sadsad x
asdasd

 

Piano - Piano Sekreterlik PVC A4 Kapaklı Mavi
Piano Sekreterlik PVC A4 Kapaklı Mavi
13,18 TL
9,89 TL
%25
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Piano - Piano Sunum Dosyası Karışık Renk 20'li
Piano Sunum Dosyası Karışık Renk 20'li
7,19 TL
5,39 TL
%25
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Piano - Piano Sunum Dosyası 11 Delikli 48'li
Piano Sunum Dosyası 11 Delikli 48'li
180,00 TL
139,89 TL
%22
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Dilman - Dilman İmza Dosyası 20 Yaprak
Dilman İmza Dosyası 20 Yaprak
65,26 TL
48,95 TL
%25
İndirim

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Sunum Dosyası 6340-35 40' lı Mavi
Esselte Sunum Dosyası 6340-35 40' lı Mavi
25,49 TL
20,39 TL
%20
İndirim

Aynı Gün Kargo

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sunum Dosyası

 

İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda size yardımcı olacak en temel ürünler arasında yer alan sunum dosyası çeşitleri farklı özellikleriyle beğeni kazanıyor. Dosyalar, kendilerine özel olarak hazırlanmış bölmelere sahip. Bu bölmeler ürünlerin daha şık bir görünüm kazanmasında da büyük oranda etkili oluyor. Genel olarak a4 kağıt formatına uygun olarak dizayn edilen bu ürünler özellikle mühendislik, mimarlık ve modacılık gibi yoğun çalışma gerektiren alanlarda sık sık tercih ediliyor. Kişilerin yaptıkları çizimleri en özel şekilde saklamasına ve kendi üstlerine sunmasına imkan tanıyor.

 

Ürünler sadece çalışan kesim için değil eğitim gören kesim için de fazlasıyla avantajlı. Özellikle üniversite öğrencilerinin tez hazırladıkları dönemlerde bu dosyalar etkileyici bir görev alıyor. Eğitim sürecinizin ya da iş hayatınızın düzenli ve başarılı bir hale gelmesi için bu ürünlere sahip olmanız gerekiyor. Günümüzde dosyalama ve sunum işleri genel olarak dijital ortamlarda yapılıyor. Dijital ortam kişilere daha kolay ve pratik geliyor. Ancak bu tercihin birtakım önemli riskleri bulunuyor.

 

Hem şıklık hem de garantiye alma açısından sunum dosyaları kişilerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Ayrıca iş hayatı başta olmak üzere hazırladığınız sunumları saklamak için yazılı yöntemin her zaman daha doğru olduğu söyleniyor. Ürünler adından da anlaşılacağı üzere sunum yapmak için tercih ediliyor. Dolayısıyla karşı tarafı etkilemek ve iyi izlenim uyandırmak gibi bir durum söz konusu.

 

Kaliteli ve özenle hazırlanmış dosyalar işinizde titiz davrandığınızın bir göstergesi oluyor. Bu durumda dosyayı hazırlarken ve seçim yaparken ekstra titiz davranmak gerekiyor. Dosyaların içine koyacağınız belgeler kadar dış tasarımları da büyük önem arz ediyor. Dış tasarımları farklı renklere ve desenlerle sahip olan dosyalar, ilk bakışta dahi beğeni kazanıyor.

 

Dosyaları araştırırken pek çok detay göz önünde bulunduruluyor. Bunlarla beraber fiyat unsurunun da rol sahibi olduğunu söylemek mümkün. Fonksiyon ve kalitelerine göre ürünler için belli rakamlar biçiliyor. Her Cebe hitap eden seçenekler arasında aradığınız ürünü bulmanız oldukça kolay.

 

Fiyat aralıkları ve kaliteleriyle beğeni kazanan sunum dosyası çeşitlerini Haibrag sayfası üzerinden inceleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.