sadsad x
asdasd
Faber Castell 7089 Silgi Siyah
8,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Silgi

Uçlu veya kurşun kalemle yapılan karalamaları ve yanlış yazımları düzeltmenize imkan tanıyan silgi, gündelik hayatta en büyük yardımcılarınız arasında yerini alıyor. Sınav hazırlığında olan öğrenciler, soru çözümü esnasında yapılan yanlış hesaplamaları silmek için kaliteli silgileri tercih ediyorlar. Özellikle mimar ve teknik ressamlar, karakalem çizimlerinde özel dokuya sahip yumuşak uçlu silgilerle emeklerini en iyi şekilde sergiliyorlar. Sanatsal faaliyetlerinizde ufak aydınlatmalar yapmak veyahut ışığın odak noktasını belirlemek adına silgiyle resim üzerinde dikkat çekebilirsiniz. Portre ve manzara çalışmalarında ışığın şiddetini belirleyerek gerçekçi resimlere imzanızı atabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanılabilen silgiler, kurşun veya uçlu kalemle çalışanlar için oldukça işlevsel bir boyut kazanıyor.

Her ihtiyaca ve kullanıma uygun olarak tasarlanan silgi çeşitleri; elastik ve hamur formatında olmak üzere değişkenlik gösterebilir. Silme işlemini gerçekleştirdikçe dağılan tozları tekrar toplamak adına hamur silgileri tercih edebilirsiniz. Karakalem çalışmalarınızda belirli bir alanı bulanıklaştırmak adına hamur silgiyle üstünden geçebilirsiniz. Sert formdaki silgiler, kullanım esnasında dağılmayarak silme işleminin etkin bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Kağıt türüne bağlı olarak yumuşak veya sert yapıdaki silgileri tercih edebilir, beklentilerinizi karşılayan ürünleri set halinde satın alabilirsiniz. Faber Castell markasının imzasını taşıyan silgiler, ortaokul, lise ve üniversite sınavları esnasında sıklıkla kullanılıyor. Öğrencilerin zamana karşı bilgilerini sınadıkları hazırlık sürecinde öne çıkan sınav silgisi, işlem hatalarında veya yanlış işaretlemelerde optik kağıdın zedelenmesini önlüyor.

Kağıtta leke bırakmayan silgiler, kullanım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Renk, malzeme, tasarım ve performans olarak her beklentiye uygun çözümler sunan silgiler, geniş kullanım alanları sayesinde gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Küçük çocukların ilgisini çeken kokulu silgi, çizgi karakterlerin eğlenceli dünyasını günlük kullanımla buluşturuyor. Şeker aromalı hoş kokusuyla hem çocuklar hem de gençlik yıllarına özlem duyan yetişkinlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Tekli ve çoklu alımlarda ekonomik çözümlere imza atan silgi fiyatları; silme performansına, kalitesine ve markasına bağlı olarak değişken parametrelerde seyrediyor.

Dilerseniz Haibrag sitemiz üzerinden hem teknik alanda hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılan silgileri inceleyebilir, ihtiyacınız olan modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.