Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ataş

Kağıtları bir arada tutma amacına hizmet eden ataşlar, genellikle metal ya da metal üzeri plastik materyallerden üretiliyor. Yüzeylerinde nikel ve PVC gibi materyallere de yer verilen ürünler, 1’den 10’a kadar farklı boyut sıralamaları üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Ataş boyları 1. numarada 23, 2. numarada 23, 5. numara 50 ve 7. numarada ise 70 milimetre gibi farklı ölçülerle birçok kullanım alanına hitap ediyor. Plastik materyalli ataşlarda ise boyutlar küçük, orta ve büyük olarak sınıflandırılıyor. Jumbo dev ve mega ataşların yüzeylerinde bulunan renk ve desenler, kullanıcıların bir araya getirdikleri belgelere eğlenceli bir görünüm katma amacıyla tasarlanıyor. Ayrıca büyük boy ataşlar, sayfalarca kağıdın kolaylıkla birbirine tutturulmasına yardımcı oluyor.

 

Marka, materyal, boyut ve paket adedi gibi kriterler, ataş fiyatlarını etkileme konusunda büyük bir rol üstleniyor. Her türden kağıdı birbirine sabitlemeye yardımcı olan ürünler, renk ve desen seçenekleri ile çalışma alanlarına renk katıyor. Belgelerinizin yoğunluğu ve kategorilendirme türlerini baz alarak ihtiyacınıza uygun ataş boyutunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Minimum 2 maksimum 80 sayfaya kadar kağıt tutturabileceğiniz ürünler, ofis ya da okul için gerekli belgelerinizi bir araya getirerek size düzenli bir kullanım sunuyor. Ofis ve okul malzemelerinde yaygın olarak kullanılan ataş çeşitleri, 10’lu, 20’li ve 100’lü gibi birçok ambalaj içi adet üzerinden alıcılarına sunuluyor.

 

Haibrag, her kategoride olduğu gibi kırtasiye ve ofis malzemeleri kategorisinde de kaliteyi cazip fiyat seçenekleri ile bir araya getirerek kullanıcılara bütçe dostu alışveriş deneyimi sunuyor. Kendiliğinden kutulu ürünler, minik ataşların kaybolma riskini ortadan kaldırarak düzenli bir çalışma alanı elde etmeniz konusunda size avantaj sunuyor. Kağıtları dağılma problemi olmaksızın tek bir çatı altında toplayan ataşlar, ihtiyaç duyduğunuz anlarda dilediğiniz veriyi hızlı bir şekilde bulmanızı kolaylaştırıyor. Renkli ataş ambalajlarının içerisinde tek renk, zebra model çift renk ya da her ataş adedinde farklı renk çeşitlerine rastlamak mümkün.

 

Sitemizden uygun fiyatlı ataş modellerine göz atabilir, ihtiyaç ve kriterlerinize yönelik ürünü dilediğiniz adet, boyut ve renk seçeneği üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.