Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bloknot

 

Kolay kullanım imkanıyla pratiklik sunan bloknot çeşitleri pek çok alanda kullanılıyor. Telli sistemle tasarlanan ve yaprak kısımları kolay bir şekilde kopan defterler, eğitim hayatında çeşitli ödevlerin yapımı sırasında rahatlık sağlıyor. Kullanılacak alana göre farklı boyutlarda dizayn edilmiş olan çok sayıda seçenek bulunuyor. A4 ya da A5 gibi farklı kağıt boyutlarında tasarlanan seçenekler arasında ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

 

A4 bloknot çeşitleri genel olarak standart ebat olarak kabul ediliyor. Eskiz çalışmalarında, ödev yapımında ya da yazı yazmada tercih edilen bu ürünler iş ortamında işlerinizi daha rahat yapmanıza imkan sunuyor. Bu tarz defterler okulda kullanım için de oldukça uygun. Duruma göre daha küçük bir ürüne ihtiyaç duyduğunuz zaman a4 boyutunun yarısı ebatlarında üretilen A5 tipi defterler de doğru bir seçim olabiliyor.

 

Genel olarak iş yerlerinde tercih edilen küp bloknot modelleri yaprak yaprak bir tasarıma sahiptir. Telefon numarası ya da adres gibi bilgileri not almak için oldukça ideal. Üstelik bu seçeneklerin yapışkanlı olan modelleri de mevcut. Bu sayede önem arz eden notlarınızı gözünüzün önünde bulunması adına bilgisayara ya da farklı zeminlere yapıştırarak kullanma imkanınız doğuyor.

 

Spiralli bloknot çeşitlerin kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda istenilen boyutlarda üretiliyor. Sayfaların bir arada olmasını sağlayan spiral malzemeleri bir tel bulunuyor. Ürünler ilk etapta önem taşımayan ama kullanım sırasında en cazip noktalar arasında yer alan dış tasarımı ve sayfa desenleri gibi detaylarla da dikkat çekiyor. Çizgili seçenekler düz yazı yazmak isteyen kişilere farklı bir deneyim imkanı sunuyor. Dış kapak tasarımlarının kalın olması uzun süre deforme olmadan kullanım deneyimi sağlıyor.

 

Çizim yaparken ya da okullardaki sayısal derslerde kullanılan kareli modellerin yaprak sayısı da farklılık gösteriyor. Kareli seçeneklerde tutkallı ya da zımbalı gibi farklı alternatifler bulunuyor. Satır aralıkları ise genel standart olarak 7 mm şeklinde belirleniyor. Ancak farklı seçenekler de mevcut. Ürünler arasında her zaman en popüler olan seçeneklerin başında çizgisiz modeller yer alıyor.

 

Bloknot fiyatları yaprak sayısına, dış tasarımda kullanılan malzemelere ve boyutlarına göre şekil alıyor. Haibrag tüm alternatifleri aynı anda karşınıza çıkararak rahat bir şekilde seçim yapmanızı sağlıyor.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.