Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yüzey Temizleyici

Günlük yaşamımızda daha temiz bir ortamda yaşayabilmemiz için, her gün kullandığımız yüzeyleri temizlememiz gerekir. Bu nedenle, çeşitli yüzeylerde doğru temizlik ürünlerini ve temizlik ekipmanlarını kullanmak adeta zorunlu bir hal alıyorken temizlik malzemelerinden en yüksek verimliliği alınabilmek için ürünlerin her zaman kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması gereklidir.

Yüzey Temizlik Malzemeleri Kullanım Alanları

Yüzey temizleyiciler temizlik yaparken en yaygın kullanılan temizlik kimyasalları arasında yer almaktadır. Her zemine uygun (ahşap yüzey, cam yüzey,fayans yüzey) temizleyiciler, yıkama tozları, arap sabunu, sıvı arap sabunu ve benzeri ürünler evdeki birçok yüzeyden kir ve yağı kolayca çıkarmak için tercih ediliyor. Yüzey temizlik malzemelerini kullanırken mutlaka üreticinin talimatlarına göre seyreltilmeyi ve ideal olarak genelde ılık su ile kullanılması gerekiyor. Yüzey temizleyiciler uygulamanın yapıldığı yüzeyi temizlerken yüzeyde bulunan mikrop veya bakterilere adeta savaş açıyor ve ortamı daha hijyenik hale getiriyor.

Doktor veya diş hekimi muayenehaneleri, hastaneler, okullar, mutfaklar, restoran ya da yoğun kullanıma sahip banyolar gibi bazı özel ortamlarda yüzeylerin mikrop içermemesi sağlık açısından oldukça önemli bulunuyor. Yalnızca dezenfektan kullanımı, bakteri ve sporlara direkt olarak etki etmede yeterli güce sahip olmayabiliyor. Bu sebeple bahsi geçen alanlarda dezenfektan uygulaması yapılmadan evvel muhakkak yüzey temizlik malzemeleri ile detaylı temizliğin yapılması gerekiyor. Yalnızca bu sayede yüzey temizlik malzemeleri, dezenfektanlarda bulunan kimyasallara aktive olarak dirençli bakteri sporlarını, virüsleri ve mikropları etkisiz hale getirirken temiz bir ortam sağlıyor.

Farklı Yüzeylerde Uygulama

Seramik karo zeminler popüler bir döşeme seçeneği olarak tercih ediliyor. Dayanıklı olmalarıyla ön plana çıkan fayans yüzeyler tüm yer zeminleri gibi itinalı bakım ve temizliğe ihtiyaç duyuyor. Yüzey temizlik malzemeleri kullanımından daha verimli sonuçlar alabilmek için ılık su ile karıştırılan sünger paspas yerine bez veya güderi paspas ile uygulama yapılması öneriliyor. Bu yüzeyler için sitemizde bulunan, Bingo,Pronto, Nilco, Bulutix markalı temizlik ürünleri ile istediğiniz hijyenik fayans temizliğini sağlayabilirsiniz. Zor çıkan kahve, çay ya da meyve suyu lekeleri için seramik yüzeylerinizi önce sıcak su ve Miss arap sabunu ile yıkadıktan sonra, gerekli görülüyorsa ardından hidrojen peroksit ile üzerinden geçilmesi öneriliyor. Çıkmayan zorlu yağ lekeleri için ise muhakkak Porçöz yağ ve kir sökücü yüzey temizlik malzemeleri kullanımı gerekiyor. Ahşap yüzeylerin temizliğinde yine sitemizde bulunan Nilco ahşap yüzey için özel temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz.

Kova içindeki temizleme solüsyonunun sık sık değiştirilmesi hijyenik bir temizlik için gerekli görülüyor. Ayrıca temizlik için vaktiniz yoksa ve hızlı bir dezenfektan gerekiyorsa, Domestos ve Lysol dezenfektan spreyleri ile anında dezenfektan işlemi yapabilir kendinizi bakteri ve mikroplara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Doğa Dostu Yüzey Temizlik Malzemeleri

Doğa dostu temizlik ürünleri, ailenize, çocuklarınıza ya da evcil hayvanlarınıza zarar verebilecek rahatsız edici kimyasal kalıntı bırakmadan evinizi doğal olarak temizlemenizi sağlıyor.Çevre dostu yüzey temizlik malzemeleri, ailenizin, sizin ve minik dostlarınızın sağlığını ve yeryüzünün refahını düşünerek üretilmiş ürünlerden oluşuyor. Sirke bazlı olan camsil temizleyiciyi ya da kimyasal oranı çok az olan Miss arap sabununu çekinmeden mutfak, banyo ve evin geri kalan tüm yüzeylerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kimyasal madde içermeyen antialerjik yüzey temizlik malzemeleri sayesinde hassas tenli küçük çocuklar da koruma altına alınmış oluyor. Sizin ve sevdiklerinizin yaşadığı ortamları daha temiz hale getirecek tüm bu yüzey temizleyici ürünlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. haibrag.com keyifli alışverişler diler...

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.