Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Daksil

Mürekkepli kalemlerle yazılan yazılarda yanlışları düzeltmek amacına yönelik olarak tasarlanan kırtasiye malzemeleri arasında yer alan daksil, akışkan yapısıyla kolay kullanım imkanı sunuyor. Bir nevi mürekkep silgisi olarak da tabir edilen ürün beyaz görünümüyle iz bırakmaz. Eskiden daktilo silgisi olarak kullanıldığı için adı oradan gelir. Çabuk kuruması ve güzel kokması ürünün ofislerde kullanımını artıran faktördür. Kağıttaki düzeltmeleri yaptıktan sonra fax ve fotokopi işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı ambalajlarda satılan daksil çeşitleri arasında bulunan sıvı olanlar, kullanımdan önce iyice çalkalanır. Fırçalı olması sayesinde sürdüğünüz yüzeyde daha pürüzsüz bir görünüm sağlar. Akışkan yapısı ve oje şeklinde olması günümüzde kullanımının azalmasında etkili oluyor. Yeni çıkan şerit modeller, hem taşımada hem de kullanımda kolaylık sağlıyor. Şerit ve bant tipi ürünleri kullanırken düz bir hat oluşturacak şekilde çekerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Özel tutma yeri sayesinde ellerinize bulaşma gibi bir sorun oluşma ihtimali yoktur.

Kuruma süresine ihtiyaç duyulmayan şerit silici, hızlı ve pratik bir kullanım sağlıyor. Tüm yüzeylerde mükemmel kapatıcılık sağlayan bu şeriter sayesinde yanlış yapmak artık sizin için kabus olmaktan çıkıyor. Kapağında takılı olan fırçası sayesinde en ince yazıları bile düzeltmenize imkan sağlayan tipex, beyaz rengi ve kapatıcılığı ile kurtarıcı oluyor. Hatalı yazılarınızı tekrar yazarak zaman kaybetmek yerine bu ürünlerle düzelterek işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kalem şeklinde olan modeller ince ucu sayesinde tüm detaylarda kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Yazıların düzeltilmesini kolaylık sağlayan daksil fiyatları, kullanılacak materyallerin kalitesine ve büyüklüğe göre farklılık gösterir. Metre olarak fazla olan daksiller daha üst fiyat aralığında satışa sunuluyor. Kalem ürünler çoklu kutularda daha hesaplı fiyatlardan kullanıcılara hitap ediyor. Markaların kullandığı malzeme içeriklerine göre fiyatlarda değişkenlik oluyor. Yoğun kullanım olan ofis ortamları için çoklu yapılan alımlar, kullanıcılar için daha avantajlı hale geliyor. Kalem şeklinde olan ürünler elde daha kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Siz de tüm ofis ve kişisel kullanımınız için oluşan daksil ve tipex ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlere, Haibrag sitemiz aracılığıyla kısa yoldan sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.