sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

İptal, İade ve Teslimat Koşullar

İstanbul'dan saat 14:00'a kadar verilen siparişler ertesi gün kendi araçlarımızla teslim edilmektedir. (Adalar, Çatalca, Silivri ve Şile ilçeleri hariç. Sitede hırdavat kategorisinde yer alan ürünlerde değişiklik gösterebilir.)

İade Koşulları Haibrag üzerinden satın alınan ürünlerin memnuniyetsizliği halinde, 14 gün içerisinde iptal ve iadesi aşağıdaki koşullar doğrultusunda gerçekleşecektir. Alıcılar satın almış olduğu ürünü kargo teslimatı esnasında kontrol edip, ürünün sağlamlığından emin olduğu takdirde ürünü teslim almak ile yükümlüdürler. Ürünün itirazı kayıt ileri sürülmeksizin teslim alınmış olması ürünün eksiksiz, ayıpsız ve sağlam bir şekilde teslim alındığını gösterir. Aksi bir durumun söz konusu olması halinde kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü teslim almamalıdır.

İade Edilecek Ürünler

İade edilecek ürün gıda ürünü ise paketi açılmamış olmalıdır. Tüm ürün iadelerinde alıcı ürünü eksiksiz ve orijinal faturası ile birlikte göndermekle yükümlüdür.
350 TL ve üzeri alışveriş yapan alıcılar iade işlemini Aras kargo ile karşı ödemeli olarak göndermekle, kargolarını anlaşmalı kargo şirketi dışında karşı ödemeli göndermesi durumunda kargoları teslim alınmayacaktır.

Nasıl İptal Edilir ?

Siparişlerim linkine tıklayınız, iptal iade etmek istediğiniz siparişin/ürün sağındaki butonlardan iade ve iptal işlemleri butonuna basınız. İptal & iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin işaretleyip iade sebebini seçiniz. İade ücret işlemleri Havale/Eft ise banka hesabınıza, kredi kartı ise kartınıza 1-7 iş günü içerisinde iadesi gerçekleşecektir. Tarafınıza gönderilmemiş iptal edilmiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. Aklınıza takılan sorular için müsterihizmetleri@haibrag.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Kargo Bedeli ve Takibi

İstanbul içi 250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır. (Adalar, Çatalca, Silivri ve Şile ilçeleri hariç.)

Aksi takdirde 250 TL ve altı alışverişlerde 39,90 TL kargo ücreti tahsil edilmektedir. İstanbul içi teslimatlarımız kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. (Adalar, Çatalca, Silivri ve Şile ilçeleri hariç.)

Kargo takip ve teslimat siparişleriniz Aras Kargo veya Hemenbrag ile gönderilmektedir. ( Kargo seçimi dağıtım bölgesi bazlı sistem tarafından otomatik yapılmaktadır). 350 TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir. 350 TL altı siparişleriniz de 39,90 TL alıcı tarafından karşılanmaktadır. Kargo toplam ağırlığı 30 kg yukarısı olan ürünlerde kargo firması ürünleri düz giriş kata bırakır. Asansör yada merdiven ile yukarı taşıma, istifleme yada ürün başında bekletme gibi sorumlulukları almamaktadır. 

Kargo Süreci

Kargo süreçleri, satın aldığınız ürün/ürünler sevkiyat süresine göre değişmekte olup, 1 ile 3 iş günü arasında ürün sevkiyatı yapılmaktadır. Ürün sevk bilgisi ürün detay sayfasında yer almaktadır. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Kargolarınızı Kargo Takip linkinden, TS.... ile başlayan sipariş numarası ile takip edebilirsiniz.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.