şekilde almasında ürünlerin üretim materyalleri ve özellikleri gibi detaylar büyük rol oynuyor. Geniş ürün çeşitliliği arasında hem bütçeniz hem de ihtiyaçlarınız için uygun bir seçenek kolayca bulmanız mümkün.

Kalemler, silgiler, kalem kutuları gibi pek çok kırtasiye ürününü günlük hayatta sıklıkla kullanmaktayız. Günümüzde bu alanda en kaliteli ürünler üreten markalardan biri şüphesiz Faber Castell’dir. Çizim yaparken, çizimlerimizi renklendirirken, ders çalışırken, not alırken kalemlere ve silgilere ihtiyacımız olur. Bu alanda en başarılı işler yapan markalardan biri olan Faber Castell boya kalemleri, fosforlu kalemler, kurşun kalemler, silgiler, kalemtıraşlar üretmektedir. Okul, ofis veya kırtasiye alışverişine çıkan pek çok insan kalite ve yüksek performans için bu markayı tercih etmektedir. 219 adet ürünün olmasıyla hem profesyonel hem de kişisel amaçlarla ürün satın alan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Oldukça geniş olan ürün kataloğu sayesinde her çeşit kalem, silgi, kalem çantası, yapıştırıcı, sulu boya gibi ürünler bulmak mümkündür. 7’den 70’e herkesin kırtasiye ihtiyacını karşılayacak ürünler mevcuttur. Kısacası Faber Castell, kırtasiye ürünü almak isteyen herkesin mutlaka uğraması gereken bir markadır.

Faber Castell Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Faber Castell kırtasiye ve özellikle çizim alanında pek çok ürün üretmektedir. Kaliteli olmasından ötürü yoğun bir alıcı kitlesi bulunmaktadır. Her bireyin ihtiyaç duyacağı ürünleri üretmektedir. Faber Castell’in ürettiği ürün çeşitleri şu şekildedir: boya kalemleri, parmak boyası, sulu boya, pastel boya, guaj boya, kurşun kalem, uçlu kalem ve kalem ucu, kalemtıraş, yapışkanlı not kâğıdı, fosforlu kalem, keçeli kalem, yapıştırıcı, silgi profesyonel çizime uygun kalemler, fırça, asetat kalemi, imza kalemi, roller kalem, markör ve koli kalemi, kalem kutusu, oyun hamuru. Gördüğünüz üzere okul ve ofis gibi ortamlar için gerekli olabilecek her türlü kalem Faber Castell tarafından satılmaktadır. Ürünlerin oldukça uzun süre kullanılmasından ötürü kırtasiye ürünü almak isteyen pek çok kişinin tercih ettiği bir markadır. Uzun süreli kullanım, kalite, yüksek performans gibi özellikler sayesinde kırtasiye ürünü alıcılarının uğradığı bir marka olmuştur. Yüksek performanslı olmasına rağmen ürünler oldukça uygun fiyatlıdır. Günümüzde pek çok yerde bu markanın ürünlerini görmek mümkündür. Tüm bunların yanında ürünlerin şık tasarımı ve paketi ile insanların ilgisini çekmektedir.

Faber Castell’de Hangi Teknik Çizim Malzemeleri Bulunmaktadır?

Faber Castell, teknik çizim yapan bireylere de ürün üretmektedir. Goldfaber Dereceli Kalem Çizim Seti, içerisinde 8 parça bulundurmaktadır. Çizim yapan kişiler için oldukça iyi bir settir, içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcuttur. Ürünün içeriğinde 1 adet yumuşak silgi, 1 adet kalemtıraş ve 6 adet kalem bulunmaktadır. Ürünün içeriğindeki kalemlerin her birinin derecesi farklıdır. HB, 2B, 3B, 4B, 6B, 8B dereceli olmak üzere toplamda 6 adet kalem bulundurmaktadır. Eğer isterseniz kalemleri tek tek de satın alabilirsiniz. Ancak bu ürün fiyat açısından tek tek alıma göre oldukça uygundur. İçerisinde kalemtıraş ve silgi bulunmasından ötürü çizimleriniz için bu setin haricinde hiçbir şeye ihtiyacınız kalmayacak.

Faber Castell’de Okula Yeni Başlayan Minikler İçin Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Faber Castell’in 219 adet ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu okula yeni başlayan miniklere hitap edebilmektedir. Sulu boya, fırça, pastel boya, parmak boya, kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, kalem kutusu, oyun hamuru, keçeli kalem, boya kalemleri gibi ürünler okula yeni başlayanlar için oldukça uygundur. Şık ve aynı zamanda kullanımı kolay olan tasarımları sayesinde okul çağındakilerin oldukça rahat kullandığı ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler uzun süre boyunca bozulmadan ve kalitesi eksilmeden kullanılabilmektedir. Bu sebeple pek çok ebeveyn, okul alışverişi için Faber Castell’i tercih etmektedir. Ürünlerin tasarımı sebebiyle de çocukların ilgisini çekmektedir. Günümüzde en çok sevilen kırtasiye markalarından biri elbette ki Faber Castell’dir.

 

Aradığınız Faber Castell ürününe haibrag.com sayfası üzerinden ulaşıp kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.