Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

puzle-header min.jpg (257 KB)

Hobi Oyunlar

 

Hem yetişkinler hem de çocuklar için özel olarak dizayn edilen hobi oyun çeşitleriyle ailecek eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Eğlendirirken aynı zamanda düşündüren oyunlar zihin gelişiminde de büyük oranda etkili. Evde, sahilde ya da tatilde hep beraber bir aktivite yapmak isteyen kişiler için oldukça pratik oyun seçenekleri mevcut. Oyunların oynandığı kişi sayısı ise değişiklik gösteren bir detay.

 

Farklı gruplara ayrılan oyun çeşitler arasında kutu oyunları her dönem popülerliğini korumayı başarıyor. Oyunların içerisinde nasıl oynanması gerektiği ve kuralların anlatıldığı çizelgeler mevcut. Bu sayede kolayca öğrenmeniz mümkün. Kutu oyunlarında bazen zekanızla bazen de şansınızla kazanırsınız. İşin eğlenceli kısmı da bu olsa gerek.

 

Genel olarak yetişkinler tarafından oynanan ancak çocuklar arasında da büyük merak uyandıran strateji oyunları kıvrak zekanızı konuşturacağınız bir alan. Strateji oyunu denildiği zaman akla ilk olarak şüphesiz satranç geliyor. Piyon, kale, şah ve fil gibi farklı görevlere sahip olan taşlarla uzun süren bir oyun oynamanız mümkün. Oyundaki asıl amaç şahı ele geçirip rakibi mağlup etmek.

 

Farklı parça sayılarıyla oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan puzzle çeşitleri kişilerde heyecan uyandıran kutu oyunlarından biri. Bazen bir saatte bazen de günler sürerek tamamlanan puzzleler, sevdiğiniz kişilere hediye etmek için de iyi bir seçim olabilir.

 

Oyun takımları arasında masa tenisi, kule devirmece ve dama gibi farklı alternatifler var. Bu sayede ilgi alanınıza uygun seçimler yapmanız daha kolay. Seçenekler arasında kağıt oyunları olarak tabir edilen çeşitler de mevcut. Özellikle yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer alan tombala, büyük küçük herkesin ilgi odağı halinde olmayı başarıyor.

 

Az kişi ya da çok kişiyle oynama imkanınızın bulunduğu iskambil kağıtları günümüzde en popüler kağıt oyunları arasında yer alıyor. Erkek kadın, büyük küçük fark etmeksizin tüm yaş gruplarının ilgi duyduğu iskambil kağıtlarıyla değişik oyunlar oynama şansınız var. Üstelik bu kağıtlarla fal bakma şansınız dahi var.

 

Haibrag eğlenceli vakit geçirmeniz adına dizayn edilen oyun seçeneklerini tğm detaylarla beraber karşınıza çıkarıyor. Seçenekleri inceleyip hemen sipariş vererek oyun deneyimlerini en kısa sürede yaşayabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.