sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas 459 Şerit Silici Maxi 5 mm x 16 mt Mas - Mas 459 Şerit Silici Maxi 5 mm x 16 mt (1)
Mas 459 Şerit Silici Maxi 5 mm x 16 mt
21,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 460 Sıvı Silici Su Bazlı 20 ml
Mas 460 Sıvı Silici Su Bazlı 20 ml
24,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 453 Şerit Silici
Mas 453 Şerit Silici
16,50 TL

Aynı Gün Kargo

Faber Castell Sıvı Silici 20 ml
20,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Tippex - TIPP-EX Sıvı Silici Rapid 8859943
TIPP-EX Sıvı Silici Rapid 8859943
25,50 TL
Bic Sıvı Silici Fırçalı 20 ml
22,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Piano - Piano Şerit Silici Asorti 5 mmx10 m
Piano Şerit Silici Asorti 5 mmx10 m
18,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Daksil

Mürekkepli kalemlerle yazılan yazılarda yanlışları düzeltmek amacına yönelik olarak tasarlanan kırtasiye malzemeleri arasında yer alan daksil, akışkan yapısıyla kolay kullanım imkanı sunuyor. Bir nevi mürekkep silgisi olarak da tabir edilen ürün beyaz görünümüyle iz bırakmaz. Eskiden daktilo silgisi olarak kullanıldığı için adı oradan gelir. Çabuk kuruması ve güzel kokması ürünün ofislerde kullanımını artıran faktördür. Kağıttaki düzeltmeleri yaptıktan sonra fax ve fotokopi işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı ambalajlarda satılan daksil çeşitleri arasında bulunan sıvı olanlar, kullanımdan önce iyice çalkalanır. Fırçalı olması sayesinde sürdüğünüz yüzeyde daha pürüzsüz bir görünüm sağlar. Akışkan yapısı ve oje şeklinde olması günümüzde kullanımının azalmasında etkili oluyor. Yeni çıkan şerit modeller, hem taşımada hem de kullanımda kolaylık sağlıyor. Şerit ve bant tipi ürünleri kullanırken düz bir hat oluşturacak şekilde çekerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Özel tutma yeri sayesinde ellerinize bulaşma gibi bir sorun oluşma ihtimali yoktur.

Kuruma süresine ihtiyaç duyulmayan şerit silici, hızlı ve pratik bir kullanım sağlıyor. Tüm yüzeylerde mükemmel kapatıcılık sağlayan bu şeriter sayesinde yanlış yapmak artık sizin için kabus olmaktan çıkıyor. Kapağında takılı olan fırçası sayesinde en ince yazıları bile düzeltmenize imkan sağlayan tipex, beyaz rengi ve kapatıcılığı ile kurtarıcı oluyor. Hatalı yazılarınızı tekrar yazarak zaman kaybetmek yerine bu ürünlerle düzelterek işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kalem şeklinde olan modeller ince ucu sayesinde tüm detaylarda kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Yazıların düzeltilmesini kolaylık sağlayan daksil fiyatları, kullanılacak materyallerin kalitesine ve büyüklüğe göre farklılık gösterir. Metre olarak fazla olan daksiller daha üst fiyat aralığında satışa sunuluyor. Kalem ürünler çoklu kutularda daha hesaplı fiyatlardan kullanıcılara hitap ediyor. Markaların kullandığı malzeme içeriklerine göre fiyatlarda değişkenlik oluyor. Yoğun kullanım olan ofis ortamları için çoklu yapılan alımlar, kullanıcılar için daha avantajlı hale geliyor. Kalem şeklinde olan ürünler elde daha kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Siz de tüm ofis ve kişisel kullanımınız için oluşan daksil ve tipex ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlere, Haibrag sitemiz aracılığıyla kısa yoldan sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.