Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Copier Bond A4 Kağıt

Yaprak formunda olan Copier Bond A4 kâğıt seçenekleri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Fotokopi çekmek ve çeşitli çalışmalar yapmak için her bir yaprağı kullanmak mümkündür. Çok amaçlı kullanıma uygun olan yaprak kâğıtlar resim yapmak, mürekkepli kalem ile üzerinde işlem yapmak gibi birçok işleve sahiptir. Çift taraflı fotokopi çekmek içi kâğıdın kalın ve kaliteli olması gerekir. Bu sebeple çift taraflı fotokopi çekmek için kaliteli hamurdan üretilen A4 Copier Bond ürünlerini kullanmak son derece önemlidir.

Kâğıt hamurunun dayanıklı olması fotokopi çekimi ve yazıcılardan çıktı alımı esnasında mürekkep dağılmasını önleyerek yazıların ve şekillerin daha belirgin olmasını sağlar. Yazıların silik çıkması durumu kâğıt hamurunun kaçıncı sınıf olduğuyla da ilgilidir.

A4 kağıt çeşitlerinden yeteri kadar verim alabilmek için güneşe maruz bırakmamak ve yüksek sıcaklıklara karşı korumaya almak önem arz eder. Bunun yanı sıra kâğıtların nemlenmemesi ve tozdan uzak tutulması da gereklidir. Kâğıdın kendi ambalajından çıkarılmaması ve fotokopi makinelerinde sorunsuz işlenmemesi için kâğıtların buruşmadan, katlanmadan özenle muhafaza edilmesi gerekir. Tozlanan kâğıtların dikkatli bir şekilde tozlarından arındırılması yazıcılardan sorunsuz çıktı almak adına önem taşır.

Fotokopi makinelerinde yaşanan kâğıt sıkışması sorununun nedenlerinden biri de kâğıdın ince hamurdan yapılmış olmasıdır. Bu sorunu Copier Bond kâğıt kullanarak aşmak mümkündür. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilen kâğıtlar fotokopi makinesinde sıkışma sorununu önleyici özellikler taşır. Kâğıtların serin yerde muhafaza edilmesi kâğıdın yırtılmaması, küflenmemesi ve düz bir halde kalması önemlidir. Bu nedenle kâğıtlar yatay şekilde depolanırsa kâğıt sıkışmasına neden olabilecek riskler ortadan kalkmış olur.

Copier Bond Fotokopi Kâğıdı Özellikleri

Copier Bond türünde kâğıtların kayda değer özelliklerinden biri toner kullanımını en aza indirgemesidir. Toner yani fotokopi makinelerinde kullanılan mürekkepler eğer kâğıt kalitesiz hamurdan yapılırsa kâğıt tarafından çokça mürekkep emilimi olacağından dolayı kısa sürede biter. Toner kullanımını azaltmak için birinci kalite kâğıt kullanımı önerilir. Kullanacağınız Copier Bond A4 fotokopi kâğıdı daha az toner kullanımına olanak sağlar.

Fotokopi makinelerinin daha hızlı işlev göstermesi yoğun müşteri ağına sahip işletmelerde ciddi önem taşır. Copier Bond kâğıtlar fotokopi makinelerinin daha hızlı çalışmasına olanak tanır. Lazer yazıcılarda, inkjet türündeki yazıcılarda, faks makineleri ve her türlü yazıcıda kullanıma elverişli kâğıt ihtiyacında Copier Bond A4 kâğıt uygun bir seçenektir. Her makinede her kâğıt türü kullanılamayacağından bu konuda derin analiz ve araştırmalar yapılır. Bu analizler sonucunda Copier Bond her makinede kullanıma uygun bulunur.

A4 kâğıt boyutu mektup, dergi, katalog ve çeşitli yazıcılardan çıktı almak amacıyla en yaygın kullanılan ölçülerdir. Bunun yanında A4 dışında kâğıt formları da mevcuttur. Örnek vermek gerekirse A0 ve A1 posterler ya da teknik çizimler için en uygun boyuta sahiptir. A6 kartpostallar için kullanılan kâğıt boyutudur. Kullanım alanına göre istenilen boyutta kâğıt temin etmeniz mümkün kılınır.

Sürdürülebilirlik politikalarına uygun olarak geri dönüşüme uygun özellikte A4 kâğıtları da mevcuttur. Ürün alımında bu özelliklere de dikkat eden çevre dostu kullanıcılar bulunur.

Copier Bond A4 Çeşitleri

A4 kâğıtları son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Boyutlarına ve renklerine göre çeşitleri değişkenlik gösterir. Öncelikli kriter fiyat ise Copier Bond fotokopi kağıdı en ucuz rakamlara alabileceğiniz ürünler arasındadır. Günlük olarak yoğun fotokopi kâğıdı kullanımı gerektiren iş yerlerinde en uygun fiyat garantisine sahip ürünler aranır. A4 80 gr fotokopi kağıdı fiyat aralıkları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

A4 kâğıtlarını kullanım alanına göre farklı renk çeşitlerinde belirleyebilmeniz mümkündür. Ancak daha çok beyaz renk tercih edilir. Hem yazı işlerinde ve resmi yazışmalarda hem de fotokopi işlemlerinde beyaz renk daha çok kullanım alanına sahiptir.

Ofis malzemeleri arasında kâğıt çeşitlerinden en çok tercih edilen boyut A4 boyutudur. Fotokopi işlemlerinden yeteri kadar verim almak için yüksek kaliteye sahip A4 kâğıtları tercih edilir. Resmi yazışmalarda marka değerinin korunması önem taşıdığından A4 kâğıtları çeşitleri arasından yüksek kaliteye sahip olanı tercih edilir.

A4 kâğıdı üreten markalar incelendiğinde hangi malzemelerden üretim yapıldığı ve markanın geçmişi araştırılır. Böylelikle seçilecek kâğıdın kalitesine dair fikir edinilir. Uzun yıllar üretim yapan kâğıt firmaları hakkında beyan edilen müşteri yorumları da firma hakkında görüş sahibi olmayı kolaylaştırır. Sayfamızdan A4 koli fiyatı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

En Ucuz Copier Bond A4 Kâğıdı Fiyatları Haibrag'da!

Fotokopi makineleri için kullanılan kâğıt türleri geniş yelpazeye sahiptir. Tüketicilerin kâğıt alımları sırasında en çok araştırdığı hususlardan birisi de kâğıtların kalitesinden sonra Copier Bond A4 fiyat skalasıdır. Fiyatı belirleyen birçok unsur vardır. Kâğıdın hangi malzemeden yapıldığı ise fiyatı belirleyen öncelikli unsurlardan biridir. Bir kâğıdın imal edilmesi için çeşitli ülkelerden selüloz getirtilir. Bu selülozun kaçıncı sınıf kalitede olduğu ise üretilecek olan kâğıdın dayanıklılığını belirler.

Kâğıt siparişinde Copier Bond A4 en ucuz fiyat aralığına sahiptir. Toplu verilen siparişler ise fiyatı daha da uygun hale getirir. Belirli zaman aralıklarında malzeme fiyatları güncellendiği için toplu alımlar daha çok kâr edilmesini sağlar. Bir fotokopi işletmesinde yeteri miktarda kağıt kaynağı bulunması işlerin devamlılığı için önemli ölçüde belirleyici rol oynar.

Copier Bond Fotokopi Kâğıdı Koli ile Alınır mı?

Yukarıda özelliklerinden bahsedilen Copier Bond fotokopi kâğıdı toplu şekilde alım yapılabilen bir üründür. Koli ile alım yapılması yükselen enflasyona karşı bütçenizi korur. Aynı zamanda ihtiyaç halinde elinizin altında kâğıt bulunması ihtiyatlı bir davranış olur. Öncelikle çokça fotokopi çekme ihtiyacı olan işletmeler koli ile kâğıt alımında bulunurlar. 1 kolide 5 paket A4 2500 sayfa kâğıdı mevcut haldedir.

Koli şeklinde satın alınan A4 kâğıt Copier Bond zaman içerisinde eskimez ve yıpranma durumu göstermez. Gerekli saklama koşullarına uyulduğu takdirde uzun süre saklanılıp kullanılır. Kâğıtların sararmaması için kendi ambalajından çıkarılmayıp suya temas edebilecek bölgelerden uzak tutulması elzemdir. Bunun için kâğıtların uygun depolarda ya da işletmenin mutfağa uzak bölümlerinde konumlandırılması ziyadesiyle önem taşır.

Bunun yanında öğrenciler ve öğretmenler de koli ile kâğıt alımı yaparlar. Öğrenimin birçok alanında kâğıt kullanılması gerektiğinden öğretim yılının başında koli ile alımlar yapılır. Yazılı sınavlarda ve form hazırlanması gereken ödevlerde kâğıt kullanımı yaygındır.

Copier Bond A4 Fotokopi Kâğıdı Palet İle Alınır mı?

Fotokopi kâğıtlarını Copier Bond A4 5'li paket şeklinde satın alabileceğiniz gibi koliler halinde ya da palet ile de satın almanız mümkündür.  Palet ile alım yapan işletmeler genellikle daha çok çıktı alımına gereksinim duyan işletmelerdir. Bunun yanında matbaalarda sürekli kağıt stoku bulunması gerektiği için palet ile alım yaparlar. Palet ile yapılan alımlarda belirli bir oranda fiyatta uygunluk sağlanır.

 Aynı zamanda basımı yapılan kitap ve dergilerde farklı türden kâğıt kullanılması gibi riskler ortadan kaldırılmış olur. Tek tip kâğıt ile basım yapılması firmaların marka değeri açısından önemlidir. Çünkü basım yarıda kesilip belirlenen kâğıdın dışında bir kâğıt ile baskıya devam edilmesi uygunsuz bir davranıştır. Aynı kâğıdı daha sonra bulmak zor olacağından büyük matbaalar palet ile kâğıt siparişinde bulunurlar.

Palet ile yola çıkan siparişler sağlam paketleme teknikleri sayesinde sağlam bir şekilde alıcıya teslim edilir. Özenle paketlenen kâğıtların her türlü bölgeye kargo yoluyla ulaştırılması mümkün kılınmıştır. Buna dair işletmelerden mail ya da telefon yoluyla bilgi edinilir. Haibrag firması sipariş verildiği andan teslimat anına kadar müşterileri ile iletişim halinde kalarak ürünlerin güvenli bir şekilde belirtilen adrese ulaşmasını sağlar.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.