x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

İptal, İade ve Teslimat Koşullar

İade Koşulları Haibrag üzerinden satın alınan ürünlerin memnuniyetsizliği halinde, 14 gün içerisinde iptal ve iadesi aşağıdaki koşullar doğrultusunda gerçekleşecektir. Alıcılar satın almış olduğu ürünü kargo teslimatı esansında kontrol edip, ürünün sağlamlığından emin olduğu takdirde ürünü teslim almak ile yükümlüdürler.Ürünün itirazı kayıt ileri sürülmeksizin teslim alınmış olması ürünün eksiksiz, ayıpsız ve sağlam bir şekilde teslim alındığını gösterir. Aksi bir durumun söz konusu olması halinde kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü teslim almamalıdır.

İade Edilecek Ürün

İade edilecek ürün gıda ürünü ise paketi açılmamış olmalıdır. Tüm ürün iadelerinde alıcı ürünü eksiksiz ve orijinal faturası ile birlikte göndermekle yükümlüdür.
200 TL ve üzeri alışveriş yapan alıcılar iade işlemini MNG kargo ile karşı ödemeli olarak göndermekle, kargolarını anlaşmalı kargo şirketi dışında karşı ödemeli göndermesi durumunda kargoları teslim alınmayacaktır.

Nasıl İptal Edilir ?

Siparişlerim Linkine tıklayınız, iptal iade etmek istediğiniz siparişin sağındaki butonlardan iade ve iptal işlemleri butonuna basınız. İptal & iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin işaretleyip sebebini seçiniz. Para İade Süresi İade havale ise banka hesabınıza, kredi kartı ise kartınıza 1-7 iş günü içerisinde iadesi gerçekleşecektir İptal Koşulları Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. Ödeme şekli havale ise banka hesabına, kredi kartı ise kredi kartına 1-7 iş günü içinde iade edilecektir. Aklınıza takılan sorular için müsterihizmetleri@haibrag.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Kargo Bedeli ve Takibi

Kargo Takip ve Teslimat Siparişleriniz MNG Kargo, Birgünde Kargo veya Hemenbrag ile gönderilmektedir ( Kargo seçimi dağıtım bölgesi bazlı sistem tarafından otomatik yapılmaktadır). 200 TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir. 200 TL altı siparişleriniz de 19,90 TL alıcı tarafından karşılanmaktadır. Kargo toplam ağırlığı 30 kg yukarısı olan ürünlerde kargo firması ürünleri düz giriş kata bırakır. Asansör yada merdiven ile yukarı taşıma, istifleme yada ürün başında bekletme gibi sorumlulukları almamaktadır. 

Kargo Süreci

Kargo süreçleri satın aldığınız ürün sevkiyat süresine göre değişmekte olup, 1 ile 3 gün arasında ürün sevkiyatı yapılmaktadır. Ürün sevk bilgisi ürün sayfası detayında yer almaktadır. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Kargolarınızı Kargo Takip linkinden, sipariş numarası ile takip edebilirsiniz.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.