Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bulaşık Süngeri

Sağlıklı bir hayat sürebilmek için bulunulan ortamın temiz olması büyük önem taşımaktadır. Düzenli ve özenli bir şekilde temizlik yapılmayan alanlarda bakterilerin ve mikropların bulunması ve çoğalması olası bir durum haline gelmektedir. Temizlik olmayan ortamlar sağlığı ciddi anlamda olumsuz etkilemektedir. Oluşan bakteri ve mikroplardan kurtulmak için markaların üretmiş olduğu deterjan ve türevlerini doğrudan uygulamak doğru bir durum değildir ve tam bir temizlik sağlamamaktadır. Deterjan ve benzeri aktif temizleyici ürünleri kullanmak için bazı materyallere ihtiyaç duyulmaktadır. Temizlik yapmak için ihtiyaç duyulan materyallerin arasında en sık kullanılan ürünler ise şüphesiz süngerlerdir. İşlevsel pek çok özelliğe sahip olan süngerler, temizlik yapılan ortamların derinlemesine temizlenmesini sağlayarak kir, leke ve bakterilerden kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Pek çok farklı çeşide ve boyuta sahip olan süngerler temizlik işlerinde olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Büyük, orta ve küçük boyutlarda satılan süngerlerde bazı zamanlar sünger boyutunu belirlemek zorluklar çıkarabilmektedir. Süngerler kendi arasında pek çok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Sünger boyutu da süngerlerin kategorize edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Birçok farklı marka tarafından üretilip satışa sunulan bulaşık süngerleri temizlik alanında kullanıcıların en çok tercih ettiği yardımcı materyaller arasında yer almaktadır. Oldukça yumuşak bir forma sahip olan bulaşık süngerleri pek çok farklı özelliğe de sahiptir. Kullanılacak alana göre sünger seçimi yapılması gerekse de bulaşık süngerleri genellikle mutfaklarda kullanılan ürünler olarak göze çarpmaktadır.

Süngerler tekli hallerde satılabildiği gibi çoklu paketler halinde de satışa sunulmaktadır. Genellikle 4’lü paketler halinde satılan bulaşık süngerleri kullanıcıların en çok tercih ettiği paket ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bulaşık Süngeri Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Temizlik ürünleri içerisinde yer alan bulaşık süngerleri çeşitli özellikleri ile kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan ürünlerin başında gelmektedir. Bulaşık süngerleri yerli ve yabancı pek çok farklı marka tarafından üretilip kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yaşam alanlarının temizliği için büyük önem taşıyan süngerler çeşitli özelliklere sahiptir. Yemek sonrası oluşan artıkları temizlemeyi sağlayan bulaşık süngerleri ile temizlik süngerleri arasında pek çok yönden farklılıklar bulunmaktadır. Kullanım alanına göre sünger seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır.

Yaşanılan ortamların düzenli olarak temiz tutulması bakteri ve mikroplardan arınmak ve sağlığı korumak açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı bir yaşama sahip olabilmek için düzenli ve özenli bir şekilde temizlik yapmak gerekmektedir. Temizlik için kullanılan temizlik ürünleri ve aktif temizleyiciler doğrudan kullanıma uygun olmadığı için bulaşık süngerlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bulaşık süngerleri sayesinde temizlik ürününü bulaşıklara yaymak ve temizlemek oldukça kolay hale gelmektedir. Üzerinde su emici küçük gözeneklere sahip olan bulaşık süngerleri pek çok farklı marka tarafından bulaşıkların yıkanmasına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bulaşık süngerlerinin üst kısmında yer alan ve genellikle yeşil renkte olan sert ve zımpara formuna sahip tabaka yardımı ile inatçı lekelerden derinlemesine kurtulmak mümkün hale gelmektedir.

Bulaşık Süngeri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bulaşık süngeri alırken dikkat edilmesi gerekenlere aşağıda liste halinde yer verilmiştir.

  • Çoklu paket halinde satılan bulaşık süngerleri tercih etmek bütçe açısından oldukça ekonomiktir.
  • Bulaşık deterjanları ile birlikte deterjan hazneli bulaşık fırçaları kullanmak temizliğin kalitesini artırmaktadır.
  • Ovalamak için bir yüzeye sahip olan ve ergonomik tasarımlarla üretilen bulaşık süngerlerini seçmek temizlik açısından büyük önem taşımaktadır.
  • Farklı renklere ve dokulara sahip bulaşık süngerleri kullanmak seçim yaparken en doğru süngeri bulmayı sağlamaktadır.
  • Tırnak koruyucu özelliği bulunan bulaşık süngerleri tercih etmek ellerde oluşabilecek tahrişlere karşı koruyuculuk sağlamaktadır.
  • Bulaşık süngerlerinin yanında, yüksek emiş gücüne sahip olan iz bırakmayan ve paketler halinde satılan sünger bulaşık bezlerinin kullanılması önerilmektedir.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.