sadsad x
asdasd

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Kırmızı Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Kırmızı (1)
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Kırmızı
40,58 TL

Aynı Gün Kargo

Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Mavi
40,58 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Siyah Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Siyah (1)
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Siyah
40,58 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Kırmızı Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Kırmızı (1)
Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Kırmızı
37,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Siyah Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Siyah (1)
Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Siyah
37,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Karton Klasör SLT-9950 Esselte - Esselte Karton Klasör SLT-9950 (1)
Esselte Karton Klasör SLT-9950
33,06 TL

Aynı Gün Kargo

Esselte Poşet Dosya A4 SLT-4798 100'lü
55,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Mavi Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Mavi (1)
Esselte Büro Klasörü Eko Dar SLT-9945 Mavi
49,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Turuncu
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Turuncu
40,58 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte 4799 Poşet Dosya A4 11 Delikli 100' lü
Esselte 4799 Poşet Dosya A4 11 Delikli 100' lü
66,62 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Mavi Esselte - Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Mavi (1)
Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Mavi
147,36 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Yeşil
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Yeşil
40,58 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Yeşil 24'lü Koli
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Yeşil 24'lü Koli
900,62 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Turuncu 24'lü Koli
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Turuncu 24'lü Koli
900,62 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Esselte - Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Kırmızı 24'lü Koli
Esselte Büro Klasörü Eko Geniş SLT-9940 Kırmızı 24'lü Koli
900,62 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Esselte

Esselte markasında başarılara imza atılmıştır. Arşiv dosyası, dosya, A4 kâğıdı gibi ürünler yaparak daha kaliteli saklama koşullarına değinmiş bulunuyor. Saklama koşullarını sağlayarak daha verimli ve titizlik ile saklanmasını sağlamış bulunmaktadır. Esselte markası insanlara daha dik duruşlu ve sağlam dosya imkanları yapmış bulunmaktadır. Esselte markası ile aynı zamanda saklama koşullarında daha dikkatli ve sağlıklı işler yapılmasını da sağlamış bulunmaktadır. Bulunan işler sayesinde saklama kapasitesi ne kadar güvenilir olursa o kadar ürünlerin muhafaza edilmesi de o kadar kolay ola bilmektedir.

Markaların ürünleri üretirken alacakları verimden daha çok verdiği verimler önem taşımaktadır. Taşınan önemde müşteriler ne ister, kişilere nasıl bir veri tabanı saklayabilecek derece de ona karar verilerek uyumlu bir şekilde olmasını da sağlamış bulunmaktadır. Sağlanan uyum ile birlikte daha kaliteli ürünler oluşmasını da sağlamış bulunmaktadır.

Esselte Ürünlerinin Malzemeleri 

Dosya, dosya türleri içerisinde en çok kullanılan bir üründür. Kapağının sert olmasıyla birlikte daha fazla ürün olarak daha kaliteli ürünler oluşmasını da sağlamış bulunmaktadır. Bir ürünü bir yerden bir yere götürürken yarar sağlanmasını hedeflemiştir. Daha güzel ve düzgün olmasını da sağlamış bulunmaktadır. Dosya kullanıldığı kadar içerisinde bulunan veriler de önem taşımaktadır. Dosyalar kişiler için yardım sunmaktadır. Yardımı toplantılarda, okulda uygulaya bilmektedir.

A4 en vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Beyaz renkte yer almaktadır. En çok kullanılan boyut a4 boyutun da olmaktadır. Yazıcı makinesine veya yazım işlerinde büyük kurumlarda kullanılmaktadır. A4 dosya sayesinde birçok ürün eklenerek daha farklı ve güzel ürünler ortaya çıkmasını sağlamış bulunuyor. A4 kâğıt sonucunda işlerin daha hızlı ilerlemesini ve verimli işler ortaya çıkmasını sağlamış bulunuyor.

Arşiv kutusu kalın kutular içinde yer alan içine konan dosyaların zarar görmemesini sağlamış bulunuyor. Zarar görmediğinden dolayı saklandığı için daha uzun ömürlü gidebilmektedir. Uzun ömürlü olduğundan dolayı kullanım için tercih oranı artmış bulunmaktadır. Arşiv kutusu sayesinde içerisine koyduğumuz evrakları işler bittikten sonra ihtiyaç olduktan sonra tekrar kullanılmak için tekrar kullanmak için meydana çıkarılmış bulunuyor. Arşiv kutusu sayesinde evrakların saklanması ve kapasitesinin yüksek olması büyük önem taşıyabilmektedir. Taşınan önem sonucunda kişilere sunulan yardımı görmemiz de mümkün ola bilmektedir.

Sunum dosyası kullanım için daha verimli ve dikkatli kullanılmaktadır. Sunum yapa bilmek ve daha dikkatli ve düzenli olması için tercih edilmiştir. Tercih edilen sonuçlar dahilin de daha fazla tercih edile bilmektedir. Tercih edilme oranları her geçen gün üretilmesini ve dikkatli kullanılmasını sağlamış bulunuyor.

Şeffaf dosya dosyaların içerisine eklemek için yarar sağlamaktadır. Dosyaların içerisine eklendiğinden dolayı sıkıntı olmadan saklanmasını ve ürünün yararını artırmasını sağlamaktadır. Sağlanan yararlar sayesinde kişilere sunulan verimlilik artmış bulunmaktadır. Şeffaf dosya sayesinde dosya da verimliliği arttırmıştır.

Esselte Markalarının Faydaları

Dosya kullanımlarının artmasını sağlayarak daha verimli ve düzgün ürünler imalatı yaparak daha güzel sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Özellikle iş dünyasında kullanımı fazla olduğundan dolayı daha düzgün ve faydalı ürünler üretildiğinden dolayı daha farklı ve güzel şeyler elde edilme imkânı sunmaktadır.

Esselte ürünlerinde dosya imalatı yaparak dosya tarafından sunduğu imkanlar kadar aynı zamanda dosya içeriğini tamamlayarak da daha faydalı ürünler olmasını da sağlamış bulunmaktadır. Dosya içeriği önemli olduğu kadar dosyanın kendisi de önemli olmaktadır. Dosya içeriği tamamlanması daha verimli sonuçlar olmasını da sağlamaktadır. Esselte ürünleri kişiler için nasıl kullanılır ve faydaları da sağlanarak yarar konusu için de değinilmiş bulunmaktadır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.