Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 a4-kağıtlar.jpg (28 KB) kırtasiye-ürünleri.jpg (46 KB)3-kalemler.jpg (51 KB) 4-masaüstü-gereçleri.jpg (31 KB) 5-dosyalama-ve-arşivleme.jpg (30 KB) 7-gönderi-ve-paketleme.jpg (29 KB)hobi-oyunlar1.jpg (42 KB) 10-sanatsal-ürünler.jpg (30 KB)copier-navigator-sub-banner-4-web.jpg (68 KB)

3 4
Toplam 536 ürün bulunmaktadır.

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri

 

Kırtasiye ürünleri yalnızca okullarda değil, ofislerde ve hayatın her alanında kullanılır. İşlevsellikleriyle ön plana çıkan ofis kırtasiye malzemeleri, yapılan işlerde performansın ve verimliliğin artmasına katkı sağlayabilir.

 

Okullarda ve ofislerde kırtasiye malzemesi çeşitleri yazı yazmak, çizim yapmak, not almak gibi amaçlarla kullanılır. Kalemler, not defterleri, klasörler, masaüstü gereçleri ve fotokopi kağıtları, her zaman elinizin altında bulunması gereken ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda arşivleme ve paketleme süreçlerinde de gerekli görülür. Kaliteli gereçlerle işlerinizi çok daha kısa sürede tamamlamanız mümkündür.

 

Kırtasiye malzemeleri eğitim ve sunumlarda da sıklıkla kullanılır. Eğitimleri hazırlarken renkli karton kağıtlardan ve asetat kalemlerinden yararlanabilirsiniz. Sunumlarınızı flipchart’larda yapabilir, farklı araçlar kullanarak katılımcıların ilgisini çekebilirsiniz. Bu gibi ürünleri aynı zamanda çocuklarınızın el işi faaliyetlerinde de tercih edebilirsiniz.

 

Ofis malzemeleri arasında kırtasiye ürünlerinin yanı sıra mobilyalar da bulunur. Döner tekerlekli ofis sandalyeleri, ergonomik tasarımları ile gün boyu rahat çalışmanıza katkı sağlar. Deri ve file sırtlarla tasarlanan sandalye modelleri estetik görünümüyle de öne çıkar.

 

Bilgisayar masası, kitaplık, L masa, köşe masa, kapaklı ve kilitli dolap gibi mobilya ürünleri de ofislerin demirbaşları arasında sayılır. Kişi sayısına uygun olarak masa ve sandalyeleri takım hâlinde de satın alabilirsiniz. Farklı renklerdeki raflı kitaplıkları ise ofislerin yanı sıra evinizdeki çalışma odanızda da kullanabilirsiniz.

 

Ofiste İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Ürünler

 

Ofis ürünleri, işlerinizi hızlı ve pratik şekilde yapmanıza yardımcı olan kırtasiye malzemeleri, işlevsel araç gereçler ve mobilyalardan oluşur. Özellikle yazı ve çizim gereçleri, her an elinizin altında bulunması gereken ürünlerden biridir.

 

Fosforlu, tükenmez, uçlu, pilot, keçeli, kurşun gibi çok farklı çeşitleri olan kalemler yalnızca ofis ortamında değil, hayatın her alanında kullanılan temel yazı gereçlerinin önde gelenleridir. Su bazlı ve yağ bazlı olarak çeşitlenen bu kalemlerin renkleri de ilgi çekicidir. Temel renkler dışında çok çeşitli renklerde sunulan kalem setlerini de tercih edebilirsiniz. Ofiste çalışırken ya da sınavlara hazırlanırken farklı renkleri kullanarak daha etkili bir şekilde not tutabilirsiniz.

 

Gün içinde hatırlamanız gerekenleri not almak istiyorsanız, yapışkanlı kağıtları kullanabilirsiniz. Ofis masanızın üzerinde uygun bir alana ya da bilgisayarınızın ekranına yapıştırabileceğiniz kağıtlara fosforlu kalemlerle not alabilirsiniz.

 

Kalem gibi temel gereçlerin yanı sıra ofislerde pek çok farklı iş için çeşitli araçlardan yararlanılır. Örneğin, paketleme işlemlerinde maket bıçağı, paket lastiği, koli bandı ve makas gibi gereçler kullanılır. Ofis malzemeleri arasında bulunan bu ürünler, özellikle nakliye şirketleri tarafından çoklu paketler hâlinde satın alınır.

 

Markalar, ofis eşyaları üretiminde farklı meslek gruplarını ve çalışanların ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurur. Neredeyse her ofiste kullanılan bu mobilyalar, işlevselliklerinin yanı sıra ilgi çekici ve yaratıcı tasarımlarıyla kullanıcılarına çalışma alanlarında tarzlarını sergileme imkânı sunar.

 

Hayatı Kolaylaştıran Kırtasiye Malzemeleri

 

Etiketler, bloknotlar, makbuz ve fiş defterleri, fotokopi kağıtları ve ajandalar ofislerde sıklıkla kullanılan diğer kırtasiye ürünleri arasında bulunur. Bu ürünler, her sektördeki ofis ortamlarında hızlı ve kolay kullanıma uygun şekilde tasarlanır.

 

Özellikle fotokopi kağıtları ofislerde en çok kullanılan kağıt ürünlerinden biridir. Çoğunlukla A4 formatında tercih edilen kağıtların A3 ve A5 boyutları da bulunur. Bu ürünler, tek seferde birden fazla sayıda kullanıldığı için genellikle toptan satın alınır. 500’lü, 2500’lü ya da 5000’li paketlerde fotokopi kağıdı temin edebilirsiniz.

 

Spiralli defterler de hem okullarda hem de ofislerde kullanılan kırtasiye ürünleri arasındadır. Bu defterler çizgili, çizgisiz ve kareli kağıt seçenekleriyle üretilir. Bazı kalın defterler, içinde seperatör veya ayraç barındırabilir. Farklı renklerdeki seperatörlerle bölümlere ayrılan bu defterler, farklı konularda aynı defter üzerinde not tutmanıza yardımcı olur.

 

POS cihazlarında ve yazar kasalarda kullanılan termal rulolar, iş yerlerinde ödemenin gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan başlıca kağıt ürünlerinden biridir. Bu rulolar, kullanıldığı cihazın boyutlarına göre değişiklik gösterir. Standart kağıtlara göre ince olan bu ürünler sayesinde verileri gözden geçirebilirsiniz.

 

Okul çağındaki çocukların kırtasiye malzemeleri listesi içinde bulunan defterler, kalemler, kalem kutuları, silgiler, el işi kağıtları ve cetveller çocukların ilgisini çeken motiflerle süslenebilir.

 

Kırtasiye ürünleri arasında hobi ve sanat malzemeleri de bulunur. Boya, fırça, hamur gibi ürünler hem çocuklara hem de profesyonellere uygun olarak çeşitlendirilir. Renkli boya kalemleri, sulu boya, resim paletleri, tuval ve şövaleleri resim derslerinde kullanabileceğiniz gibi profesyonel çalışmalarınızda da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda özel ders eğitiminiz sırasında da kırtasiye ürünlerini kullanmanız önerilmektedir.

 

İşlevsel ve İlgi Çekici Ofis Gereçleri

 

Tasarımdan ziyade kalite, dayanıklılık ve işlevsellik özellikleriyle öne çıkan masaüstü ofis malzemeleri arasında koli bantları, hesap makinesi, zımba, delgeç, ataş, klasör, daksil, kaşe gibi ürünler bulunur.

 

Büro ve iş yerlerinde arşivleme, sunum ve paketleme için de pek çok ofis kırtasiye ürününden yararlanılır. Dayanıklı ve kalın karton kapaklarla sunulan dosya ve klasörler, evrakların her zaman düzenli olmasını ve dış faktörlerden korunmasını sağlar. Dar veya geniş ölçülerde üretilen klasörler arasında en sık tercih edilenler, A4 kağıtlarla uyumlu boyutlarda olan klasörlerdir. Bu tip klasörler çok çeşitli renklerde sunulur. Çok kullanılan mavi, siyah ve yeşilin yanı sıra somon, kırmızı, turuncu, sarı gibi renklerde de bu ürünleri bulabilirsiniz.

 

Klasörlerin içinde tele takılı şekilde kullanılan şeffaf ve telli dosyalar da ofislerin olmazsa olmaz kırtasiye malzemeleri arasında bulunur. Delikli poşet dosyalara işinizle ilgili evrakları tek tek koyabilir, ardından tüm ürünleri telli bir dosyanın içine yerleştirebilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınızı sınıflandırmanız ve işlerinizi kategorize etmeniz çok daha kolay olur.

 

Ofislerde duyurular ve sunumlar için mantar panolar, kartonlar, toplu iğneler, kıskaçlar ve display’ler kullanılır. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz mantar panolara önemli notları ve duyuruları asmak içinse genellikle 100’lü paketlerde sunulan toplu iğnelerden yararlanabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlı Ofis Malzemeleri

 

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza göre pek çok alternatifle sunulan büro kırtasiye malzemeleri, geniş bir fiyat aralığında sıralanır. Ofislerde hayatı kolaylaştıran bu ürünler genellikle toptan alınır. Bu sayede çalışanlar her zaman ihtiyaç duydukları gereçleri kullanabilir. Toplu alımlar aynı zamanda ekonomik bir alışveriş için çok daha avantajlıdır.

 

Ofis setlerinin içeriği ihtiyaçlara göre değişir. Fiyatlar da setlerde bulunan gereçlere göre farklılık gösterir. Evrak ve dosya rafı, kartvizitlik, kalemlik, not kağıtlığı gibi gereçlerin yer aldığı setlerden yararlanarak çalıştığınız masanın üzerini her zaman düzenli tutabilirsiniz.

 

Tam veya yarım kapaklı pembe renkli telli dosyalar, adliyede çok kullanıldığı için mahkeme dosyası olarak da bilinir. Arşivlemede çok işe yarayan bu ürünleri 50’li ve 100’lü paketlerde satın alabilirsiniz. Zarfları ve tahsilat makbuzlarını da 100’lü ve 500’lü kutularda bulabilirsiniz.

 

Ofiste kullanılan bu setlerin tasarımlarını da zevkinize göre seçebilirsiniz. İster siyah gibi klasik renkleri isterseniz de kırmızı, turuncu gibi canlı tonları tercih edebilirsiniz. Modern ve sıra dışı tasarımlarla eğlenceli kişiliğinizi ofis ortamında da yansıtabilirsiniz. Bu kırtasiye eşyaları sayesinde hem tarzınızı konuşturabilir hem de düzenli bir ortamda çalışabilirsiniz.

 

Anaokuluna giden ya da ilköğretim düzeyindeki çocuklarınız için ekonomik kırtasiye setlerini de tercih edebilirsiniz. Bu setlerde çok kullanılan kalem, silgi, kalemtıraş gibi temel malzemeler yer alır. Çizim setlerinde ise dereceli kalemler bulunur. Bu setler hem başlangıç düzeyindeki çizerlere hem de profesyonellere hitap eder. Çocuğunuzun seviyesine uygun olan seti belirleyebilir, tek seferde çizim için gerekli tüm ekipmanı temin edebilirsiniz.

 

Ofis, kırtasiye ve okul malzemeleri alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Haibrag’ın indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.