Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Poşet Dosya

 

Eğitim kurumları, sağlık kuruluşları ya da farklı iş sektörlerinde en sevilen organizer çeşitleri arasında yer alan poşet dosya modelleri dosyalar için koruyucu bir göreve sahip. Diploma başta olmak üzere tahlil, karne ya da daha farklı belgeleri dosyalama imkanı sunan bu ürünler klasör gibi daha farklı sistemlerde de uyumlu bir çalışma sağlıyor.

 

Poşet dosya çeşitleri delikli kenar yapıları sayesinde klasör çeşitlerinde kolay kullanım olanağı sunuyor. İşlevsel bir yapıya sahip olan seçenekler şeffaf olarak dizayn ediliyor. A3 poşet dosya gibi sadece belli orantıdaki kağıtlar için kullanılan seçeneklerin sayısı da oldukça fazla. Bu detaylar özellikle seçim sürecinde büyük rol oynuyor.

 

Modeller arasında en sık tercih edilen seçeneklerin başında a4 poşet dosya modelleri geliyor. Günümüzde pek çok dosyanın a4 kağıdına basılması, bu tarz dosyaların üretiminde de etkili oluyor. Geçmiş bir kullanım alanına sahip olan a5 poşet dosya çeşitleri ince yapıda ve ergonomik tasarımda dizayn ediliyor. Çocuk yaş grubu tarafından da bu ürünlerin yoğun ilgi gördüğünü söylemek mümkün.

 

Cassa markası ve bu ürünlerin üretimini yapan diğer markalar, üretim aşamasında kaliteye her zaman öncelik veriyor. Bu da ortaya kaliteli ürünlerin çıkmasını sağlıyor. Tozlanma, su dökülmesi ya da kırılma gibi durumlara karşı ekstra koruma sergileyen ürünleri dilediğiniz pek çok alanda kullanabilirsiniz.

 

Esselte, uzun yıllardır bu alanda yaptığı ürün dizaynı ve üretimleriyle kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor. Ürünlerin kenar kısımlarında yer alan delikler, klasörlere kolay yerleşmesi noktasında etkili oluyor. 100'lü poşet dosya seçenekleri özellikle yoğun kullanım gerektiren durumlarda büyük avantaj oluşturuyor.

 

Ürünlerin kaçlı halde satışa sunulduğu fiyat skalasına doğrudan etki eden temel faktörler arasında. Tekli ya da çoklu adetler halinde satılan ürünleri ihtiyaç durumunuza göre satın alabilirsiniz. Poşet dosya fiyatları belirlenirken kaç adetlik paketler olduğu en önemli detaylar arasında. Araştırma yaparken bu kısmı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Haibrag sayfasını ziyaret ettiğiniz zaman karşınıza yüzlerce farklı seçenek çıkıyor. Seçeneklerin fazlalığı sayesinde hem ihtiyaçlarınıza uygun hem de cebiniz için en ekonomik ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.