x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas Toplu İğne 500 gr Nikelli 28 mm
Mas Toplu İğne 500 gr Nikelli 28 mm
37,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Toplu İğne 250 gr Nikelli 28 mm
Mas Toplu İğne 250 gr Nikelli 28 mm
19,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Renkli Başlı Toplu İğne 32 mm
Mas Renkli Başlı Toplu İğne 32 mm
2,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Omega Çelik Kıskaç 25 mm Siyah
Mas Omega Çelik Kıskaç 25 mm Siyah
14,45 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Omega Çelik Kıskaç 19 mm Siyah
Mas Omega Çelik Kıskaç 19 mm Siyah
8,82 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Bion Toplu İğne 250 gr 28 mm
Mas Bion Toplu İğne 250 gr 28 mm
14,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Bion Toplu İğne 50 gr 28 mm
Mas Bion Toplu İğne 50 gr 28 mm
3,54 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Toplu İğne 50 gr Nikelli 28 mm
Mas Toplu İğne 50 gr Nikelli 28 mm
4,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Omega Çelik Kıskaç 51 mm Siyah
Mas Omega Çelik Kıskaç 51 mm Siyah
47,40 TL

Aynı Gün Kargo

 

Panda - Panda PAN-227 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 60x90
Panda PAN-227 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 60x90
84,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Panda - Panda PAN-226 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 45x60
Panda PAN-226 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 45x60
69,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 9330 Bion Toplu İğne 20 Gr 28 Mm
Mas 9330 Bion Toplu İğne 20 Gr 28 Mm
1,66 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sunum ve Planlama

 

Söz konusu büyük şirketler ve ofis ortamları olduğu zaman kullanılması gereken çok sayıda ürün devreye giriyor. Sunum ve planlama alanında kullanılmak amacıyla dizayn edilen ürünler aynı zamanda eğitim kurumlarında da aktif olarak tercih ediliyor. Planlamalarınızı pratik, sunumlarınızı ise şık bir şekilde yapabilmek adına çeşitli ürünler tasarlanıyor. Her bir ürün farklı görevi sayesinde kişilere kolaylık sağlıyor.

 

Kimlik, ehliyet ya da giriş kartı gibi şeylerin deforme olmadan kullanılabilmesi adına ciltleme ürünleri üretiliyor. Bu ürünler sadece kimlik gibi küçük ebatlı nesnelerin haricinde büyük ebatlı evrakların da deforme olmadan kullanılması noktasında tercih ediliyor. Şeffaf bir yapıya sahip olan ciltleme ürünleri farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca ciltlenen nesnelerin kolay taşınması için de özel klipsler dizayn ediliyor. Bu klipsleri dilerseniz boynunuza takabilirsiniz.

 

Öğrenciler ve şirketlerde çalışan kişiler tarafından kullanılan mantar pano çeşitleri, mantar meşesinden dizayn ediliyor. Oldukça kullanışlı yapıları duvara monte ya da ayaklı şekilde kullanım için uygun. Eğitim kurumlarındaki tercih edilme amacı ders programı, ödev anlatımı ya da sunum yapma gi eylemler. İş yerlerinde ise yine sunum yapma, tasarımları sergileme ya da proje hazırlama gibi amaçlarla tercih ediliyor.

 

Mantar pano çeşitleri farklı renk tonlarıyla da beğeni kazanıyor. Değişik ebatlarda dizayn edilen panolara kağıt asacağınız zaman raptiye kullanabilirsiniz. Hafif yapıları ürünleri dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşıma imkanı sunuyor.

 

Pek çok alanda sunduğu işlevsel özellikleriyle beğeni kazanan yazı tahtası modelleri, tahta kalemi veya tebeşirle yazı yazma imkanı tanıyor. Silgi yardımıyla kolayca temizlenen yazı tahtaları fonksiyonel yapıları sayesinde özellikle eğitim kurumlarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Küçük ebatlı modeller genellikle ayaklı, büyük ebatlı modeller ise duvara monte şeklinde kullanıma uygun. Üstelik çift taraflı kullanım imkanı olan modeller her açıdan kişilere avantaj sağlıyor.

 

Ürünlerin fiyat aralıkları ise üretim materyalleri ve teknik özellikler gibi detaylara göre şekil alıyor. Her bütçeye uygun seçenekler mevcut.

 

Haibrag sunum ve planlama alanında ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri karşınıza çıkararak sizlere kolay seçim yapma şansı sunuyor. Sayfayı inceleyerek kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.