sadsad x
asdasd

 

Noki - Noki Eco Plastik Telli Dosya Siyah 50 Li Paket Noki - Noki Eco Plastik Telli Dosya Siyah 50 Li Paket (1)
Noki Eco Plastik Telli Dosya Siyah 50 Li Paket
144,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Alemdar - Alemdar Tam Kapak Lüx Dosya 25'li Paket Pembe
Alemdar Tam Kapak Lüx Dosya 25'li Paket Pembe
227,90 TL

Aynı Gün Kargo

Noki Telli Dosya Mavi 48288-130 50'li Paket
130,20 TL

Aynı Gün Kargo

Mondo 5000-02 Flat File Telli Dosya Mavi 50'li
149,90 TL

Aynı Gün Kargo

Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Mavi
209,20 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Gri
Esselte SLT-4199 Telli Dosya 50'li Paket Gri
209,20 TL

Aynı Gün Kargo

Leitz 1914-30-00 Askılı Telli Dosya
35,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mondo - Mondo Telli Dosya 50'li Kırmızı
Mondo Telli Dosya 50'li Kırmızı
159,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Telli Dosya

 

Telli dosya çeşitleri makbuz, evrak ya da daha farklı belgelerin muhafaza edilmesi noktasında büyük rol sahibi. Genel olarak iş ortamlarında sık sık tercih edilen bu ürünlerin farklı alanlarda da kullanım olanağı bulunuyor. Plastik malzemeler kullanılarak dizayn edilen ürünler kaliteli yapılarıyla kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyor. A4 boyutlu olan modeller günümüzde en favori ürünlerin başında yer alıyor.

 

A4 boyutlarının haricinde farklı boyutlarda ürün saklamak isteyen kişilere hitaben dizayn edilmiş olan ürün seçenekleri de her dönem ilgi görüyor. Kullanım alanları farklılık gösteren  bu ürünlerin maviden turuncuya kadar uzanan oldukça geniş bir renk skalası bulunuyor. Ürünlerin telli sistemlerinin yanı sıra mahkeme dosyası, yarım kapak, tam kapak ya da askılı gibi farklı alternatifleri bulunuyor.

 

Ürünler tekli halde satışa sunuluyor. Ama ihtiyaç oranını karşılamak amacıyla 50, 100 ya da 1000 adet gibi çoklu ürünlerin yer aldığı paketler de dizayn ediliyor. Ürünleri kullanan kişiler diledikleri zaman aradıkları belgeye kolayca ulaşabilme olanağı elde ediyor. Bu durum da kişilerin zamandan ve fazla efor sarf etmekten tasarruf etmesine imkan sunuyor.

 

Telli dosyalar özel yapıları sayesinde içerisinde muhafaza edilen dosyaların zarar görmesine engel oluyor. Özellikle uzun zaman saklanması gereken dosyaların zarar görmemesi büyük önem arz ediyor. Dolayısıyla sağlam bir şekilde muhafaza edilmesi gerekiyor. Telli dosya modelleri bu konuda kullanıcılara büyük avantaj sunuyor.

 

Üstelik ürünlerin sıvı dökülmesi ya da tozlanması gibi durumlara karşı da ekstra dayanıklılık sergilediği biliniyor. Uzun yıllardır aktif olarak kullanılan bu ürünlere özellikle arşiv bölümünde sık sık denk gelme ihtimaliniz var. Telli dosya fiyatları bakımından da kişilerin yüzünü güldürüyor. Ürünler için belirlenen fiyat aralıkları her cebe hitap edecek nitelikte. 

 

Ürün fiyat aralıkları satışa sunulan adet sayısına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca yarım kapak ya da tam kapak gibi farklı tasarımların da fiyat skalası üzerinde doğrudan etkili olduğunu söylemek mümkün. Sipariş oluşturma sürecinde kullanım yoğunlukluğunuzu ön planda tutmanız tavsiye ediliyor. Bu şekilde daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

 

Haibrag farkıyla ihtiyacınız olan ürünlere hem kısa sürede hem de ekonomik rakamlarla sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.